Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Przybyły wymagania sprzętowe Wolfenstein: The New Order

22 postów w tym temacie

Robert Sawicki

I to grupowo, bo oprócz wymagań dla komputerów osobistych twórcy zapewnili odpowiednie opisy dla każdej z konsol, na których pojawi się gra. W przypadku tych ostatnich wielu powinna zainteresować informacja o czterech płytach DVD w pudełku nowego Wolfensteina na Xbox 360.

Przeczytaj cały tekst "Przybyły wymagania sprzętowe Wolfenstein: The New Order" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.05.2014 o 00:42, Fred778 napisał:

Będzie jakiś multiplayer?

Nie - gra będzie miała tylko tryb dla jednego gracza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Powariowali oni z tym i7? Widzac takie wymagania, mam wrazenie ze albo dali dupy z optymalizacja, albo zawyzaja specjalnie wymagania zeby dzieciaki myslaly jaka to gra nie bedzie swietna.
Poczekamy zobaczymy, osobiscie sam z checia zagram, zalezy od recenzji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Powariowali oni z tym i7? Widzac takie wymagania, mam wrazenie ze albo dali dupy z optymalizacja,
> albo zawyzaja specjalnie wymagania zeby dzieciaki myslaly jaka to gra nie bedzie swietna.
> Poczekamy zobaczymy, osobiscie sam z checia zagram, zalezy od recenzji.
i7 w dzisiejszych czasach to standard jeżeli gramy na pc w maksymalnych detalach inaczej zostają konsole i masz 720p+ 30fps
Nie wiem czemu ludzie tak się dziwią na te wymagania...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bo nakupowali i5 z podejściem "lol przecież to będzie wystarczyło do 2037 roku, tak pisał pan specjalista na mojej ulubionej stronie, więc po co wam te i7?"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.05.2014 o 01:21, Kopiec napisał:

Bo nakupowali i5 z podejściem "lol przecież to będzie wystarczyło do 2037 roku, tak pisał
pan specjalista na mojej ulubionej stronie, więc po co wam te i7?"

Różnica między i5, a i7 jest taka, że jak coś nie poleci na jednym to i na drugim też nie lol

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

gdyby nie 50 gb na dysku to wymagania ze tak powiem są średnie spodziewałem sie 670 GTX a jeśli chodzi o i7 to było raczej pewne (posiadam taki i sie nie martwię)

"Różnica między i5, a i7 jest taka, że jak coś nie poleci na jednym to i na drugim też nie lol" Skoro nie na i7 to na czym ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sobie tak pomyślałem, poczytałem te wymagania i to jak je opisali... I tak naprawdę to jeśli twórcy mówią o doznaniach i tak dalej to wychodzi na to, że mogą to być wymagania rekomendowane. a nie minimalne. No chyba że teraz standardem będzie wymuszanie na graczu grania w 60 klatkach na sekundę i innych stworkach potworkach. Tak czy inaczej może być tak, że gra pójdzie też na słabszym sprzęcie i będzie można się przy niej bawić dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widzę że gra dorównuje Titanfallowi z wymaganym miejscu a ma tylko SP ;(. Do tego widać po różnicy wymaganej karty a proca że będzie procesorożerna ;(. Tak swoją drogą to są zalecane co nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"The system requirements are based on the game being a next-gen experience running at 60fps. These are the system requirements to deliver the PC game as it was intended to be experienced."

Po tym uznałem, że są to rekomendowane, a nie wymagane. Najprawdopodobniej będzie podobnie jak w przypadku Max Payne 3, gdzie był podany całkiem spory rozstrzał wymaganiowy, a tak naprawdę gra chodziła nawet na zintegrowanych kartach graficznych o dziwo. Dlatego też możliwe, że jeśli spełnia się te wymagania to widzimy na ekranie to, co pokazywane jest na trailerach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dam sobie uciąć rę.....no powiedzmy, że pół ręki, broniąc stanowiska, że to zawyżone minimalne.
Od strony technologicznej, gra robiłaby szał, kilka lat temu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.05.2014 o 01:21, Kopiec napisał:

Bo nakupowali i5 z podejściem "lol przecież to będzie wystarczyło do 2037 roku, tak pisał
pan specjalista na mojej ulubionej stronie, więc po co wam te i7?"

I tak jest, różnica w grach między tymi procesorami to 7-10 %. Czyli bardzo niewielka. Za to różnica w cenie już tak...
Zwyczajny chwyt marketingowy.

Jak coś będzie słabo chodzić na i5 to i7 specjalnie nie pomoże...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zgadza się.. widać osoby które zachwalają i7 (sam mam..nie wiedzieć po co) nie widzieli testów RZECZYWISTYCH gier. Różnica między i5 a i7 to praktycznie kilka fps, o ile w ogóle... gry nie potrafią wykorzystywać w pełni i5 (pełne (100%) 4 rdzeni, czy nawet 4 rdzenie po 80%) nie wspominając o i7..("8" rdzeni). Więc albo jest bezwartościowa optymalizacja, albo marketingowy bełkot :) Obstawiam to i to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem skąd masz to porównanie 7-10%. Może przy założeniu, że gra nie obsługuje więcej rdzeni i wtedy działa procesor na ćwierćgwizdka.

Patrząc na testy procesorów mobilinych ( gram na lapie) to różnica tej samej generacji i podobnego taktowania jest ogromna.

Przykładowy test multicore Cinebench R10:
mój i7 3630QM - 18091 punktów ( proces ma taktowanie 2,4GHz a w turbo 3,4Ghz)
i5-3360M - 10140.5 punktów (procesor ma taktowanie 2,8GHz w turbo 3,5GHz)

Jak dla mnie różnica kolosalna. Faktycznie przy tym samym teście single core różnica była na poziomie tych 7-10%, ale nie wydaje się już gier na pojedyncze rdzenie.

źródło:
http://www.notebookcheck.pl/Mobilne-procesory-rozpiska-osiagow.4344.0.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.05.2014 o 09:53, Dronka napisał:

Przykładowy test multicore Cinebench R10:

Cinebench to gra? O kurde.

Dnia 02.05.2014 o 09:53, Dronka napisał:

Nie wiem skąd masz to porównanie 7-10%. Może przy założeniu, że gra nie obsługuje więcej rdzeni
i wtedy działa procesor na ćwierćgwizdka.

Z testów, a skąd. To jest właśnie przy założeniu, że gra obsługuje więcej rdzeni i potrafi korzystać z HT.
Gry BF4; Crysis 3, Max Payne 3. Bo to w nich jest do 5-10%.
Korzystanie z HT w grach to jednak inna para kaloszy jak zadania "profesjonalne".

Dnia 02.05.2014 o 09:53, Dronka napisał:

Jak dla mnie różnica kolosalna. Faktycznie przy tym samym teście single core różnica
była na poziomie tych 7-10%, ale nie wydaje się już gier na pojedyncze rdzenie.

No, teraz ja nie wiem skąd ty te "single core" wziąłeś. Jednak zwracam uwagę, że w newsie jest podane, że ta maszynka ma zapewnić 60fps. Więc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


> i7 w dzisiejszych czasach to standard jeżeli gramy na pc w maksymalnych detalach inaczej
> zostają konsole i masz 720p+ 30fps
> Nie wiem czemu ludzie tak się dziwią na te wymagania...

Co za brednie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Procesor: Intel Core i7 lub AMD podobnej klasy"

Jak i7 i amd podobnej klasy to na pewno nie chodzi o ivy ani tym bardziej haswell''a lol
jak na razie to nie ma nic lepszego do gier jak:

" i7 w dzisiejszych czasach to standard jeżeli gramy na pc w maksymalnych detalach inaczej... "

Ciekawe które i7?

http://www.purepc.pl/procesory/test_procesorow_intel_core_i54670k_vs_i53570k_vs_i52500k

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować