Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Wolfenstein: The New Order: totalna rozwałka czy dyskretne działanie?

34 postów w tym temacie

Jakoś nie ma tam nic, co by przypominało Szczecin albo pobliskie miasta. No i akcja dzieje się przecież w Niemczech, w końcu to oni w tej alternatywnej rzeczywistości wygrali wojnę, więc Szczecin po 1945 pozostał niemiecki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.04.2014 o 18:17, Entrix napisał:

To tam w Szczecinie mają takie góry wysokie? W tle widać w pewnym momencie.


Może to moje osiedle :P mamy takie ''wyżyny'' :D albo to idzie w parze z fabułą, że naziści mają generator szczytów xD just sayin''

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Polecam wejść na stronę podaną pod koniec filmiku. Zabawne i wesołe piosenki po niemiecku :) Mój mały VolksWagen (niestety nie w tedeiku) nalepsza!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurczę, chciałem zakupić ten tytuł ale po ujawnieniu minimalnych wymagań, sam już nie wiem ...

Procesor: Core i7 (lub odpowiednik firmy AMD)
Karta grafiki: GeForce 460 / ATI Radeon HD 6850
RAM: 4 GB
Dysk twardy: 50 GB wolnego miejsca
System operacyjny: Windows 7 / Windows 8 64-bit

http://www.gry-online.pl/S013.asp?ID=84941

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi pójdzie, ale to koszmar. Koszmar. Liczyłem na średnie, zagram na minimalnych :(, ale jak będzie fun z gry, to mnie detale nie obchodzą. Ma płynnie chodzić tylko tyle chce :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No chyba ich zgięło z tymi 50 GB wolnego na dysku... o.O

Czyli wchodzimy już w erę Blu-ray na PC i nie ma od tego raczej odwrotu. Trzeba powoli się przygotowywać na to, ze będzie ten format wprowadzony już niedługo. Taka sama zmiana jak w przypadku CD/DVD...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.05.2014 o 21:00, Muradin_07 napisał:

No chyba ich zgięło z tymi 50 GB wolnego na dysku... o.O

Czyli wchodzimy już w erę Blu-ray na PC i nie ma od tego raczej odwrotu. Trzeba powoli
się przygotowywać na to, ze będzie ten format wprowadzony już niedługo. Taka sama zmiana
jak w przypadku CD/DVD...


50 GB wolnego miejsca to nie problem, problemem jest ten nieszczęsny I7, który ponoć nie jest wiele szybszy od I5 ale coraz więcej gier go wymaga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To przy okazji, ale jednak jeszcze niedawno zaskoczeniem było dla mnie 30 GB wolnego miejsca potrzebnego dla Max Payne 3... Co do procesora to też fakt - może coś się zmieni w międzyczasie w tej kwestii. Bo jeśli tak będzie no to lipa i faktycznie zacznę myśleć nad kupnem konsoli do grania. Komputer zostawię na Starcrafta ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.05.2014 o 21:02, lis_23 napisał:

od I5 ale coraz więcej gier go wymaga.

Raczej producenci twierdzą, ze wymaga...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> > od I5 ale coraz więcej gier go wymaga.
> Raczej producenci twierdzą, ze wymaga...
Oni zawsze beda tak twierdzic bo wiadom o kasa;p A co do minimalnych to mnostwo gier dziala ponizej minimalnych;p Wiec moze i wolf zadziala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować