Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Destiny - długi gameplay z PS4 i blisko 20 screenów

19 postów w tym temacie

Podoba mi się świat, nie podoba mi się gameplay. Wygląda na prostą, liniową strzelankę. Mam nadzieję, że ten fragment pokazywał niski poziom trudności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ktoś tam na kotaku chyba pisał że grał w to i po godzinie mu się już znudziło ;/ (jakaś tam persona a nie podpis jakiegoś gracza pod tekstem) dobrze o tym nie świadczy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Już nikt nie może stworzyć FPS-a z opcją co-opa z dużym światem gry, bo wszyscy zlewają że "borderlandsowe". Ileż można :f

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.04.2014 o 13:55, Zdenio napisał:

Już nikt nie może stworzyć FPS-a z opcją co-opa z dużym światem gry, bo wszyscy zlewają
że "borderlandsowe". Ileż można :f

Jak były doomowe fpsy, codowe fpsy. To czego nie borderlandsowe? :)
I chyba pierwszy raz jest...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

imo problemem tego gameplayu jest to że wygląda strasznie sztucznie. Wiadomo że większość jeżeli nie wszystkie gameplaye tego typu są wyreżyserowane ale raz wychodzi to nieźle a raz totalnie sztucznie. Chociażby jak ten gość się porusza, takie spokojne, delikatne i płynne ruchy "kamerą", jak by film kręcił. Kto tak normalny gra ? nawet na konsoli ? Myślę że Destiny będzie nawet niezłe ale jak na razie to Bungie nie wiem dlaczego ale wypuszcza fatalne gameplaye. Może to kwestia taka że starają się w nich udawać że niby kilku znajomych sobie gra w to ich MMO jak by już co najmniej od miesięcy było na rynku... a to kilku gości siedzi w studio i udaje, to widać i to strasznie. Dlaczego grają tak słabo skoro to ich gra ? nie pytajcie.

To gameplay z Division wyszedł o niebo lepiej. I jakimś cudem nawet ustawione dialogi wydawały się w miarę naturalne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Do pierwszego strzału wyglądało to całkiem cudnie, ale sama wizualizacja walki to jakaś pomyłka. Pokaz fajerwerków i tęczowego lamerstwa. Czy nie ma już istot które normalnie krwawią, tracą kawałki ciała i zdychają, a nie wylatują za ekran w płonących kolorowych pierdu- pierdach sypąc iskierkami jak powalone wróżki. Gdzie dynamika, rykoszetujące pociski immersja z otoczeniem, rozrywany strzałami beton... szkoda znowu gra o ludkach zabijających sie latarkami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.04.2014 o 11:38, Ziw napisał:

Podoba mi się świat, nie podoba mi się gameplay. Wygląda na prostą, liniową strzelankę.
Mam nadzieję, że ten fragment pokazywał niski poziom trudności.

Z tego co ja widziałem to wszystkie konsolowe prezentacje FPS-ów tak wyglądają. Może to kwestia skilla a może jednak platformy: nie raz mam ochotę wyrzucić z siebie "jak grasz noobie!", wyrwać prezenterowi kontroler i samemu przejąć inicjatywę. Ale wtedy dochodzi do mnie, że to konsolówka i one tak mają;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@zadymek
Proszę mi tu nie obrażać konsolowców. Przeciętny lamer gra lepiej od tych, którzy to reżyserowali. Nawet ja lepiej gram w strzelanki, niż ci na gameplay, a sam osobiście nie lubię FPSów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować