Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

PS4: Możliwość przygaszenia diody kontrolera już w najbliższej aktualizacji

25 postów w tym temacie

Pewnie komuś się przyda. Sam osobiście posiadam telewizor odbijający światło, dlatego między innymi jeszcze nie kupiłem sobie ps4 ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na pewno najpierw postanowił kupić telewizor za 2tys., który światła nie odbija, następnie sofę na której tyłek się nie poci i porządny stolik z drewna mahoniowego, by browary stały pewnie ;), a już za 3 lata wymarzone PS4 ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.04.2014 o 14:01, Afro69 napisał:

Na pewno najpierw postanowił kupić telewizor za 2tys., który światła nie odbija, następnie
sofę na której tyłek się nie poci i porządny stolik z drewna mahoniowego, by browary
stały pewnie ;), a już za 3 lata wymarzone PS4 ;).

W dodatku jako prezent pod choinkę ;-) ooo tak!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>Nadchodząca aktualizacja do oprogramowania PlayStation 4 pozwoli nie tylko na rozbudowany edytor filmów i u możliwi przyciemnienie diody kontrolera Dualshock 4, co potwierdził sam Shuhei Yoshida za pośrednictwem Twittera.

To zdanie jest chyba trochę nie po polsku, ale może się czepiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Pewnie komuś się przyda. Sam osobiście posiadam telewizor odbijający światło, dlatego
> między innymi jeszcze nie kupiłem sobie ps4 ...

To jest chyba najgłupszy powód nie kupienia czegoś jaki kiedykolwiek slyszałem/czytałem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> > Pewnie komuś się przyda. Sam osobiście posiadam telewizor odbijający światło, dlatego
>
> > między innymi jeszcze nie kupiłem sobie ps4 ...
>
> To jest chyba najgłupszy powód nie kupienia czegoś jaki kiedykolwiek slyszałem/czytałem
> :)
Bo ja wiem, zależy jak no to spojrzeć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.04.2014 o 16:58, DeMichel napisał:

> Pewnie komuś się przyda. Sam osobiście posiadam telewizor odbijający światło, dlatego

> między innymi jeszcze nie kupiłem sobie ps4 ...

To jest chyba najgłupszy powód nie kupienia czegoś jaki kiedykolwiek slyszałem/czytałem
:)


Jakby Ci się cały czas podczas grania odbijało światło na ekranie, to inaczej byś mówił ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Się czepiacie. Ja miałem kolekcjonerkę Wiedźmina 2, ale doszedłem tylko do pierwszego aktu, bo niemiłosiernie wkurzały mnie 2 czerwone bad piksele na środku ekranu i dlatego gra sobie poczekała kilka tygodni, aż mi serwis wymieni monitor. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> > > Pewnie komuś się przyda. Sam osobiście posiadam telewizor odbijający światło,
> dlatego
> >
> > > między innymi jeszcze nie kupiłem sobie ps4 ...
> >
> > To jest chyba najgłupszy powód nie kupienia czegoś jaki kiedykolwiek slyszałem/czytałem
>
> > :)
>
> Jakby Ci się cały czas podczas grania odbijało światło na ekranie, to inaczej byś mówił
> ;)

Zawsze można zalepić taśmą światełko i po kłopocie ;:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.04.2014 o 19:16, Tom_pl napisał:

Zawsze można zalepić taśmą światełko i po kłopocie ;:)

Właśnie to jest idealny przykład, jakie idiotyczne numery odstawiają firmy w swoich produktach, a klienci, zamiast protestować, łykają wszystko i potem dorabiają sobie usprawiedliwienia (nie wiem czy masz PS3.5, nieważne nawet, zacytowałem akurat Twojego posta, bo pokazałeś właśnie ten "inteligentny" proces myślowy).

Kompletnie niepotrzebna lampa na padzie daje jak głupia, światło się obija w TV, skraca żywotność baterii? Pewnie, Sony miało super pomysł, a jak graczowi przeszkadza, to gracz jest głupi, bo przecież można sobie zakleić. A takie zaklejenie żywotność baterii też wydłuży?

Apple robiło gówniane, odpryskujące obudowy iPhone''ów? Jak przeszkadza, to klient jest głupi, bo przecież może sobie papierem ściernym zedrzeć kanty i będzie ślicznie!

Zacznijmy od tego, po co to kretyńskie światło tam jest. Żeby w KZ4 pokazywało mi poziom zdrówka? Żeby w inFamous SS pokazywało mi kolor karmy? Żeby w Fifie błyskało barwami mojej drużyny? No tak, bo gracze zamiast patrzeć się w TV, na grzbiet pada się przecież podczas grania lampią. Super! Next-gen ficzer jak nic! A Cerny zamiast spuścić głowę w piasek i przyznać, że to był idiotyzm, będzie z uporem maniaka wciskał ten "pomysł" i udawał, że jest okej. A Sony zagra dobrego wujka i pozwoli "przyciemnić".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Kompletnie niepotrzebna lampa na padzie daje jak głupia, światło się obija w TV,
Rozumiem, że grając na padzie specjalnie celujesz w niego aby widzieć tę lampkę ? Dla mnie tak samo kretyński tekst jak to, że dioda oślepia innych śpiących w pokoju.

> Zacznijmy od tego, po co to kretyńskie światło tam jest.
A po co w Move jest ta opcja ? jakbyś miał kamerkę (albo w ogóle konsolę Sony), to byś nie zadawał tego pytania. Niestety niektórych myślenie boli i skoro oni z tego nie korzystają to innym przecież to też niepotrzebne.

Opcja wyłaczenia podświetlenia jak najbardziej powinna być. Jednak pomysł w sam sobie jak dla mnie genialny. W przypadku np eye pet`a na ps4 nie będzie potrzebna idiotyczna kartka VR czy Move.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.04.2014 o 20:56, rabsonek napisał:

> Kompletnie niepotrzebna lampa na padzie daje jak głupia, światło się obija w TV,
Rozumiem, że grając na padzie specjalnie celujesz w niego aby widzieć tę lampkę ? Dla
mnie tak samo kretyński tekst jak to, że dioda oślepia innych śpiących w pokoju.


Nie trzeba specjalnie kombinować, wystarczy siedzieć na sofie, która ma siedzenie idealnie na wysokości ekranu i będzie się odbijało. Poza tym trzeba wtedy siedzieć tak, żeby nie celować w ekran ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować