Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Microsoft na E3 będzie miał do zaoferowania "coś więcej niż hype"

14 postów w tym temacie

Ja wierzę, że pokażą coś interesującego. Zaskoczyli mnie Project Spark, więc mam nadzieję, że mają coś znów równie ciekawego i pomysłowego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie jest dla was uciążliwe zamienne nazywanie Microsoftu w każdym newsie gigantem z Redmont? Serio, odpuście czasami. ;)

Ja niestety wierze w te deklaracje. Niestety, bo życzę Microsoftowi słabej sprzedaży do końca tej generacji za próbę zepsucia rynku konsolowego. Podejrzewam, że wyciągnęli wnioski i to co pokażą będzie równie interesujące z tym co pokaże gigant z Japonii. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może i mają i niech zrobią dobry show. Ale nie nigdy nie mogłem zdzierżyć, kiedy ten gość wychodził na poprzednich konferencjach... z tym swoim obrzydliwie butnym uśmiechem, tłumaczący jakie to cudownie rewolucyjne rzeczy zrobili np. na Kinecta... Mattrick był zazwyczaj wkurzający, ale Spencer ma ogromne szanse go przebić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Może i mają i niech zrobią dobry show. Ale nie nigdy nie mogłem zdzierżyć, kiedy ten
> gość wychodził na poprzednich konferencjach... z tym swoim obrzydliwie butnym uśmiechem,
> tłumaczący jakie to cudownie rewolucyjne rzeczy zrobili np. na Kinecta... Mattrick był
> zazwyczaj wkurzający, ale Spencer ma ogromne szanse go przebić...
Steve Balmer powinien prowadzić te konferencje MS, jego wejścia są bardziej epickie niż bitwy we Władcy Pierścieni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Coś dużego to pewnie google VR współdziałające z Kinectem
Też tak myślę ... swoją drogą takie połączenie wygląda ciekawiej od propozycji sony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja z kolei jestem ciekaw wirtualnej rzeczywistości - Oculus Rift, Google VR, czy Project Morpheus, niedawno oglądałem fajny dokument na National Geographic Channel - "Wirtualna rzeczywistość wg Stephena Hawkinga" [czy jakoś tak] i tam był m.in. "pokazany" Oculus i powiem, że jestem bardzo pozytywnie do tego nastawiony (w tym programie koleś grał w Titanfall na X360 używając Rifta i stwierdził, że jet bardzo możliwe, że wreszcie VR stanie się faktem).
Oczywiście od E3 bardzo też oczekuję gier nie tylko na konsolę X1 (bo nie jestem fanboyem tylko graczem i lubię każdy sprzęt, na którym można naprawdę pograć w dobry tytuł) lecz także z obozu Sony bo jak dotąd wszyscy odczuwamy brak tytułów. Oby tylko nie było tak jak w przypadku Dark Souls 2 i np Watch Dogs''ów, że pokażą nam bajery a będzie "czacza" w praniu bo widzę, że to zaczyna niestety stawać się bardzo modne przy dzisiejszym hype''owaniu tak jak niegdyś zaczęło się od pewnej zbroi dla konia za drobną opłatą - DAMN WHY ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować