Zaloguj się, aby obserwować  
Ksar666

Ulubione jedzenie

247 postów w tym temacie

Moim ulubionym jedzeniem jest fast food. Dlaczego ? Bo przeważnie zamiast iść do domu to wole iść z kumplami do kina, i po drodze jakoś się tak wciąga te frytki,Big Macki itp. Jednak gdy mam więcej czasu lubię się najeść schabowym,ziemniaczkami i mizerią. Polecam wam bardzo żebyście się do schabowego i ziemniaczków zaopatrzyli się w ogórki kiszone (chilli). MNIAM jak je kocham :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ruskie pierogi, udko/pierś kurczaka z ziemniaczkami i ogórkiem kiszonym (podobnie jak kedzior141), bigos, spaghetti, tosty, ryby (każdego rodzaju), no i ryż + coś (np. ryba, jakiś gulasz, itp.)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ser pleśniowy,ser żółty,pizza,spaghetti,kotlet schabowy,kotlet mielony ale bez cebuli (łeeeach >.<) a do tego cola i jest git.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

kanapka z dżemem, musztardą, szynką, ketchupem, ogórkiem kiszonym i serem almette... no ok, to mój wujek a ja to nawet normalny jestem. Pierogi ruskie albo z kapustą i grzybami :D czasem fast-food jakiś i cola. Pizza także może być i de Volai (czy jak to sie pisze). Z zupek to rosołek i chińskie. Jem niezdrowo i jak świnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

dzisiaj bodajże ktoś dał temat , które są lepsze frytki z keczupem czy bez keczupu , a ja wam mówię czy jedliście kiedyś frytki z musztardą lub majonezem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A o to co lubię : frytki ( z keczupem :D ) , kebab , hot-dog , pizza , fast-food , zupę ogórkową i krupnik :D No nie pogardzę także paprykarzem czy też kabanosem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja to uwielbiam schabowe z kechupem :D ,, frytki z ketchupem , hot doga z ketchupem i surówkami , hamburger z ketchupem , spagethii , pomidorówke , pizza , kiełbaske z grilla z ketchupem :D ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja mam pytanie, w czym są duże ilości białka? To do szkoły ;P. Ale chodzi w jakich produktach, bo np. w mleku wcale tak dużo nie ma. Proszę tylko o pewne odpowiedzi. Z góry THX

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.08.2009 o 09:52, Massa napisał:

Mięso :P



Bardzo mi w tym pomogłeś do szkoły. Spóźniłeś się jedynie rok panie archeologu ;p

Ale jakby co, najwięcej białek w rybach, zwłaszcza tuńczyk chyba 30 g/100g produktu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować