Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

PS4: Możliwość przygaszenia diody kontrolera już w najbliższej aktualizacji

25 postów w tym temacie

> To jest chyba najgłupszy powód nie kupienia czegoś jaki kiedykolwiek slyszałem/czytałem
> :)

Między innymi ... xp To znaczy że nie tylko dlatego ... główny powód to brak gier.
Swoją drogą nie wiesz jak bardzo może wkurzać odbijające się światło zwłaszcza niebieskie w nocy.
Niestety mam telewizor plazmowy, a one wszystkie takie są ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niektórzy z was albo są durni albo nie wiedzą ci piszą. To nie jest bezużyteczna lampeczka. Problem polega tylko na tym że nie można tego wyłączyć lub ściemnić. Ona może być bardzo użyteczna. Gdyby jej nie było za 2 lata pewnie byście pad musieli wymieniać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.04.2014 o 13:36, Axuwax napisał:

Pewnie komuś się przyda. Sam osobiście posiadam telewizor odbijający światło, dlatego
między innymi jeszcze nie kupiłem sobie ps4 ...


Wolne żarty :)
Napisz że zbierasz kasę, albo się czekasz aż będzie gier więcej, bo taki argument jest niepoważny. Taki oklepany slogan.
Gram głownie wieczorem/lub w nocy i gdybym nie przeczytał że komuś ta diodka odbija się w TV i przeszkadza to sam bym tego nie wymyślił. A moim TV można się w dzień przeglądać jak w lustrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.04.2014 o 20:20, Siriondel napisał:

> Zawsze można zalepić taśmą światełko i po kłopocie ;:)
Właśnie to jest idealny przykład, jakie idiotyczne numery odstawiają firmy w swoich produktach,
a klienci, zamiast protestować, łykają wszystko i potem dorabiają sobie usprawiedliwienia
(nie wiem czy masz PS3.5, nieważne nawet, zacytowałem akurat Twojego posta, bo pokazałeś
właśnie ten "inteligentny" proces myślowy).

Kompletnie niepotrzebna lampa na padzie daje jak głupia, światło się obija w TV, skraca
żywotność baterii? Pewnie, Sony miało super pomysł, a jak graczowi przeszkadza, to gracz
jest głupi, bo przecież można sobie zakleić. A takie zaklejenie żywotność baterii też
wydłuży?

Apple robiło gówniane, odpryskujące obudowy iPhone''ów? Jak przeszkadza, to klient jest
głupi, bo przecież może sobie papierem ściernym zedrzeć kanty i będzie ślicznie!

Zacznijmy od tego, po co to kretyńskie światło tam jest. Żeby w KZ4 pokazywało mi poziom
zdrówka? Żeby w inFamous SS pokazywało mi kolor karmy? Żeby w Fifie błyskało barwami
mojej drużyny? No tak, bo gracze zamiast patrzeć się w TV, na grzbiet pada się przecież
podczas grania lampią. Super! Next-gen ficzer jak nic! A Cerny zamiast spuścić głowę
w piasek i przyznać, że to był idiotyzm, będzie z uporem maniaka wciskał ten "pomysł"
i udawał, że jest okej. A Sony zagra dobrego wujka i pozwoli "przyciemnić".


Takie teksty typu "pokazałeś właśnie ten "inteligentny" proces myślowy" wsadź sobie głęboko i nie obrażaj, jak nie umiesz czytać między wierszami że to było napisane i zakończone uśmiechem. Po drugie mam PS3 ale nie łączę tego newsa z PS3, a już bardziej z padami. To że firma stworzyła światełka na padzie mi to nie przeszkadza, ale ważne jest to aby użytkownik mógł wyłączyć podświetlanie pada jak mu nie pasuje.

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować