Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Spelunky w drodze na PlayStation 4

7 postów w tym temacie

> I znowu kolejna popierdółka trafia na ps4 :/ takie gry to na telefony a nie konsole nowej
> generacji

na telefonach to można pograć sobie w angry birds a nie w gry akcji. Lepsza taka "popierdółka" za 60zł w którą pograsz kilkanaście godzin niż duża część tytułów za 170 albo i więcej która ledwie zajmie 10 godzin. Ja kupiłem spelunky za 19zł na psn i nie jestem zawiedziony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>na telefonach to można pograć sobie w angry birds a nie w gry akcji. Lepsza taka "popierdółka" za 60zł w którą >pograsz kilkanaście godzin niż duża część tytułów za 170 albo i więcej która ledwie zajmie 10 godzin. Ja kupiłem >spelunky za 19zł na psn i nie jestem zawiedziony.

Nie po to kupiłem ps4 aby grac w takie delikatnie mówiąc/pisząc popierdółki.
Mam dość tych wszystkich indyków, dla mnie mogły by nie istnieć.
Kolejny okres w grach - czas indyków, z roku na rok coraz gorzej mikropłatności, dlc a teraz gówniane gierki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wolisz indyka za 6 dych na kilkadziesiąt godzin czy kolejne AAA na 5h za 200 zł?

Ale przecież gra ma dwuwymiarową grafikę, to nie gra tylko popierdółka. Kij z tym, że jest trudniejsza niż kolejny Assassin''s Creed czy inne "prawdziwe" gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.05.2014 o 19:18, Henrar napisał:

Wolisz indyka za 6 dych na kilkadziesiąt godzin czy kolejne AAA na 5h za 200 zł?

Ale przecież gra ma dwuwymiarową grafikę, to nie gra tylko popierdółka. Kij z tym, że
jest trudniejsza niż kolejny Assassin''s Creed czy inne "prawdziwe" gry.


Tak wolę assassyna na 30h, ghosta na 15h + multi, killzona na 15h + multi, infamousa na 18h itd i nawet za 250 :P
Nie mam nic do indyków ale nie po to się kupuje mocną konsole aby grać w indyki.
Przesyt jest tego już bo ile można.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.05.2014 o 19:38, diabol_16 napisał:

Tak wolę assassyna na 30h, ghosta na 15h + multi, killzona na 15h + multi, infamousa
na 18h itd i nawet za 250 :P


A dlaczego nie grać w jedno i drugie? Nie pogryzą się.

Dnia 01.05.2014 o 19:38, diabol_16 napisał:

Nie mam nic do indyków ale nie po to się kupuje mocną konsole aby grać w indyki.
Przesyt jest tego już bo ile można.


Dobrych gier nigdy nie za wiele. A Spelunky jest znakomitą grą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować