Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Bungie wciąż nie wyklucza pojawienia się Destiny na PC

12 postów w tym temacie

jak ja tęsknię za czasami, kiedy Bungie wydało dwie, fenomenalne części absolutnie najlepszej gry ever, czyli Myth... i jak bardzo bym chciał, żeby do pomysłu wrócili...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> jak ja tęsknię za czasami, kiedy Bungie wydało dwie, fenomenalne części absolutnie najlepszej
> gry ever, czyli Myth... i jak bardzo bym chciał, żeby do pomysłu wrócili...

Kurczę, ja na przykład źle wspominam tą serię, gier była tak zbugowana że częściej restartowała komputer niż sam Windows.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Generalnie nie interesują mnie konsolowe FPSy, więc wcale mi nie zależy.

Pytanie tylko, bo obiło mi się o uszy, że ma to być MMOFPS, tylko w jakiej formie? Coś jak Planetside? Czy może z Destiny taki MMO jak i z WoT?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak już wiele razy pisałem FPS + konsole = żal.
Chyba że pograć przy piwie lub śpiąc na kanapie przed telewizorem.
Granie w FPSy na konsoli widzę tak - ruszasz analogową "gałkę" tak aby skierować celownik w przeciwnika, następnie idziesz spać. Dalej czekasz aż obudzi Cię powiadomienie głosowe że celownik znajduje się na przeciwniku i możesz zacząć przygotowywać się do strzału.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.04.2014 o 09:08, SOS_PL napisał:

Bungie, Bungie zrób to. Wróć do domu Bungie.

Czyli mają wrócić do produkowania gier tylko na platformy Apple?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Kiedy przeprowadzam playtesty, staram się grać na PS4, Xboksie One, Xboksie 360 i PS3, a to sporo pracy. "
To trzeba było jeszcze na Nintendo WII i Gameboya zacząć robić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

..a potem obudziłeś się z galaretą na pępku myśląc cały czas, że kogoś jeszcze obchodzi co masz do powiedzenia w obcym tobie temacie;
====================
Na Destiny napalam się juz od jakiegoś czasu, mam juz grupkę chętnych do wspólnej przygody więc byle do premiery :) Czekam z niecierpliwością i oby wszystko zagrało jak zapewniali twórcy;

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować