Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

W Dragon Age: Inkwizycja towarzysze będą mieli z góry określoną orientację seksualną

43 postów w tym temacie

Dnia 26.04.2014 o 15:21, Martius0 napisał:

Było wyjaśnienie. Nic specjalnego ale to zawsze lepsze niż bezsensowny retcon.

Żartujesz chyba? Oceniasz retcon jako "bezsensowny" choć w zasadzie nie wiadomo "po czym", a "wyjaśnienie" które opierało się jak pamiętam na zasadzie "spędzania czasu z kobietami". Przyjmujesz po tym, że "jest"?
Wydaje mi się to dość humorystyczne.

Dnia 26.04.2014 o 15:21, Martius0 napisał:

W DA2 mam tylko wklepanie opcji dialogów (plus serduszka jak ktoś nie jest pewien).

Masz opis dialogu; za którym kryje się dialog. Tak, serduszko (i nie tylko ono, bo było więcej ikon) też się do tego zalicza. Normalnie w DA1 masz dialogi, które spełniają odpowiednie zadanie. Sprowadza się do tego samego. Wyboru dialogu z odpowiednią funkcją...

Dnia 26.04.2014 o 15:21, Martius0 napisał:

Możesz to wyjaśnić? Nie wiem co to ma mieć wspólnego z DA2 cz Personą.

Tak się czasem zastanawiam jak wy w te gry gracie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No i bardzo dobrze. Bez sensu jakby wszyscy byli raptem bi, zresztą to nawet nieudowodniona orientacja według mnie. Lepiej jak ktoś jest taki i już. Przykładem są choćby Zevran i Leliana, chociaż oni byli również bi, to przynajmniej dało się odczuć, że u tych postaci jest możliwa "druga opcja". Tak samo Morgan i Alistair, są hetero i już to mi się podoba. Liczę na jakieś ciekawe romanse, a co za tym idzie dobrze rozbudowane postacie, a nie jakieś bezpłciowe czort wie co. Jakaś słodka lesbijka byłaby mile widziana :D Co do geja to wystarczyłoby jakby nie pchał się tak do łóżka jak Zevran (chociaż to do niego pasowało) coś innego po prostu. Hmm ciekawo czy będą towarzysze bez możliwości romansu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Osobiście nie przypominam sobie takiej "wymuszonej" opcji, ale to może dlatego, że grałem Hawke, który niemal zawsze wybierał te agresywne odpowiedzi.

Na marginesie, zastanawiające czy w ogóle w Inquisition on się pojawi. Biorąc pod uwagę, jak wybrnęli z możliwej śmierci Leliany (jeśli tak to można określić), to wszystko jest możliwe. Aczkolwiek obecności póki co nie potwierdzono i lepiej żeby tak zostało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować