Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Jakie są szanse na konsolową wersję Hearthstone?

17 postów w tym temacie

Nie wiem czy szkoda - jakoś osobiście nie widzę grania w to na konsoli - lepszy jest do tego PC, ewentualnie tablet ( i tutaj mam nadzieję, że z Andkiem się wyrobią jak najszybciej :) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po kilku ładnych godzinach z tą grą (w wiekszości na tablecie, na którym gra się o niebo lepiej niż na k+m) stwierdzam, że pomysł na rozgrywkę jest świetny, realizacja to rewelacja ale jednocześnie Hearthstone reprezentuje najbardziej paskudny, odrzucający model p2w, który porównac można do najgorszych mobilnych wzorców. Cholernie żałuje, bo pograłbym dłużej ale po co, skoro moje karty mają sie nijak do tych, z którymi gram? Dla kogos kto nie chce płacić i komu się nie poszczęści przy otwieraniu paczek ta gra jest mega frustrującym doświadczeniem. Szkoda :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Serio? Nawet karcianka? Ta gra to gra PC''towa, jeśli wyjdzie to życzę powodzenia grania
> na padzie...
Juz o diablo 3 tak mówiono :D a wyszło lepiej niz oryginał :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.04.2014 o 20:20, steelwaker napisał:

Juz o diablo 3 tak mówiono :D a wyszło lepiej niz oryginał :D

I co takiego jest lepszego w D3 teraz czego nie ma na PC''tach? To że nie ma AH, teraz też go nie ma, a Ci co itemy kupili na podstawce dużego użytku z nich na dodatku nie mają, gra jest obecnie identyczna, po za tym te sterowanie na padzie brrr, jak pomyśle o graniu w Hack''N''Slasha na padzie to aż dreszcz przechodzi.

aope Tak czy siak ta gra polega na szczęściu jakie karty Ci rozda podczas samej rozgrywki na początku, jeśli będzie ci rozdawało same słabe a przeciwnikowi da silne od samego początku to nikłe są szanse byś wygrał. Po za tym z tego co wiem w Hearthstonie każde karty da się zdobyć bez wydawania kasy realnej, tak jak champów w LoL''u, trochę czasu to zabiera ale sie da. Po za tym serio grało Ci się lepiej na tablecie i mazanie palcem po ekranie dotykowym niż na m+k? Ludzie wy macie jednak jakieś dziwne upodobania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.04.2014 o 21:18, Eternal101 napisał:

I co takiego jest lepszego w D3 teraz czego nie ma na PC''tach?

Splitscreen. A samo sterowanie jest wygodne ponoć. Zresztą, nie dziwiłoby mnie to.

Dnia 28.04.2014 o 21:18, Eternal101 napisał:

Tak czy siak ta gra polega na szczęściu jakie karty Ci rozda

Ściema

Dnia 28.04.2014 o 21:18, Eternal101 napisał:

jeśli będzie ci rozdawało same słabe a przeciwnikowi da silne

Jak masz same słabe karty to znaczy, że powinieneś zmienić deck. Zresztą, zdefiniuj ''silne''.

Dnia 28.04.2014 o 21:18, Eternal101 napisał:

Po za tym serio grało Ci się lepiej na tablecie i mazanie palcem po ekranie dotykowym niż na m+k?

Być może dlatego, że a) gra jest idealna na tablety, b) sterowanie od początku było przygotowane do dotyku, więc nie musieli nawet nic zmieniać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.04.2014 o 19:50, Eternal101 napisał:

Serio? Nawet karcianka? Ta gra to gra PC''towa, jeśli wyjdzie to życzę powodzenia grania
na padzie...


Nie dziękuję. To chyba najprostsza rzecz na pada, jaką mogę sobie wyobrazić, ale zawsze znajdzie się ktoś, dla kogo i to będzie za wiele. Jak ktos nie umie sobie buta zasznurować to kupuje na rzepy ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.04.2014 o 08:43, kodi24 napisał:

Nie dziękuję. To chyba najprostsza rzecz na pada, jaką mogę sobie wyobrazić, ale zawsze
znajdzie się ktoś, dla kogo i to będzie za wiele. Jak ktos nie umie sobie buta zasznurować
to kupuje na rzepy ;p

Powiem Ci tak, w Slashery, Tpp mogę grać na padzie, ba nawet w gry takie jak lego (sterowanie skiepszczone na klawie według mnie) ale w RPG''i, Hack''n''Slashe sobie nie wyobrażam, dla mnie granie w taką grę na padzie jeszcze w multiku jakby się chciało to jest mordownia, a na takim hardkor? Na udręce jeden nieuważny ruch i "bye bye hardkorowa postacio" :D.

Adjatha

1. Kwestia gustu czy sterowanie jest wygodne, granie w hack''n''slasha dla mnie na padzie to tak jakby ktoś mi powiedział że mam w csa grać na padzie.

2. Nope, to jest identyczne szczęście jak w tym jaka legenda w D3 ci wydropi, albo jaki epax w WoW''ie poleci z bossa i czy będzie on dla twojej postaci bisem ;>.

3. Powiem Ci że jeśli na początku gry zacznie mi rozdawać karty które potrzebują 6,7,8 many a ja mm 1-2 many to nic nie zdziałam, a jeśli przeciwnikowi silne karty na początku rozda takie które może użyć to raczej choćbym miał mega silny deck nic nie zdziałam aż do tych 6-7-8 krystzałów many, a do tego czasu jak dobrze pójdzie połowa hapsa na boku będzie

4. No ok, powiedzmy że da sie grać bo za dużo to tutaj do sterowania nie ma ;>. A na konsolach (zależy których) bo na Ps4 pad ma dotyk to dotykiem będzie można grać, ale na xboxie przebieranie kart i układanie decku za pomocą analogów hmmm, dla mnie osobiście nie wygodne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.04.2014 o 10:22, Eternal101 napisał:

1. Kwestia gustu czy sterowanie jest wygodne

Ta gra to gra PC''towa, jeśli wyjdzie to życzę powodzenia grania na padzie...

Dnia 30.04.2014 o 10:22, Eternal101 napisał:

2. Nope, to jest identyczne szczęście jak w tym jaka legenda w D3 ci wydropi, albo jaki
epax w WoW''ie poleci z bossa i czy będzie on dla twojej postaci bisem ;>.

Nope, jak składasz deck i bazujesz tylko na szczęściu to go usuń i zacznij od nowa. Deck składa się tak, żeby wyeliminować współczynnik losowości, w konkretnym celu, z konkretnym założeniem. Na pierwszym turnieju Blizzconowym też ludzie zarzucali Artosisowi, że wygrał topdeckiem, i że mógł dostać jeszcze ileśtam innych kart, a jak przyszło co do czego to się okazało, że przy ~10 kartach do końca (jeśli dobrze pamiętam) miał na topdeckowanie jakieś ~70% szans. Musisz wiedzieć co masz na ręku, co przeciwnik może mieć na ręku, a czego już nie. Musisz wiedzieć, co jeszcze może z talii wejść do gry, na co na stole trzeba zwrócić uwagę a co można pominąć. Jeśli do wszystkiego podpinasz szczęście, to nie bardzo wiesz o czym mówisz. No offense.

Dnia 30.04.2014 o 10:22, Eternal101 napisał:

3. Powiem Ci że jeśli na początku gry zacznie mi rozdawać /ciach/

Again. Jak wyżej, do tego jest mulligan, gdzie nawet nie trzeba się całej ręki pozbywać. A jak non stop dostajesz na start karty za 6-8 many, to sprawdź czy w decku masz jakiekolwiek inne.

Dnia 30.04.2014 o 10:22, Eternal101 napisał:

na xboxie przebieranie kart i układanie decku za pomocą analogów hmmm, dla mnie osobiście
nie wygodne.

Wracamy do punktu pierwszego. Zresztą, na dobrą sprawę do sterowania w tej grze wystarczy krzyżak i jeden przycisk i nie będzie żadnego problemu z wykonywaniem wszystkich czynności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.05.2014 o 00:29, Adjatha napisał:

Ta gra to gra PC''towa, jeśli wyjdzie to życzę powodzenia grania na padzie...

No bo dla mnie to nie realne grać na padzie w takie gry ;(.

Dnia 01.05.2014 o 00:29, Adjatha napisał:

Nope, jak składasz deck i bazujesz tylko na szczęściu to go usuń i zacznij od nowa. Deck
składa się tak, żeby wyeliminować współczynnik losowości, w konkretnym celu, z konkretnym
założeniem. Na pierwszym turnieju Blizzconowym też ludzie zarzucali Artosisowi, że wygrał
topdeckiem, i że mógł dostać jeszcze ileśtam innych kart, a jak przyszło co do czego
to się okazało, że przy ~10 kartach do końca (jeśli dobrze pamiętam) miał na topdeckowanie
jakieś ~70% szans. Musisz wiedzieć co masz na ręku, co przeciwnik może mieć na ręku,
a czego już nie. Musisz wiedzieć, co jeszcze może z talii wejść do gry, na co na stole
trzeba zwrócić uwagę a co można pominąć. Jeśli do wszystkiego podpinasz szczęście, to
nie bardzo wiesz o czym mówisz. No offense.

Hmm domyślić się co ma na ręku lub może mieć nie jest zbyt trudno, wystarczy patrzeć jakie karty wystawił (a można mieć po 2 na ręke danej karty), ale oglądałem np typeczka (procjon ma nick na YT) i miał przypadek co prawda wygrał ten mecz ale wydawało mu na początku karty za 6,7,8 many a miał w talii karty po 1-2-3 many na przykład, więc ciężko mu było stół zdominować.

Dnia 01.05.2014 o 00:29, Adjatha napisał:

> 3. Powiem Ci że jeśli na początku gry zacznie mi rozdawać /ciach/
Again. Jak wyżej, do tego jest mulligan, gdzie nawet nie trzeba się całej ręki pozbywać.
A jak non stop dostajesz na start karty za 6-8 many, to sprawdź czy w decku masz jakiekolwiek
inne.

Jak wyżej.

Dnia 01.05.2014 o 00:29, Adjatha napisał:

Wracamy do punktu pierwszego. Zresztą, na dobrą sprawę do sterowania w tej grze wystarczy
krzyżak i jeden przycisk i nie będzie żadnego problemu z wykonywaniem wszystkich czynności.

Nie wiem, może za mało grałem na padzie w gry ale dla mnie jak mam grać na padzie to jakby mi ktoś kij... poważnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 30.04.2014 o 10:22, Eternal101 napisał:

Powiem Ci tak, w Slashery, Tpp mogę grać na padzie, ba nawet w gry takie jak lego (sterowanie
skiepszczone na klawie według mnie) ale w RPG''i, Hack''n''Slashe sobie nie wyobrażam,
dla mnie granie w taką grę na padzie jeszcze w multiku jakby się chciało to jest mordownia,
a na takim hardkor? Na udręce jeden nieuważny ruch i "bye bye hardkorowa postacio" :D.


Gra taka jak diablo jest stworzona dla pada i ten coach coop. To zakładanie wrogow na śmierć jest dla mnie dziwnym rozwiązaniem i łatwiej "miscliknac". Rozumiem ze ludzie wolą grać w gry Tpp z celoaniem na myszce, ale w izotermiczne gry akcji z elementami RPG?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O ile faktycznie szczęście w Hearthstone jest potrzebne, to wszystko jednak zależy od tego jak sobie ustawiamy sytuację na planszy, jak planujemy ruchy i jak rozprawiamy się z wrogimi siłami i czarami. Oraz od tego jak zbudujemy sobie decka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.05.2014 o 13:10, Namaru napisał:

Gra taka jak diablo jest stworzona dla pada i ten coach coop. To zakładanie wrogow na
śmierć jest dla mnie dziwnym rozwiązaniem i łatwiej "miscliknac". Rozumiem ze ludzie
wolą grać w gry Tpp z celoaniem na myszce, ale w izotermiczne gry akcji z elementami
RPG?

Ty tak na serio? Hack''n''Slash stworzone pod pada?? Hmm szkoda że nie da się grać np w D3 konsole vs PC na BN w PVP ;<, można by się spróbować np ja PC vs ktoś grający na konsoli. To że D1 było pod konsole bo w tamtych czasach naprawdę konsole dominowały wiec nic dziwnego ze zrobili na konsole również, w końcu chcieli dotrzeć do ludzi ale teraz gdy PC są tak popularne to granie na padzie hmm nie wiem jakim hardkorem trzeba być. No sorry nie wyobrażam sobie grania w Baldura (widok izometryczny) czy w Diablo albo w Sacred czy Icewind Dale'a grania na padzie, pogryzłbym go pewnie i 150 zł poszłoby do śmieci niż bym się przełamał ;D. Pamiętam jak ziomek mi dał już grać w FPP RPG'a, fallouta na padzie, po 15 minutach miałem dość, mówie poważnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

50%, ale pewnie da się, to lepiej oszacować.
Moim zdaniem jest, to 10%. bo nie wydaje mi się, żeby ktoś chciał robić kanciarkę na konsolę. Powiedziałbym, że prawdopodobieństwo jest zależne od zapotrzebowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować