Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Michael Knowland opuścił szeregi Naughty Dog

12 postów w tym temacie

Ciekawe czemu pracownicy uciekają ze studia odnoszącego takie sukcesy. Na pewno mają ważne powody, ale kiedy słyszę o czymś takim to zachodzę w głowę co musiało ich do tego nakłonić. Jak tak dalej pójdzie, to może się okazać, że TLOU to ostatnia dobra gra od Naughty Dog

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Rynek jest pełen uzdolnionych ludzi którzy spokojnie go mogą zastąpić więc jak zawsze panika powstaje tam gdzie nie ma powodu by takowa była.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Studio które odnosi sukcesy, prędzej, czy później ugnie się pod czyimś wpływem. Może niektóre decyzje studia, nie podobały się niektórym pracownikom i postanowili odejść

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bardzo mnie to martwi. To już któryś raz, gry jakaś ważna osoba opuszcza Naughty Dog. Z zakupem PS4 miałem zamiar czekać do premiery Uncharted, ale chyba sobie odpuszczę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

IMO raczej chcą zmiany. Prca w tak uznanym studio to z jednej strony bardzo duży honor ale z drugiej gigantyczna presja bo jakby nie patrzeć ND od ostatniego czasu dostarcza same naprawdę dobre tytuły, więc nawet sobie nie mogę wyobrazić tego stresu, gdy każdy oczekuje od ciebie hitu, większego od twojej poprzedniej gry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> IMO raczej chcą zmiany. Prca w tak uznanym studio to z jednej strony bardzo duży honor
> ale z drugiej gigantyczna presja bo jakby nie patrzeć ND od ostatniego czasu dostarcza
> same naprawdę dobre tytuły, więc nawet sobie nie mogę wyobrazić tego stresu, gdy każdy
> oczekuje od ciebie hitu, większego od twojej poprzedniej gry

Mozna nawet i tak pomysleć i coś w tym jest. Lepiej odejść w w chwale że tak powiem, gorzej płatnych zlecen na pewno nie znajdą skoro mogą się pochwalić TLoU w CV. Nawet jak tam jeden koleś tylko był parę miesięcy i nie wiele porobił to i tak to brzmi dumnie :d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Uncharted to nie jest zła gra, jednak po poprzedniej odsłonie jestem sceptyczny, a tu kolejna część w produkcji. Kiedyś pewnie zagram, jednak mimo wszystko, czekam na jakiś nowy projekt - nawet w świecie TLoU ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.04.2014 o 21:45, Dandzialf napisał:

Normalna rotacja... nic niezwykłego.


Kiedy z firmy odchodzą najbardziej kreatywni ludzie to wg mnie sytuacja jest niepokojąca. Normalna to jest rotacja zuczkow na dole.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować