Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Nadchodzi Call of Duty: Advanced Warfighter. Są screeny i trailer, będzie zapowiedź w Game Informerze

59 postów w tym temacie

Patryk Purczyński

Nie będzie I wojny światowej, nie będzie też powrotu do II wś. Call of Duty pewnym krokiem podąża naprzód. Obejrzyjcie pierwszy zwiastun i posłuchajcie wykładu o demokracji Kevina Spacey'ego.

Przeczytaj cały tekst "Nadchodzi Call of Duty: Advanced Warfare. Są screeny i trailer, będzie zapowiedź w Game Informerze" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.05.2014 o 11:05, Undertaker napisał:

Ten w garniaku wygląda jak Kevin Spacey...


Tylko ja odnoszę wrażenie, że w najnowszym CoD Kevin Spacey gra tę samą rolę co w House of Cards?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Za spektakularność nazwy (Wezwanie do broni: Zaawansowanie walczący w wojnach) ktoś powinien oberwać, szczególnie po tym, jak wszyscy już wcześniej wyśmialiśmy tytuł MoH: Warfighter.

*Edit*
A nie, chwila, gra to Advanced Warfare. Okej, nie jest źle, nie jest źle, ale przez chwilę sprawa mnie przeraziła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.05.2014 o 11:23, Michu94x napisał:

Miało być WWI, a wyszło jak zwykle. Póki co serii podziękuję.

Gdzie niby miała być pierwsza wojna światowa? Besides, ciekaw jestem co tam byś robił przez większość część czasu. Siedział w okopach?
IWWŚ do Call of Duty nie pasuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.05.2014 o 11:23, ww3pl napisał:

Za spektakularność nazwy (Wezwanie do broni: Zaawansowanie walczący w wojnach) ktoś powinien
oberwać, szczególnie po tym, jak wszyscy już wcześniej wyśmialiśmy tytuł MoH: Warfighter.

Gra się nazywa "Advanced Warfare", nie "Warfighter". PEPSI ZNOWU DAŁ CIAŁA ACH TEN PEPSI.

@Henrar
: Patryjoci mieli być: http://www.gram.pl/news/2014/04/30/garsc-plotek-nt-nowego-call-of-duty-blacksmith-czy-patriots-zapowiedz-w-maju-i-wojna-swiatowa.shtml

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pierwszy zwiastun od kilku lat CoD''a który mi się podoba. Może dlatego że futurystyczno, cyberpunkowy klimat ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Advanced Warfare ;)
>
> Tak czy inaczej Titanfall bez mechów w korytarzach się szykuje

No taaa.... nie grał, a już wie xD. O Titanfall można za to powiedzieć - "powtórka" z Battlefield 2142. Swoją drogą bardzo niedoceniona odsłona :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować