Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Kartridże z E.T. the Extra Terrestrial odnalezione na pustyni w Nowym Meksyku

18 postów w tym temacie

Hah a po co to zakopali w piasku ? Mogli oddać biednym, skoro nie było nabywców. Niektórzy to mieli w tamtych czasach spalone umysły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I na czym ci biedni by w to grali? ;) A tak w ogóle jaki romantyczny pomysł: zakopać, zaorać, stworzyć legendę, nie to co współczesny recycling ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.04.2014 o 15:51, vegost napisał:

Hah a po co to zakopali w piasku ? Mogli oddać biednym, skoro nie było nabywców. Niektórzy
to mieli w tamtych czasach spalone umysły.

a) na czym biedni by grali?
b) nie zdajesz sobie sprawy z tego, jak bardzo zła ta gra jest...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.04.2014 o 17:15, Henrar napisał:

a) na czym biedni by grali?
b) nie zdajesz sobie sprawy z tego, jak bardzo zła ta gra jest...


Na konsoli :) Mnie np stać było na konsolę, ale żeby wydać 2/4 ceny konsoli na grę to już nie :) Zawsze to za darmo. Do kolekcji będzie lub na pamiątkę dla kogoś. Po co niszczyć i zakopywać gdzieś na pustyni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.04.2014 o 21:02, vegost napisał:

> a) na czym biedni by grali?
Na konsoli :) Mnie np stać było na konsolę, ale żeby wydać 2/4 ceny konsoli na grę to już nie :)

O. Ile dałeś za swoje Atari 2600?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Hah a po co to zakopali w piasku ? Mogli oddać biednym, skoro nie było nabywców. Niektórzy
> to mieli w tamtych czasach spalone umysły.

A podatki to kto zapłaci? :P Bo coś wątpię by darowizny były w USA z nich wyłączone. Na pewno rozważali najtańsze opcje i z jakiegoś powodu zakopanie taką było. ;)
Dodatkowo to nawet najgorszemu wrogowi nie życzyłbym takiego prezentu, a co dopiero biednym i już pokrzywdzonym przez los ludziom :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.04.2014 o 21:14, Dared00 napisał:

O. Ile dałeś za swoje Atari 2600?

Blach. Mówiłem o cenach konsol dzisiejszych i o cenach gier. Takie porównanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Na konsoli :) Mnie np stać było na konsolę, ale żeby wydać 2/4 ceny konsoli na grę to
> już nie :) Zawsze to za darmo. Do kolekcji będzie lub na pamiątkę dla kogoś. Po co niszczyć
> i zakopywać gdzieś na pustyni.

2/4? U nas nazywa się to połową ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.04.2014 o 21:02, vegost napisał:

Na konsoli :) Mnie np stać było na konsolę, ale żeby wydać 2/4 ceny konsoli na grę to
już nie :) Zawsze to za darmo. Do kolekcji będzie lub na pamiątkę dla kogoś. Po co niszczyć
i zakopywać gdzieś na pustyni.


Po pierwsze pewnie taniej załadować na ciężarówkę i do dolu niż rozwodzić po całym kraju i czekać aż wszystko wyjdzie z magazynu. A po drugie to robienie sobie darmowej konkurencji, niech ludzie kupią inne gry, a nie grają w darmowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować