Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Driveclub na PS4 w 30 klatkach na sekundę przy rozdzielczości 1080p

41 postów w tym temacie

Żadne zafajdane detale nie są warte 30 klatek mniej w grze wyścigowej, zwłaszcza takiej jak ta.
Nie fajnie.

W takim razie reszta musi błyszczeć, żadnych niedoróbek. Nie licząc jednej: wersja PS+ będzie niczym trochę większe demo, nawet nie okrojona wersja. Sony daje dupy z DC, ale mam nadzieję że sama gra się obroni. Na hype nie mam co liczyć, liczę natomiast na społeczność (wszak to ona będzie motorem napędowym tego tytułu);

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.04.2014 o 23:59, Fred778 napisał:

Forza na xbone wygląda pięknie i ma solidne 60 fps''ów... Jak dla mnie Driveclub przegrał
i na dodatek wyszedł rok później...


Forza nie ma dynamicznego oświetlenia, cyklu dnia i nocy, efektów pogodowych, a publiczność rodem z PS2 - to nie ta liga.

Mimo wszystko 30fps w tym przypadku jest trochę rozczarowujące.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.04.2014 o 23:59, Fred778 napisał:

Forza na xbone wygląda pięknie i ma solidne 60 fps''ów... Jak dla mnie Driveclub przegrał
i na dodatek wyszedł rok później...


A wiesz jakim kosztem się to odbyło? O forzaningu nie słyszałeś?
http://www.cinemablend.com/games/Forza-5-Xbox-One-Graphics-Downgraded-From-E3-Build-60711.html

Jednak nie ma to jak PC. Bez kompromisów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jaka jest różnica między 30fps a 60 fps? GDY GRA JEST SŁABA ?:D więc lepiej niech gra bedzie dobra i przestańcie się moczyć o te fpsy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.04.2014 o 23:59, Fred778 napisał:

Forza na xbone wygląda pięknie i ma solidne 60 fps''ów... Jak dla mnie Driveclub przegrał
i na dodatek wyszedł rok później...


To idź grać w Forza i skończ się ośmieszać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co to za "next-geny", kiedy trzeba ograniczać grę, żeby konsola mogła chociaż te 30fps utrzymać ? Nawet nie ma gwarancji, że i tyle będzie stałych klatek. Żałosne jest to i żałosne jest SONY I MS, kiedy prosto w oczy okłamują kupujących. Żadne nowe konsole, tylko rupiecie, które nie potrafią dać sobie rady z segmentem do którego zostały stworzone. Zamiast walić gówniane nagrywanie i faceshity, to powinni poprawić wydajność konsoli i nie zajmować pamięci na społecznościowe odpady. Druga sprawa to architektura, która nie radzi sobie z generowaniem grafiki i słabe bebechy, które na starcie są zacofane technologicznie. Oto przyszłość elektronicznej rozrywki 2014 roku - "1080p - 980p i 30 fps" Wow :) Takie rzeczy już dawno były a w next genach mamy powtórkę z rozrywki.

Za rok czasu SONY przeprosi i stworzy bijatykę, gdzie będzie umownie 60fps i będzie się chwalić i wmawiać graczom, że się pomylili :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Jaka jest różnica między 30fps a 60 fps? GDY GRA JEST SŁABA ?:D więc lepiej niech gra
> bedzie dobra i przestańcie się moczyć o te fpsy.
W wyścigowej grze i generalnie w każdej, gdzie jest akcja (shootery na przykład) 30 FPSów jest niewystarczające. Zobacz sobie gameplaye z NfS Rivals, to przestaniesz takie bzdury pisać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> > Forza na xbone wygląda pięknie i ma solidne 60 fps''ów... Jak dla mnie Driveclub
> przegrał
> > i na dodatek wyszedł rok później...
>
> Forza nie ma dynamicznego oświetlenia, cyklu dnia i nocy, efektów pogodowych, a publiczność
> rodem z PS2 - to nie ta liga.
>
> Mimo wszystko 30fps w tym przypadku jest trochę
rozczarowujące.

Ale zauważ że PS4 jest mocniejsze. Jak GT7 nie będzie działać w 60 fps/1080p to sony się samo ośmieszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.05.2014 o 02:20, vegost napisał:

Co to za "next-geny", kiedy trzeba ograniczać grę, żeby konsola mogła chociaż te 30fps
utrzymać ? Nawet nie ma gwarancji, że i tyle będzie stałych klatek.


Jest - http://i.imgur.com/tHE2aZG.png.

Grafika praktycznie zawsze ma wyższy priorytet. Konsole byłyby i 3 razy silniejsze i wciąż nieczęsto ukazywałyby się gry w 60fps.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Myślisz, że jakby tam wrzucili Titana, to wszystkie gry byłyby w 60FPSach? Proszę cię, nawet się nie ośmieszaj.

W zamkniętych systemach framerate jest decyzją developera.

I PS. jak chcesz mocniejszej konsoli - bądź gotów za nią zapłacić. Gdyby kosztowała 600 dolców, to byś tutaj płakał, że konsola jest droga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować