• 0
Zaloguj się, aby obserwować  
dejmien255

Dragon Age, instalacja DLC

Pytanie

Witam.

Jakie kroki trzeba podiać żeby zainstalować DLC w dragon age deluxe edition na platformie origin? Wpisisałem kod promocyjny i w originie pojawiło się do pobrania moje DLC, pobrałem i się zainstalowały, ale chyba nie działają te DLC bo w twierdzy strażnika po wyjściu z lothering w obozie powinien znajdowac się ten kupiec, który zleca zadanie z twierdzą a jego nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

8 odpowiedzi na to pytanie

  • 0

Ok spoko poradziłem sobie. Zainstalowałem ręcznie te DLC, pobałem je ze strony bioware i zainstalowałem przez updater. Ale ciekawi mnie jaką role w tym wszystkim odgrywa klient origina? Tam niby też instalują się DLC...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 02.05.2014 o 09:46, dejmien255 napisał:

Ok spoko poradziłem sobie. Zainstalowałem ręcznie te DLC, pobałem je ze strony bioware
i zainstalowałem przez updater. Ale ciekawi mnie jaką role w tym wszystkim odgrywa klient
origina? Tam niby też instalują się DLC...

Levi się tam znajduję nawet jeśli nie masz DLC, bo Twierdza Strażnika zostało wycięte z gry i wydane jako oddzielne DLC.DLC pobiera się z Origin, ale można też instalować manualnie przez "updater". Ale jeśli nie masz aktywowanych dodatków to zawartość będzie zablokowana do czasu zalogowania się do konta z którego zakupiłeś dodatki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

A powiedzcie mi jeszcze jedno, bo pojawił mi się quest ,,SZCZYT WOJOWNIKA'''' i mam tam rozbić obóż aby mógł mnie jakiś kupiec dogonić. I teraz nie wiem bo właśnie oswobodziłem Readcliff ale tego kupca nadal nie ma w moim obozie. Pojawi się on jeszcze, czy jest coś nie tak z DLC?

Dodam że mam jeszcze drugi DLC Kamienny Więzień ale nie wiem czy też działa. Działają jedynie DLC ze zbroją krwawego smoka i edycją rozszerzoną.

DLC są wykrywane podczas gry gdy wejdę w pobraną zawartość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Kupiec pojawia się z tego co pamiętam dopiero po jakimś czasie (masz scenkę, gdzie go ratujesz bodajże). Kamienny Więzień zaczyna się w dodatkowej lokalizacji. Jeżeli dobrze pamiętam, to była mała wioska po lewej stronie mapy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 02.05.2014 o 17:48, dejmien255 napisał:

A powiedzcie mi jeszcze jedno, bo pojawił mi się quest ,,SZCZYT WOJOWNIKA'''' i mam tam
rozbić obóż aby mógł mnie jakiś kupiec dogonić. I teraz nie wiem bo właśnie oswobodziłem
Readcliff ale tego kupca nadal nie ma w moim obozie. Pojawi się on jeszcze, czy jest
coś nie tak z DLC?


Że co ? Pierwsze słyszę o czymś takim. Szczyt Wojownika to "Twierdza Strażnika". Do tej twierdzy wchodzisz razem z Levim po uprzednim zgodzeniu się i zaznaczeniu na mapie lokalizacji, która pojawia się po zaakceptowaniu zadania. Nikogo nie ratujesz.

Kamiennego więźnia będziesz mógł aktywować dopiero wtedy, kiedy wpadniesz podczas podróży na kupca, który złoży ci pewną propozycję. Poda ci namiary na pewne miejsce i dopiero się zacznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Dobra to może tak, wgraj patch ze strony Bioware bo DLC masz ale mogą nie być autoryzowane, tak wiem to idiotyczne ale w przypadku Ultimate edition działało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Ok poradziłem sobie. Trzeba było zainstalować jakieś dziwne łatki do tych DLC. Problem polegał na tym e niby DLC było w grze ale ten kupiec w obozie drużyny nie chciał się pojawić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować