Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Diablo III doczeka się drugiego dodatku?

34 postów w tym temacie

Hmmm, oby tylko nie jechali z dodatkami jak w WoW''ie, bo to nie MMO. Hmmm ciekawe jaki w ogóle wątek zamierzali by pociągnąć, i jakiego main bossa daliby na koniec hmm VI aktu? Osobiście wolałbym by poprzestali na jednym dodatku tak jak przy D1 i D2.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Hmmm, oby tylko nie jechali z dodatkami jak w WoW''ie, bo to nie MMO. Hmmm ciekawe jaki
> w ogóle wątek zamierzali by pociągnąć, i jakiego main bossa daliby na koniec hmm VI aktu?
> Osobiście wolałbym by poprzestali na jednym dodatku tak jak przy D1 i D2.

albo jak przy starcraft 2.... oh wait...

osobiście nie miał bym nic przeciwko kolejnym dodatkom - d3 to nie jest gra którą przechodzi się raz dla fabuły, jeżeli toś ma takie podejście to trochę źle lokuje pieniądze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.04.2014 o 10:01, gmx napisał:

albo jak przy starcraft 2.... oh wait...

2 dodatki i koniec ;> , po za tym Diablo to nie SC 2, patrz D1 i D2.

Dnia 29.04.2014 o 10:01, gmx napisał:

osobiście nie miał bym nic przeciwko kolejnym dodatkom - d3 to nie jest gra którą przechodzi
się raz dla fabuły, jeżeli toś ma takie podejście to trochę źle lokuje pieniądze.

Ja gram dla funu w tą grę i dla loota ;>, fabułe obeznałem bo była konieczna do odblokowania trybu przygody.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Hmmm ciekawe jaki w ogóle wątek zamierzali by pociągnąć, i jakiego main bossa daliby na koniec hmm VI aktu?
> Osobiście wolałbym by poprzestali na jednym dodatku tak jak przy D1 i D2.

1. Diablo 1 ma dodatek nie od blizzarda i blizzard się pod nim nie podpisuje czytaj nie można na nim grać w battelnecie.
2. Tak trudno się domyśleć kto może być silniejszy od śmierci, zwłaszcza że połowa świata została zabita?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.04.2014 o 10:09, Ximos napisał:

1. Diablo 1 ma dodatek nie od blizzarda i blizzard się pod nim nie podpisuje czytaj nie
można na nim grać w battelnecie.
2. Tak trudno się domyśleć kto może być silniejszy od śmierci, zwłaszcza że połowa świata
została zabita?


Do 2 Tak, trudno sie domyślić ;>.
Do 1 Ale do D2 już robił Blizzard dodatek i wyszedł tylko 1 ;>.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.04.2014 o 10:02, Eternal101 napisał:

> albo jak przy starcraft 2.... oh wait...
2 dodatki i koniec ;> , po za tym Diablo to nie SC 2, patrz D1 i D2.


blizz to też nie ta sama firma co za czasów d1 i d2. poza tym obecny internet ułatwia ciągłe rozwijanie produktów nie tak jak za czasów d2 gdzie nadal dominujący zysk był z półek sklepowych. Osobiście wolał bym żeby czas do d4 umilały dodatki zamiast po prostu gra się znudziła. No i dodatek jak widzisz poszedł w dobrym kierunku - pogrzebali ah, poprawili loot

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.04.2014 o 10:21, gmx napisał:

blizz to też nie ta sama firma co za czasów d1 i d2. poza tym obecny internet ułatwia
ciągłe rozwijanie produktów nie tak jak za czasów d2 gdzie nadal dominujący zysk był
z półek sklepowych. Osobiście wolał bym żeby czas do d4 umilały dodatki zamiast po prostu
gra się znudziła. No i dodatek jak widzisz poszedł w dobrym kierunku - pogrzebali ah,
poprawili loot

Za te skasowanie ah i poprawienie lootu, oraz dodanie adventure mode''a wielkie dzięki im, gra teraz stała się taka jaka powinna być od początku. Do tego pamiętaj jeden dodatek jest na + drugi na "-" tak jak w przypadku WoW'a oby tutaj nie było tak samo...

Dadzialf Źródło że niby pracują, bo póki co to coś tam było mówione o D4 a nie dodatku...

Nitro2050 No i zrobić z tego tasiemca co nie? I w kolejnych dodatkach wskrzeszać te same postaci albo dodawać jakieś absurdy. Nie dzięki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiadomo że będzie 2 dodatek i jest wiele przesłanek które karzą twierdzić ze powstanie na 100%. Ostatni wers przepowiedni Caina, Fabuła a konkretnie sam koniec RoS no i oczywiście twórcy którzy nie raz używali określenia "pierwszy dodatek do Diablo 3 :P".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Też dziwi mnie że ktoś podejrzewa że może być drugi dodatek. Wiadomo o 2 dodatkach do Diablo 3 gdyż cały intentory jak i miasteczka są pod jeszcze jeden dodatek stworzone ;). Bardziej przerażające jest brak tego co miało być jeżeli chodzi o pvp ;/ czy system gildii bo to co jest jest mega słabe.

Do tego oczywiście jak koledzy wyżej napisali wiele jest odnośników dotyczących dalszej fabuły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.04.2014 o 10:35, Eternal101 napisał:

Dadzialf Źródło że niby pracują, bo póki co to coś tam było mówione o D4 a nie
dodatku...


Ty naprawdę nie potrafisz z Googla korzystać... W 2010 roku wyciekł plan wydawniczy Blizza... z widniejącymi dwoma dodatkami do D3 http://www.gamespot.com/articles/blizzards-release-schedule-leaked/1100-6284773/ Później były jeszcze różne wypowiedzi pracowników sugerujące, że ma być więcej niż jeden dodatek (te sobie znajdź sam... nie chce mi się tego szukać).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.04.2014 o 12:04, Dandzialf napisał:

Ty naprawdę nie potrafisz z Googla korzystać... W 2010 roku wyciekł plan wydawniczy Blizza...
z widniejącymi dwoma dodatkami do D3 http://www.gamespot.com/articles/blizzards-release-schedule-leaked/1100-6284773/
Później były jeszcze różne wypowiedzi pracowników sugerujące, że ma być więcej niż jeden
dodatek (te sobie znajdź sam... nie chce mi się tego szukać).

Potrafię korzystać -.-... Plan wydawniczy przestarzały, wiesz plany Blizza się zmieniają... I póki co cały czas aż do dziś mówili o D4, i RoS''ie który już wyszedł miesiąc temu. Po 2 ten plan wydawniczy nijak się ma do tego co mamy obecnie. Po za tym nie wiem o co ty się człowieku wykłócasz (chyba po to by wszcząć kolejną wojenkę) bo ja nawet nie napisałem że nie będzie takiego dodatku tylko uwaga cytuję własnego posta:

"Osobiście wolałbym by poprzestali na jednym dodatku tak jak przy D1 i D2."

Spoiler

Widzę że ktoś tu usilnie próbuje naśladować Diabolicusa i Henrara ale nieudolnie mu to wychodzi.



saborcat_14 tylko żeby nie schrzanili tego co poprawili w RoS'ie.

Meviuz Oby był tak dobry jak pierwszy albo i lepszy, i oby dalej nie powstawąły, bo znajać życie z kolejnymi dodatkami będzie co raz gorzej pewnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 29.04.2014 o 12:17, Eternal101 napisał:

Potrafię korzystać -.-... Plan wydawniczy przestarzały, wiesz plany Blizza się zmieniają...
I póki co cały czas aż do dziś mówili o D4, i RoS''ie który już wyszedł miesiąc temu.
Po 2 ten plan wydawniczy nijak się ma do tego co mamy obecnie. Po za tym nie wiem o co
ty się człowieku wykłócasz (chyba po to by wszcząć kolejną wojenkę) bo ja nawet nie napisałem
że nie będzie takiego dodatku tylko uwaga cytuję własnego posta:

"Osobiście wolałbym by poprzestali na jednym dodatku tak jak przy D1 i D2."

Spoiler

Widzę że ktoś tu usilnie próbuje naśladować Diabolicusa i Henrara ale nieudolnie mu
to wychodzi.



Na początku dziwiło mnie dlaczego Henrar i inni tak tutaj na ciebie najeżdżają, ale teraz zaczynam ich rozumieć.

Przecież ja się nie odnoszę do tego posta lol. Odnoszę się do tego: Źródło że niby pracują, bo póki co to coś tam było mówione o D4 a nie dodatku...

Więc dałem Ci pierwszą wzmiankę o 2 dodatku. Plus wypowiedzi pracowników, które sam sobie poszukaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.04.2014 o 12:26, Dandzialf napisał:

Na początku dziwiło mnie dlaczego Henrar i inni tak tutaj na ciebie najeżdżają, ale teraz
zaczynam ich rozumieć.

Rozumieć to że czepiają się o każdy znak interpunkcyjny? To jest już hate a nie zwykłe czepialstwo.

Dnia 29.04.2014 o 12:26, Dandzialf napisał:

Przecież ja się nie odnoszę do tego posta lol. Odnoszę się do tego: Źródło że niby pracują,
bo póki co to coś tam było mówione o D4 a nie dodatku...

Sorry ale nie śledzę każdego topicu i każdego newsa czy wpisu na twiterze/fanpage''u Blizza, dlatego chciałem dowód a ty najeżdżasz na mnie (tak samo jak w wątku o filmie warcrafta) za nic...

Dnia 29.04.2014 o 12:26, Dandzialf napisał:

Więc dałem Ci pierwszą wzmiankę o 2 dodatku. Plus wypowiedzi pracowników, które sam sobie
poszukaj.

No i na tym zakończmy ten temat, będzie to będzie pewnie z racji tego że dodatek pierwszy wyszedł w 2014 a biorąc tradycje na wydawanie dodatków z wowa co 2 lata do D3 pewnie wyjdzie w 2016 roku drugi dodatek a D4 (o ile wyjdzie) to pewnie za kolejne 10 lat :D.


P.S. I tnij posty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zarzynać kurę ze złotymi jajami ? Zrobią i kolejne 2, jeśli będzie trzeba, choć słabe to wszystko było od początku podstawki :) Takie "ulepszanie" gry pod czasie, to ich specjalność :) To tak jak by sprzedawać nieoszlifowany diament na pierścionek. I z czasem zanosząc go do złotnika, mieć już perfekcyjnie wykończony. Ble.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować