Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Oto pierwszy gameplay trailer H1Z1

15 postów w tym temacie

Jak sam często nie lubię tego porównania w stosunku do survivalowych gier o zombie to niech mi ktoś powie że to nie wygląda jak klon DayZ. Co jak co ale po Sony Online można by się spodziewać więcej. Jedyne co imo może ta gra zaoferować to support, servery i całe zaplecze techniczne, czyli to czego DayZ nie ma. Ot takie DzayZ bez problemów z serverami :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mnie juz troche nudzi, ze 3/4 nowych gier ma cos wspolnego z zombie. Jak za 30 lat beda robic rozne zestawienia charakterystycznych trendow w grach, to rok 2010+5 to bedzie epoka zombie. Wszystko zombie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

weź pod uwagę, że gra może wyglądać jeszcze lepiej gdy będzie oficjalnie ukończona. Dla mnie jest to tytuł którego mocno oczekuje i juz nie mogę się go doczekać :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Mnie juz troche nudzi, ze 3/4 nowych gier ma cos wspolnego z zombie. Jak za 30 lat beda
> robic rozne zestawienia charakterystycznych trendow w grach, to rok 2010+5 to
> bedzie epoka zombie. Wszystko zombie.

Podaj przynajmniej 3 dobre gry z zombie bo bym sobie zagrał, oprocz dayz bo tam zombie to dodatek a normalnie szuka sie ludzi zeby zabrac im ekwipunek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


>
> Podaj przynajmniej 3 dobre gry z zombie bo bym sobie zagrał, oprocz dayz bo tam zombie
> to dodatek a normalnie szuka sie ludzi zeby zabrac im ekwipunek.

L4D 1, L4D2, TWD, Tibia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.04.2014 o 10:41, Skull3 napisał:


>
> Podaj przynajmniej 3 dobre gry z zombie bo bym sobie zagrał, oprocz dayz bo tam
zombie
> to dodatek a normalnie szuka sie ludzi zeby zabrac im ekwipunek.

L4D 1, L4D2, TWD, Tibia


L4D jest średni jak dla mnie za malo rozbudowany szybko sie nudzi, w TWD chyba jedyna dobra gra z zombie jaka powstała ale tylko ze wzgledu na fabułe dalej brakuje takiej mieszanki TWD z akcja i survivalem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Jak sam często nie lubię tego porównania w stosunku do survivalowych gier o zombie to
> niech mi ktoś powie że to nie wygląda jak klon DayZ. Co jak co ale po Sony Online można
> by się spodziewać więcej. Jedyne co imo może ta gra zaoferować to support, servery i
> całe zaplecze techniczne, czyli to czego DayZ nie ma. Ot takie DzayZ bez problemów z
> serverami :P


Zobacz sobie w jakim stanie Dayz jest dzisiaj. Bohemia zaczeła przygotowania standalone jakos 2 lata temu i zobacz co ta gra, za którą ludzie już zapłacili oferuje. Tam nawet zombie nie ma do dzisiaj xD
Wiadome było, że ktoś wkońcu zrobi to z czym Rocket i czesi nieudolnie męczą się tyle czasu. No i stało się - lepsza gra na horyzoncie i to w dodatku na PC i PS4 jednoczesnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ta gra może wyjśc na dobre DayZ. Jak Bohemia i spółka zobaczą co przygotowuje Sony, to może zepną tyłki i przyśpieszą prace i ulepszą DayZ.

Ot zwykły motyw z konkurencją.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zgaduje ze kolejna gra gdzie po wejściu znajdziemy się na mapie nie wiadomo skąd i dlaczego :/
Wolał bym na początku jakieś story mode, a potem otwarty świat.
Jesteśmy uczniem szkoły, gadamy normalnie ze swoimi przyjaciółmi i dziewczyną jak to normalnie w szkołach, widzieliśmy pierwszego zombie który zaatakował nauczycieli przed bramą więc się przygotowaliśmy, jakąś miotłe czy coś i po chwili atakują zombie, giną nasi przyjaciele oraz dziewczyna. I tam takie inne bzdety.
Fajnie pokazali w 1 odcinku Anime: High School Of The Dead, nie tak jak napisałem ale naprawdę fajnie. Polecam obejrzeć http://[m]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Zgaduje ze kolejna gra gdzie po wejściu znajdziemy się na mapie nie wiadomo skąd i dlaczego
> :/
> Wolał bym na początku jakieś story mode, a potem otwarty świat.
> Jesteśmy uczniem szkoły, gadamy normalnie ze swoimi przyjaciółmi i dziewczyną jak to
> normalnie w szkołach, widzieliśmy pierwszego zombie który zaatakował nauczycieli przed
> bramą więc się przygotowaliśmy, jakąś miotłe czy coś i po chwili atakują zombie, giną
> nasi przyjaciele oraz dziewczyna. I tam takie inne bzdety.
> Fajnie pokazali w 1 odcinku Anime: High School Of The Dead, nie tak jak napisałem ale
> naprawdę fajnie. Polecam obejrzeć http://[m]


Nie? Nie zgadzam się, wcale nie fajne... Wszyscy mieliby to samo wprowadzenie i wszyscy w grze byliby dzieciakami które uratowały się ze szkoły? Bzdura... Lepiej jest jak jest czyli rzuca Cie bez sprzętu na mapie i hulaj dusza, a jak ktoś będzie chciał mieć jakąś historie swojej postaci to sobie w głowie "zrolplejuje". Zresztą świat przedstawiony w grze ma miejsce jakieś 40 czy 50 lat po wybuchu epidemii o ile dobrze pamietam więc Twój uczeń byłby już starym dziadem ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z innych filmików, które prezentowano już w sieci, wynika jeszcze o tyle lepiej, że w alfie H1Z1 są już samochody (w przeciwieństwie do DayZ SA) i jest na razie wprowadzony prosty sposób budowania - widziałem, że jeden z recenzentów zbudował sobie drewniany domek, który wyglądał jak mała latryna.
Ogólnie w H1Z1 nie podoba mi się grafika. Jest bardzo sztuczna - w tym temacie punkt u mnie dostaje DayZ. Wiadomo, że to pre-alfa, ale wiele razy się już przekonałem, że błędy z początku potrafią pozostać na stałe. Dodatkowo to, że wszyscy wyglądają tak samo - zarówno zombie jak i gracze - byle by to szybko poprawili bo nie chcę powtórki z Rusta, gdzie wszyscy są mężczyznami o tak samo długim przyrodzeniu.
@Naimad-PL
Zgadzam się z tobą, że grze o zombi przydałby się rodzaj wprowadzenia, jednak powinien być bardziej elastyczny. Jak w Projekt Zomboid, gdzie to kim byłeś sam tworzysz a to wpływa również na twoje statystyki.
A High School of Dead polecam tym co nie widzieli. Warte obejżenia ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.04.2014 o 13:22, Naimad-PL napisał:

Fajnie pokazali w 1 odcinku Anime: High School Of The Dead, nie tak jak napisałem ale naprawdę fajnie. Polecam obejrzeć http://[m]

Degrad -1 za podawanie linka do serwisu udostępniającego pirackie materiały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować