Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

W Grand Theft Auto V pojawią się jetpacki?

39 postów w tym temacie

> Najpierw niech zrobią wersję PC a potem zajmują się pierdołami :P
Ja tak sie zastanawiam ile im Microsoft i Sony zapłacili za tak długą ekskluzywność.

Co do tematu hmm jak na moje zbędna pierdoła, w SA w ogóle z tego nie korzystałem osobiście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.04.2014 o 12:42, Eternal101 napisał:

Ja tak sie zastanawiam ile im Microsoft i Sony zapłacili za tak długą ekskluzywność.


A co jeśli im nie zapłacili i Rockstarowi po prostu nie opłaca się wydawać wersji na PC?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No no, to się R* wysila z tymi dodatkami ;)
Jakoś tego typu gadżety bardziej pasują mi do Saint''s Row niż do GTA, ale może się nie znam :)

@ Pani Małgosiu

Przyczepię się, ale nie po złości: "lecąc w powietrzu" - a czy można lecieć np w wodzie albo ziemi?
"tak jak podczas lotu na spadochronie" - jeszcze nie widziałem nikogo, kto leciałby na spadochronie. Z definicji ze spadochronem można skakać/spadać, ale jak jetpacki to i może latające spadochrony ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.04.2014 o 12:47, Henrar napisał:

A co jeśli im nie zapłacili i Rockstarowi po prostu nie opłaca się wydawać wersji na
PC?

Boże przerabialiśmy to przecież, 7 części wyszło i im się opłacało (a była podobna skala piractwa) a teraz gdy sprzedali 30mln kopii na konsolach (więcej niz chyba wszystkie poprzednie GTA razem wzięte ) i nagle by im się nie opłącało? No cóż poczekamy jeszcze parę miechów i zobaczymy co z tego będzie. Ale ładnie im Microsoft i Sony musieli posmarować, i dla mnie to jedyna opcja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


> Ja tak sie zastanawiam ile im Microsoft i Sony zapłacili za tak długą ekskluzywność.


^^ Za co ? Wyszło na dwie platformy (jak na razie), więc to żaden ex.

Do tematu: Ciekawe czy jetpack do multi, czy w singlu też będzie się można pobawić. Oby jedno i drugie ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.04.2014 o 12:54, Lordpilot napisał:

^^ Za co ? Wyszło na dwie platformy (jak na razie), więc to żaden ex.

No jak dla mnie to ekskluzywność konsolowa, widać Microsoft i Sony chcieli by ludzie kupowali na ich konsole bardziej niż na PC i dzięki temu więcej zarobić (przynajmniej na Polakach bo wiadomo że u nas gry konsolowe to dwukrotnośc prawie ceny PC''towej). Tak czy siak w końcu będą musieli puścić parę z ust na temat wersji PC'towej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No i właśnie to jest problem bo dla PCtowców nie ma kto zapłacić dla wydawcy za exclusive a konsole mają ten plus, że podlegają pod jedną firmę. Chociaż jakby Nvidia z Intelem albo AMD chcieli to mogliby zrobić zrzutę i zapłacić za ekskluzywność jakiegoś ważnego tytułu na PC.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.04.2014 o 13:43, niko888 napisał:

No i właśnie to jest problem bo dla PCtowców nie ma kto zapłacić dla wydawcy za exclusive
a konsole mają ten plus, że podlegają pod jedną firmę. Chociaż jakby Nvidia z Intelem
albo AMD chcieli to mogliby zrobić zrzutę i zapłacić za ekskluzywność jakiegoś ważnego
tytułu na PC.

Tja AMD I Nvidia, rywale na rynku :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.04.2014 o 14:04, dawid1997214 napisał:

przecież sony i microsoft to też rywale :)


Rywale dla tzw. prasy. Tak jak kłótnie polityków.

A tak naprawdę to mogę się założyć, że wpływy z obydwóch koncernów lecą do jednego wora.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.04.2014 o 14:46, Cygi napisał:

Rywale dla tzw. prasy. Tak jak kłótnie polityków.

A tak naprawdę to mogę się założyć, że wpływy z obydwóch koncernów lecą do jednego wora.

Do AMD.

Darujcie sobie te teorie spiskowe. Decyzja czy GTA V wyjdzie na pc nalezy do wydawcy, a nie do producentow sprzetu. Gry z serii GTA maja to do siebie, ze na konsolach sprzedaja sie jak swieze buleczki, a na pc pobijaja rekordy pobran z torrentow, z negatywnym wplywem na sprzedaz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.04.2014 o 12:53, Eternal101 napisał:

Boże przerabialiśmy to przecież, 7 części wyszło i im się opłacało (a była podobna skala
piractwa) a teraz gdy sprzedali 30mln kopii na konsolach (więcej niz chyba wszystkie
poprzednie GTA razem wzięte ) i nagle by im się nie opłącało?

Różnica polega na tym, że GTAV kosztowało 265 mln dolarów...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.04.2014 o 15:54, Henrar napisał:

Różnica polega na tym, że GTAV kosztowało 265 mln dolarów...

A ile taki port w miarę ogarnięty może ich kosztować, zobacz ile oni z tych 33mln kopii zarobili, kilkukrotnośc tego a gra nadal sie sprzedaję. Więc takie bzdury że im się nie opłaca to można zachowac dla siebie, z portu PC''towego też im skapnie co nie co, więc ja dalej zostaje przy tym że mają wykupioną u Rockstara "ekskluzywność" i dlatego o PC''cie nic nie ma mowy, no sorry ale nawet gdyby tak nie było to cokolwiek by powiedzieli a oni nic zero.

Xardasi Jeśli mają podpisaną umowę to mogą sobie co najwyżej nakrzyczeć u siebie w siedzibie, bo gdyby złamali tą umowę o ekskluzywności to zapewne Microsoft i Sony do sądu mogliby ich podać o naruszenie umowy. A co do piracenia, to już kiedyś pisałem choćby na przykładzie DS 2 które na xboxie było na tydzień przed premierą w sieci a na konsolach jest mniejsze piractwo bo jest możliwość pożyczenia lub kupienia gry już nawet w dniu premiery za tańsze pieniądze a na PC czekać miesiąc aż stanieje o 1/4 ceny? Może gdyby nie te durnowate DRM'y to takiego piractwa by nie było... I nawet gdzieś czytałem że ci twórcy którzy zniwelowali DRM, to sprzedaż ich gier wzrasta.

Muradin_07 Pomysł miał i dobry ale jego zrealizowanie mało realne niestety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować