Zaloguj się, aby obserwować  
pavel2004

Heroes V: Kampania 4 misja 3 help:)

19 postów w tym temacie

Mam problem, mianowicie gram kampanią Lochu Czarnoksiężnik (narodziny bohatera) i tutaj misja trzecia - Kultyści.... odkrylem (chyba) cała mapke.... 5 zielonych wysp + 1 na lawie (tutaj znajduje sie oko maga) i cale podziemia. Wiadomo też ze w misji jest mowa coś o demonach - jednak ich nie ma.... a grasz niebieski zostal przeze mnie pokonany... i co mam robić, nie ma konca misji a stoje... ;/ Prosze o porade i pomoc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja mam problem z misją drugą w kampanii lochu. Powiedz mi proszę, gdzie jest łza ashy bo odkryłem prawie całą mapę a ten obrazek co mi się z obelisków odsłonił nie pokazuje za wyraźnie, gdzie jest ta łza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

musisz sie pobawic w poszukiwanie artefaktu :) to jest najprzyjemniejsza czesc gry :)

zwroc uwage ze na puzzlach pojawia sie sciezka ruchu bohatera :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no tylko ze ja nie mam juz ani instrukcji ani poradnika.... uwazalem ze jest to zbedne i jak we wszystkich grach wyrzucilem ;/;/ a jak mam (bo opakowanie mam) opakowanie i tam numer seryjny to jakoś dostane nowy poradnik czy coś?? a nie ma takiego na necie dostepnego?? albo poprostu powiedzcie mi prosze.... zawsze odsylacie do poradnika... a nie mozecie poprostu powiedzieć co jest nie tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.07.2006 o 16:43, pavel2004 napisał:

a jak mam (bo opakowanie mam) opakowanie i tam numer seryjny
to jakoś dostane nowy poradnik czy coś?? a nie ma takiego na necie dostepnego?? albo poprostu
powiedzcie mi prosze.... zawsze odsylacie do poradnika... a nie mozecie poprostu powiedzieć
co jest nie tak?


Tylko, że numer seryjny jest wydrukowany na tylnej okładce Poradnika, albo instrukcji bo już nie pamiętam, więc i tego nie masz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

uhm...nie...swoja droga to dziwne ze wyrzuciles tak pieknie wydana instrukcje i poradnik...

by grac na multi musisz miec klucz a by miec klucz musisz miec instrukcje - nie pozostaje Ci nic innego jak zakupic nowy egzemplarz

nie moga Ci oddac gdyz w swietle prawa mozesz zrobic co Ci sie zywnie podoba z Twoja wlasnoscia(a instrukcja i poradnik byla Twoja wlanoscia a Ty sie ich wyzbyles i teraz nie masz mozliwosci ich odzyskania w zaden sposob jak odnalesc je w miejscu porzucenia)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

słuchajcie odnalazlem ten poradnik...!!!! szukalem w doslownie SMIECIACH i znalazlem heheheee ale.... to sie konczy moja radość, bo pomimo ze mam ten poradnik nie moge tego przejsc.... tam jest napisane ze musze odpierac ataki demonów (czerwonego) a ja nie mam zadnych demonów!!! i co ja mam zrobić?? i gra sie nie konczy ;/ niebieskiego nawet jak pokonam to nic z tego.... help me!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Poradziłeś sobie z tą misją?
Jak nie to http://www.gry-online.pl/S024.asp?ID=524 , tutaj możesz zobaczyć poradnik do pierwszych misji, ale do obecnie Twojej to musisz go ściągnąć. NIe wiem jaki on jest, więc być może okazać się badziewiem. Więc ściągasz na własną odpowiedzialność, żeby potem pretensji do mnie nie było:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

sciagnąlem z gryonline też i tam pisze bardzo podobnie... nie rozwiklalo to moich problemów.... ale dziwne, bo to jakby blad gry, bo nie mam czerwonego gracza a mimo ze jest napsane ze w tym scenariuszu sa 3 gracze ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hejka czy mógłby mi ktoś powiedzieć gdzie jest Łza Ashy bo mnie ciągle atakują wrogowie i jest mi potrzebna do ukończenia misji a nie mam czasu na dlugie szukanie jestem w ostatniej misji z pierwszej kampanii. :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.08.2006 o 16:11, weksla121 napisał:

Hejka czy mógłby mi ktoś powiedzieć gdzie jest Łza Ashy bo mnie ciągle atakują wrogowie i jest
mi potrzebna do ukończenia misji a nie mam czasu na dlugie szukanie jestem w ostatniej misji
z pierwszej kampanii. :-(


łza ashy pojawia sie w róznych miejscach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

zajrzyj do poradnika ktory masz na pewno jezeli posiadasz oryginalna wersje gry...a jezeli nie to coz...wybacz ale nikt ci nie pomoze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować