Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

MMO Defiance przejdzie wkrótce na format free-to-play

11 postów w tym temacie

Nie no po prostu zacznę brawa bić czy każda gra musi być PayToWin założę się że teraz pancerze i bronie będą za realne pieniądze na prawdę ale mi tam fun z gry jak ty zasuwasz z karabinkiem startowym poziom wbić no ba ale jeszcze pewnie dadzą ograniczenie zdobywania doświadczenia jak w swtor a taki koleś kupuje sobie od razu za pieniądze zbroje i karabin z kosmosu i jedzie od razu ja mówię do widzenia tej grze szkoda że i ta produkcja przez p2w właśnie 4 czerwca umrze a już zaczęło interesować mnie kupno subskrypcji ja poszkodowanych nie widzę tu graczy free ale tych co za grę płacili co im z tych bonusów jak teraz i tak wszystko będzie płatne i byle kto ich pojedzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Nie no po prostu zacznę brawa bić czy każda gra musi być PayToWin założę się że teraz
> pancerze i bronie będą za realne pieniądze na prawdę ale mi tam fun z gry jak ty zasuwasz
> z karabinkiem startowym poziom wbić no ba ale jeszcze pewnie dadzą ograniczenie zdobywania
> doświadczenia jak w swtor a taki koleś kupuje sobie od razu za pieniądze zbroje i karabin
> z kosmosu i jedzie od razu ja mówię do widzenia tej grze szkoda że i ta produkcja przez
> p2w właśnie 4 czerwca umrze a już zaczęło interesować mnie kupno subskrypcji ja poszkodowanych
> nie widzę tu graczy free ale tych co za grę płacili co im z tych bonusów jak teraz i
> tak wszystko będzie płatne i byle kto ich pojedzie

zainteresuj sie interpunkcja...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> > Nie no po prostu zacznę brawa bić czy każda gra musi być PayToWin założę się że
> teraz
> > pancerze i bronie będą za realne pieniądze na prawdę ale mi tam fun z gry jak ty
> zasuwasz
> > z karabinkiem startowym poziom wbić no ba ale jeszcze pewnie dadzą ograniczenie
> zdobywania
> > doświadczenia jak w swtor a taki koleś kupuje sobie od razu za pieniądze zbroje
> i karabin
> > z kosmosu i jedzie od razu ja mówię do widzenia tej grze szkoda że i ta produkcja
> przez
> > p2w właśnie 4 czerwca umrze a już zaczęło interesować mnie kupno subskrypcji ja
> poszkodowanych
> > nie widzę tu graczy free ale tych co za grę płacili co im z tych bonusów jak teraz
> i
> > tak wszystko będzie płatne i byle kto ich pojedzie
>
> zainteresuj sie interpunkcja...
A ty słownikiem ortograficznym :się: :interpunkcją: i Wielka litera na początku powinna być do tego wiem że mam z interpunkcją nie mały problem no ale obaj jesteśmy na tym samym poziomie jak widzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.05.2014 o 11:39, Shinigami napisał:

Ciekawe jak tam serial ;)

Wchodzi w drugi sezon, podobno właśnie z tej okazji dają free-to-play.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.05.2014 o 11:41, ww3pl napisał:

Wchodzi w drugi sezon, podobno właśnie z tej okazji dają free-to-play.


A jednak. Dobrze wiedzieć, pewnie kiedyś obejrzę, pierwszy sezon wcale nie był taki zły. Może poza efektami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Łoo, to ten serial ma coś wspólnego z grą? W sumie zły nie był, trochę jak Terra Nova - takie familijne serialidło do oglądania, choć jak na miano familijnego to za dużo cycków tam :U.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gra nigdy nie miała abonamentu. Zawsze była b2p. Na PC to była tanizna. Już pół roku temu można było ją dostać za 5 euro a season pass (5 dlc) za 10. Gra pewnie byłaby zamknięta, albo przeszłaby na f2p jesienią zeszłego roku, ale Trion było zobligowane wydać 5 dlc dla ludzi, którzy na starcie kupili season pass za 40 $/euro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować