Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

SpellForce 2: Czas Mrocznych Wojen z niespodzianką!

35 postów w tym temacie

Domek

CD Projekt przypomina, że premiera gry SpellForce 2: Czas Mrocznych Wojen została przesunięta na 18 sierpnia 2006. Jednocześnie informujemy, że SpellForce będzie wydany na płycie DVD, w eleganckim digitray’u wraz z 200-stronicowym poradnikiem i instrukcją.

Przeczytaj cały tekst "SpellForce 2: Czas Mrocznych Wojen z niespodzianką! " na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

w heroesV też tak hucznie reklamowali poradnik i instrukcję...
a są tak skopane, że można tylko w buty wsadzić i być wyższym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nowa pani ładna, ale pierwsza była najlepsza. Dobry pomysł z dodaniem pierwszej części gry (szkoda, że bez dodatków). Jeszcze lepszy pomysł z możłiwością wykorzystania dodatkowych 10 wPLN, za posiadanie poprzedniej części (mam poprzednią cżęść z NXK).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja tam się cieszę bo grę zamówiłem za 10 zł :) - była taka akcja z babolem - dłuuuga i staaara historia
Czy do części 1 też będzie jakaś instrukcja - może na płycie chociaż ?
18 sierpnia to tuż po moich urodzinach :)
Ładne wydanie gratuluję :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

neispodzianka w postaci pierwszej cześci, czy jest to tylko podstawka czy sa to wszystkie dodatki( patrz pakiet extra klasyja next: Spellforce Złota Edycja)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Masakra - 3 raz będę miał płytkę zakonu świtu...
1. Kupienie podstawowej wersji Spellforce: Zakon Świtu
2. Kupinie złotej edycji(dla dodatków)
3. Kupienie Spellforce 2

Trochę tego jest :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No fajnie, fajnie, jak zwykle za drogo, ale chociaż cdp da jakies dodatki. Ale mimo wszystko wolałabym, gdyby Spellforce2 wyszła wcześniej, nawet bez tych wszystkich dodatków. Mam jednak nadzieję, że cdp dorzuci jakieś fajnie bonusy do Titan Questa, ponieważ ta gra też zaliczyła "obsuwkę" a ja bardzo na nią czekałam. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja się mpże powórzę, ale jak wykorzystać te dodatkowe 10wPLN? Mi pokazuje caly czas 79.90, a zarejestrowaną pierwszą część posiadam:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.07.2006 o 16:12, JakubK napisał:

Masakra - 3 raz będę miał płytkę zakonu świtu...
1. Kupienie podstawowej wersji Spellforce: Zakon Świtu
2. Kupinie złotej edycji(dla dodatków)
3. Kupienie Spellforce 2

Trochę tego jest :D.


Miałbym podobnie jak Ty, mimo że gra zapowiada się cudnie i wygląda cudnie to mój sprzęt nie uciągnął by jej, a ja musze się obejść smakiem i dalej męczyć HoMMa V. Chodź przyznam się, że SF bardziej cenie za jej nowatorstwo i zrobienie naprwdę bardzo dobrej hybrydy obu gatunków. Miłe jest również gesty CDP i wydanie pierwszej części w niskiej cenie- dzięki temu mamy dość duża scene polskich graczy. Jednak wciąż na tyle małą, że nie znalazła się oficjalna polska strona gry lub przynajmniej fanowska. A szkoda bo gra sobie zasłużył. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam małe pytanie do kogoś z CDP!!!
Czy wydanie "sklepowe" też jest w digipacku i z Spellforce Zakon Świtu???
Bardzo proszę o jak najszybszą odp! z góry dzięki, pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.07.2006 o 16:25, MandiATO napisał:

A ja się mpże powórzę, ale jak wykorzystać te dodatkowe 10wPLN? Mi pokazuje caly czas 79.90,
a zarejestrowaną pierwszą część posiadam:-(


nie jestes sam - znowu sie cosik w gram.pl syplo. jeszcze w czerwcu dodatkowe 10wPLN moglem wykorzystac, dzisiaj podobnie jak ty juz nie. panowie, poprawic to fazdem, starczy tych malych awarii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować