Zaloguj się, aby obserwować  
kwaled

Szukam ludzi do gier cooperative

7 postów w tym temacie

Witam, poszukuję chętnych ludzi, którzy mają codziennie czas (godziny można ustalić), aby poprzechodzić gry w cooperative. L4D, Borderlands, Serious Samy, może być Far Cry 3, Torchllight 2, Diablo 2, Dungeon Siege, Red Alert 3 chyba też coś takiego miał i co tam jeszcze kto wymyśli (tylko żeby to nie była słaba gra). Część gier posiadam na kontach Steam/Origin, ale nie wszystkie; niektóre nie mają już oficjalnych serwerów (pozostaje wtedy Tunngle). Net ostatnio też mam stabilny i mogę hostować gry nawet dla kilku osób.
Oczywiście dysponuję prywatnym TSem, bo bez niego nie ma nawet co zaczynać.

Jeśli ktoś byłby chętny to podaję Steam: MEWfc3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.04.2014 o 10:49, kwaled napisał:

Witam, poszukuję chętnych ludzi, którzy mają codziennie czas (godziny można ustalić),
aby poprzechodzić gry w cooperative. L4D, Borderlands, Serious Samy, może być Far Cry
3, Torchllight 2, Diablo 2, Dungeon Siege, Red Alert 3 chyba też coś takiego miał i co
tam jeszcze kto wymyśli (tylko żeby to nie była słaba gra). Część gier posiadam na kontach
Steam/Origin, ale nie wszystkie; niektóre nie mają już oficjalnych serwerów (pozostaje
wtedy Tunngle). Net ostatnio też mam stabilny i mogę hostować gry nawet dla kilku osób.
Oczywiście dysponuję prywatnym TSem, bo bez niego nie ma nawet co zaczynać.

Jeśli ktoś byłby chętny to podaję Steam: MEWfc3

Ja moge w D2 i D3 grać w coopie ;>, ofc oryginał innych nie wypada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli ktos z was szuka Forum Bukmacherskiego -->

Chciałbym wam Polecić jedno z najlepszych forum w Polsce o tematyce Bukmacherskiej : http://www.typybukmacherskie.org/

1. Od 5 lat płacimy aktywnym użytkownikom! Co tydzień rozdajemy ok 200 pln osobom podającym swoje typy i piszącym analizy.
2. Dodatkowo każdy nowy użytkownik który przekroczy 125 postów dostaje minimum 40 PLN GWARANTOWANE.
3. Wiele konkursów co miesiąc :
- Super Typer - Sponsor William Hill, 300 pln co miesiąc.
- Ekspert Ligi Polskiej - Sponsor BETnGO, 500 pln co miesiąc.
- Mistrz remisów - Sponsor Betsson, 250 pln co miesiąc.
- Liga bukmacherska - Sponsor Comeon, 300 pln co miesiąc.
- Analizersi - Sponsor Comeon, 150 pln co miesiąc.
- Szczęśliwa Ósemka - Sponsor LSBet, nagrody nielimitowane co miesiąc!
- Survival - Sponsor bet-at-home, 500 pln co miesiąc.
- Jeden typ - Sponsor Rivalo, 300 pln co miesiąc.
- Mini konkursy w których pule są różne.
4. Posiadamy również od pewnego czasu Fejsa - https://www.facebook.com/typybukmacherskieorg
5. Jeśli chodzi o samo forum to mamy tutaj kilka ukrytych działów, do których warto się dostać. ;) Pierwszym z nich to Typy Ekspertów - aby mieć tam dostęp musisz napisać 100 wartościowych postów.

Gorąco Polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować