Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Nadchodzi Call of Duty: Advanced Warfighter. Są screeny i trailer, będzie zapowiedź w Game Informerze

59 postów w tym temacie

Trailer MW2 to oglądało się z zapartym tchem. Trailer Black Ops też był OK. Ale jak patrze na to to nie wiem nawet co powiedzieć. Jest jakoś tak nijako. Nie ma tego miodu, esencji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Strasznie słaby ten zwiastun. Zero napięcia i pomysłu. A gameplay jak każdy inny CoD. Ale widać ta gra nie chce zdechnąć. A powinna bo przynosi same szkody. Wystarczy zerknąć np. na Titanfall. Zamiast robić kolejnego CoDa od szablonu ci sami goście właśnie od CoDa zrobili fajną, świeżą grę. Może grafika D... dalej nie urywa ale przynajmniej zaryzykowali i zrobili coś ciekawego. A tutaj widać dalej tłuką te samą biedę... no biedni to oni akurat nie są.... szkoda że ta kasa nie idzie na nowe CoDy tylko do kieszeni inwestorów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.05.2014 o 12:30, Piotr13PL napisał:

Przynajmniej już nikt nie marudzi na grafikę, uff, jaki spokój na forum.

To może ja zacznę?
Nikt nie marudzi bo nikt już nie wierzy że się to kiedykolwiek poprawi.
Stary silnik, kiepska grafika. A co za tym idzie też łatwy do cheatowania w multi. I tak w miesiąc po premierze spotkasz masę WH, Aimbotów i inne cuda na kiju. Przejdziesz 6h kampanii, pograsz 10h w multi zanim się totalnie wkurzysz na słabe połączenie i wszędobylskich hackerów, odłożysz grę na półkę ale 250zł nikt ci do portfela nie zwróci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.05.2014 o 12:06, IHoudiniI napisał:

No taaa.... nie grał, a już wie xD. O Titanfall można za to powiedzieć - "powtórka" z
Battlefield 2142. Swoją drogą bardzo niedoceniona odsłona :/

Są ludzie uważający że to najlepsza odsłona ;)
Pamiętam jak nie mogłem podnieść szczeny jak widziałem pierwszy raz tego chodzącego mecha na polu walki jako zwykły truper ;) A kiedy już wsiadłem.... uff :D
Jedynie ten lewitujący czołg budził mieszane uczucia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> W House of Cards łupał w CoD''a więc nic dziwnego, że Kevin trafił do kolejnej gry. Gadka
> podobna jak w serialu ;D
On grał w Killzone''a, a nie w CoD''a...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tej serii ewidentnie brakuje mieczy świetlnych, myślę że gdyby to wprowadzili wszyscy byliby zachwyceni, ta seria od czasów MW spada, brak jakichkolwiek pomysłów na ciekawy temat,, wpychanie na siłe robotów czy innego ustrojstwa. Seria która zaczynała w tematyce IIWŚ nie długo skończy na walkach w kosmosie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sztampa, jakieś wybuchy, zawalający się most - meh. Nie kupię ale jestem ciekaw jak nowe studio poradzi sobie z tą marką. Poza tym, czy Spacey ma sparaliżowaną górną część twarzy w tej grze? Przecież to wygląda tragicznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak patrze na tego CoDa to pierwsza myśl jaka przychodzi mi do głowy to ta, że rzygam dzisiejszym ryunkiem gier AAA. Wszystko ustawione pod konkretna publike przez wydawce, programisci tylko wykonuja ich robote. Nuda, ciągły rozpierdziel, zatrudnienie znanego aktora by pomogl laikom w zakupie. Black Ops 2 w singlu był żenujący, Ghosts nawet nie uruchomilem. Z tym CoDem bedzie tak samo. Sorry, ale w gównie się nie paplam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

[tu były wulgaryzmy] spadłem. Call of Duty: Advanced Warfare czyli jak zryć od EA Titanfalla, po czym wymiksować go z Crysisem, upakować go na archaiczny IW Engine i nazwać nowym Call of Duty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kevin wygląda jak Masmund z DmC :) Myślałem, że po BO2 już więcej nie będzie przyszłości ? Ciekawe czy będzie Cpt. Price :D Chce go zobaczyć !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Lol. Twórcy CoD''a naprawdę opanowali w stopniu mistrzowskim "reżyserkę" na wzór współczesnych filmów akcji. Całość po prostu wygląda jak zapowiedź hitu, wchodzącego na dniach do kin :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Ho ho ho... niezła ta nowa reklama banku :)

No też mi się tak skojarzyło, jakaś nowa lokata czy coś. Trailer bardzo fajny, widzę to, chociaż z drugiej strony tęsknie za klimatami pierwszego i drugiego CoD''a czy też Medal of Honor, ile w to się grało oj oj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Em, ile razy już widzieliśmy zawalający się most Golden Gate? Nawet w Godzilli za 2 tygodnie będziemy mieli okazję go podziwiać ;P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.05.2014 o 13:15, LuKi965 napisał:

[tu były wulgaryzmy] spadłem. Call of Duty: Advanced Warfare czyli jak zryć od EA Titanfalla,
po czym wymiksować go z Crysisem, upakować go na archaiczny IW Engine i nazwać nowym
Call of Duty.


Ostrzeżenie za słownictwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować