Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Wolfenstein: The New Order: totalna rozwałka czy dyskretne działanie?

34 postów w tym temacie

*fragmentów


śledzę grę niemal od pierwszych zapowiedzi. nie grałem nigdy w żadnego wolfensteina, ale ten prezentuje się wspaniale i na pewno się skuszę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

E tam... historie zawsze można napisać od nowa, ludzie rażący innych piorunami nie zaskakują a przynależność szczecina już tak :P

A tak na poważnie zmiażdżyli mnie muzą, bardzo pozytywne , bardzo, Chyba się skusze, tym bardziej ze inne tytuły na które liczyłem z każdą kolejną zapowiedzią wyglądają słabiej, a tu na odwrót im dalej w las tym więcej drzew, a są to drzewa piękne, mocne i dorodne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Chwilka... jesli Niemcy wygrali wojne... to Szczecin NIGDY nie trafiłby do Polski czyli
> akcja nie może dziać się w Polsce "koło Szczecina"... trochę rażący błąd

Skoro to jest historia alternatywna, to skąd wiadomo, że STETTIN nie był polski ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pierwsze co mi wpadło do głowy myśląc o tym materiale to tekst Czarka Pazury wychodzącego z dworca w Łodzi... :D

Ale powiem szczerze - będzie się działo, bo gra prezentuje się zacnie i czuję, że może to być taki cichy hit tego roku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.04.2014 o 20:01, Skull3 napisał:

1:55, zabijanie z 20 m bez celowania?

Jako że to oldskul, to pewnie nie ma opcji przymierzania, a celownik usunęli najprawdopodobniej, żeby gameplay wyglądał bardziej filmowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować