Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Diablo III doczeka się drugiego dodatku?

34 postów w tym temacie

To, że będzie drugi dodatek było oczywiste od dawna. Tym razem będą się podniecać wyciętymi talizmanami z podstawki i wyspą Skovos (miło będzie zobaczyć Amazonki bez cycek).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Skoro po zakończeniu RoSa

Spoiler

wolny jest nie tylko Diablo, lecz również pozostała czwórka

, jest materiału na sporo dodatków. ;D

Ja sam przyjemnie wspominam V akt, chętnie pograłbym w kolejnym. ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zawsze mogą zrobić dodatek z jakimiś wrogimi nephalemami, na co RoS trochę wskazuje oraz fakt, że w becie wycięto Zoltun Kulle''a (być może planują jego powrót i miałby jakąś rolę do odegrania). Z Diablo ponownie walczyć nie będziemy, przynajmniej nie w tej samej części, bo walka z nim była w podstawce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chętnie kupię i zmarnuję kilkaset godzin życia. Byleby jakąś fajną postać dorzucili, może nie koniecznie nawiązującą do poprzednich części.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może w drugim dodatku postarają się i pozwolą odciąć wtyczke od neta, bo to co się ostatnio dzieje na europejskich serwerach woła o pomstę do nieba. Ciągle przez DDoS coś im się sypie z serwerami, jakieś lagi, disconnecty i zawsze jak mam wolne. Z drugiej strony bronili decyzji o "always online" tym, że ludzie powinni tworzyć społeczności i zacieśniać więzi, no to zacieśniają kiedy leci na generalu dyskusja rozpoczynająca się od "lags anyone?"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.04.2014 o 10:47, Afgncap napisał:

Może w drugim dodatku postarają się i pozwolą odciąć wtyczke od neta /.../


Raczej na to nie licz, chyba są zadowoleni z całego systemu antypirackiego ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> > Może w drugim dodatku postarają się i pozwolą odciąć wtyczke od neta /.../
>
> Raczej na to nie licz, chyba są zadowoleni z całego systemu antypirackiego ;D
>
Nie liczę, ale też nie liczyłem, że usuną AH. Twórcy SimCity się złamali, chociaż Blizzard zawsze robi po swojemu, AH było szczytem zepsucia idei gry więc musieli coś zrobić, bo by się ośmieszyli gdyby to zostało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.04.2014 o 13:07, vegost napisał:

Zarzynać kurę ze złotymi jajami ? Zrobią i kolejne 2, jeśli będzie trzeba, choć słabe
to wszystko było od początku podstawki :)

Przecież ty tej gry nawet na poziomie trudności Normal nie przeszedłeś... Zaraz zaraz jednak coś mi świta że chyba jednak udało ci się jakoś przejść normal. Przeszedłeś i na tym zostawiłeś =.=, nie mówiąc o koszmarze [który też był prosty], piekle [tam też ciężko nie było] i pierwszym starym Inferno i późniejszych zmianach. Nie wiem czy w RoSa grałeś jeśli już to chyba z YouTube bo to mówi samo za siebie.
http://eu.battle.net/d3/pl/profile/Vegost-2793/

Jeszcze jakiś czas temu można było go podglądnąć i zobaczyć na nim postaci [nawet nie ukończonym 60tym poziomem] i ciuchy z normala ale ten "jakiś czas temu" musiał być dłuższy niż mi się wydaje.

Więc "kończ waść wstydu oszczędź".

Co do drugiego dodatku. Mowa o dwóch planowanych dodatkach była od samego początku. Jakiś czas po premierzy niebiescy coś ćwierkali że kończą z serią Diablo lecz nie wykluczają innych gier w przyszłości osadzonych w tym świecie. Bo świat Sanktuarium to nie tylko wydarzenia z czasów wielkich Demonów oraz to jak zostały wygnane z piekła, pogoni za nimi i zniewoleniu w Kamieniach Dusz oraz unicestwieniu i kolejnym powrocie w postaci The Prime Evil. Są też czasy grubo grubo przed w których też się działo. Chyba, że coś zmienią i w 2025 zobaczymy D4. Po mojemu to same "Diablo Cztery" po polsku nawet niedorzecznie brzmi. Logo też by zapewne słabe było bo gdzieś te IIII trzeba byłoby wcisnąć. A jeśli by już wyszła podstawka to ciekaw jestem kolejnego kolejnego powrotu Diablo oraz jego kolejnej formy i nie mówię tu o wyglądzie czy z faceta czy kobiety ale o formie zła bo sam Diablo na ten moment stał się czymś więcej niż zwykłym Panem Grozy ale The Prime Evil zawierającym wszystkie aspekty zła z jakimi przyszło nam się zmagać od części pierwszej i jeszcze jakoś trzyma się to kupy. Przeca to proste:

D1:

Spoiler

Walka z uwolnionym Diablo w katakumbach Katedry. Unicestwiony przez zwykłego człowieka Wojonika [nie Nefalema]


D2:
Spoiler

Cwany Diablo wraca pod postacią Mrocznego Wędrowca. Idziemy za nim aż do samego piekła walcząc po raz kolejny z Panem Grozy. [Można by rzec, że odrobinę silniejszym bo odrodził się w pierworodnym synu Leoryka; Aidanie; silnym i dzielnym wojowniku. Jednak po raz kolejny Diablo zostaje unicestwiony przez zwykłego człowieka [nie Nefalema]


D2: LoD.
Spoiler

Groza padła lecz Zniszczenie wciąż kroczy po Ziemi i kieruje się do Góry Arreat. Dzielny bohater podąża za Baalem do samej komnaty Kamienia Świata. Baal zostaje zabity jednak Kamień Świata splamiony dotykiem Baala przez co musi zostać zniszczony a konsekwencji tego czynu nie zna sam Archanioł Tyrael.


D3:
Spoiler

20 lat posuchy ciszy i spokoju wręcz podejrzanego. Wiara Zakarum upada. Cain starzeje i niedołężnieje jeszcze bardziej. Stary ale jary ;-) Wraca do ruin Katedry szukając pytań na nurtujące go pytania, robiąc notatki. W między czasie w wyniku zniszczenia Kamienia Świata rodzi się dziecko: Nefalem. BANG! Meteor spada [wiemy potem co i kto dlaczego] Świat Sanktuarium okazuje się być znów zagrożony gdyż ostatni żyjący władcy piekieł Belial i Azmodan chcą przejąć dowodzenie korzystając z okazji bo silniejsze rodzeństwo wcześniej padło xD. W najprostszy sposób dowiadujemy się o Czarnym Kamieniu Dusz, jego twórcy oraz genezie jego powstania. Dodajmy szczyptę zdrady i lekkiej tajemniczości. Zoltun sam nie wiedział, że w Kamieniu Dusz znajdują się dusze: Diablo, Mefisto, Baala, Andariel i Duriela. Adria nam mniej więcej trzy po trzy zdradza główny jej cel. W tym momencie pasuje werset z tekstu Kamiennego Kręgu na samym początku Baldur''s Gate II ToB "Twarz sojusznika, maską wroga". Cudowne dziecko: Nefalem pokonuje Beliala i Azmodana. Tyrael nie wierzy w dokonane czyny. 1 Kamień: 7 Dusz. Dochodzi do wcześniej wspomnianej zdrady. Rytuał zniszczenia kamienia okazuje się być uwolnieniem Diablo. Za naczynie robi dla odmiany kobieta o imieniu Leah. Diablo staje się silniejszy niż kiedykolwiek zawierając w sobie wszystkie aspekty zła: Grozę, Zniszczenie, Nienawiść, Ból, Cierpienie, Grzech oraz Kłamstwa. Pewny siebie kozak rusza na Niebiosa. My nie gorsi of kors gonimy za nim. Pokonując zastępy demonów i sługusów diablo dochodzi do ostatecznej walki na samej górze niebios. Wspaniałe dziecko niszczy Diablo: Najwyższe Zło [Kamień nie ulega zniszczeniu] na świecie znów panuje pokój.



Skoro Diablo już w tej części stał się The Prime Evil to jestem ciekaw czym jeszcze wyższym miałby być w absurdalnej już czwórce która kiedyś tam może powstanie o ile w ogóle powstanie, bo silniejszych ludzi jak Nefalem nie ma. Przyjdzie nam walczyć z nim w innym wymiarze ? Gdzie czas i przestrzeń to tylko kurz.. Kamień Świata po to został stworzony by ograniczał ich moce gdyż Nefalemowie [info dla niewtajemniczonych] Sa wynikiem współżycia anioła z demonem. Mowa tu o romansie Lilith córce Mefista i Inarusie. Ciekaw jestem drugiego dodatku.
Spoiler

w pierwszym. tym razem głównym złym nie okazał się demon któryś tam z kolei a Maltael dawny Archanioł Mądrości

Może na scenę wróci Baal kto ich tam wie. Niech się skupują na kolejnym dodatku i ewentualnych patchach które tam coś będą łatać bądź coś wprowadzać np: Uber Tristram. Bo teraz graczy nie będzie czekać nic więcej jak poszczególne łatki ze zmianami czy tam innymi nerfami. Daj bóg jakaś łata z nowym contentem albo cichym Questem. Może naprawią pvp tego najstarsi Indianie nie wiedzą :D

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.04.2014 o 13:35, Braveheart napisał:

Nie wiem czy w RoSa
grałeś jeśli już to chyba z YouTube bo to mówi samo za siebie.
http://eu.battle.net/d3/pl/profile/Vegost-2793/

Cóż, on już po prostu tak ma. Często wypowiada się na temat gier, o których nie ma pojęcia. Jeszcze te stwierdzenia o grach Blizzarda za ponad 200zł, których to prawie nikt nie kupi...

Dnia 30.04.2014 o 13:35, Braveheart napisał:

Co do drugiego dodatku. Mowa o dwóch planowanych dodatkach była od samego początku. Jakiś
czas po premierzy niebiescy coś ćwierkali że kończą z serią Diablo lecz nie wykluczają
innych gier w przyszłości osadzonych w tym świecie.

Do przeszłości nie wrócą, bo nie ma jak. Sądzę, że nie przywrócą na razie nikogo znanego, a już na pewno nie Diablo (który raczej dalej jest Prime Evil, więc całą resztę wchłonął i oni nie powrócą), bo dopiero co z nim walczyliśmy. Jest wprawdzie jeszcze trochę demonów z książek, ale wszystko to były pomniejsze, więc nie nadają się na głównego przeciwnika w dodatku. Zawsze można powalczyć z innymi Nephalemami, ewentualnie coś z Imperiusem, chociaż byłoby trudno im zrobić żeby nie wyszła powtórka z Malthaela.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.04.2014 o 13:35, Braveheart napisał:

Więc "kończ waść wstydu oszczędź".


Tak tylko podam jako ciekawostkę, że cytat źle użyty i wcale nie znaczy tego, co myślisz ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja myślę że w 2 dodatku zwiedzimy wyspy Skovos.Czasami w grze mozna posłuchać dialogu pomiędzy Tyraelem i Loratem,gdzie Tyrael mówi że wysłał horadrimów na Skovos i nie ma od nich żadnych wieści

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.04.2014 o 17:26, Revanchist napisał:

> Więc "kończ waść wstydu oszczędź".

Tak tylko podam jako ciekawostkę, że cytat źle użyty i wcale nie znaczy tego, co myślisz
;).

Aha, więc to tak.
Dzięki za sprostowanie. ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.04.2014 o 15:13, Arcling napisał:

Cóż, on już po prostu tak ma. Często wypowiada się na temat gier, o których nie ma pojęcia. Jeszcze te stwierdzenia o grach Blizzarda za ponad 200zł, których to prawie nikt nie
kupi...

No bo przecież cała Polska to tak biedny kraj, że każdy obywatel ledwo wiąże koniec z końcem czekając do trzeciego albo dziesiątego dnia każdego miesiąca ;-)

Dnia 30.04.2014 o 15:13, Arcling napisał:

Do przeszłości nie wrócą, bo nie ma jak. Sądzę, że nie przywrócą na razie nikogo znanego,
a już na pewno nie Diablo (który raczej dalej jest Prime Evil, więc całą resztę wchłonął
i oni nie powrócą), bo dopiero co z nim walczyliśmy. Jest wprawdzie jeszcze trochę demonów
z książek, ale wszystko to były pomniejsze, więc nie nadają się na głównego przeciwnika
w dodatku. Zawsze można powalczyć z innymi Nephalemami, ewentualnie coś z Imperiusem,
chociaż byłoby trudno im zrobić żeby nie wyszła powtórka z Malthaela.

Wiesz... nurtuje mnie jedna rzecz wręcz mam klina przysłowiowego w głowie.
Mianowicie: http://media.diablofans.com/images/news/exp/m/port.jpg
(Chyba może nawet to widziałeś)

Przyjrzyj się dokładnie dwóm obrazkom. Jawnie widać, że mamy tam Baala oraz [z początku myślałem, że to sam Diablo] lecz co się okazuje jest to sam Pan Nienawiści] W dodatku redesignowany na potrzeby [klimat, kolorystyka ?] D3. Grając w RoS nigdzie nie natknąłem się na dialogi z obrazkiem Baala czy Mefa. Kto wie co im tam tym Niebieskim się urodzi bądź już urodziło tylko czekają na odpowiedni moment by ujawnić to światu. :)
Chyba, że wiesz coś więcej niż ja to proszę oświeć mnie jeśli łaska :P.

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować