Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Nadchodzi Call of Duty: Advanced Warfighter. Są screeny i trailer, będzie zapowiedź w Game Informerze

59 postów w tym temacie

Dnia 02.05.2014 o 11:25, Henrar napisał:

/.../


Dared00 podał Ci linka. Od siebie dodam, że I Wojna Światowa wcale nie jest głupim pomysłem. Oprócz zmagań w okopach można ukazać bitwy morskie, zastosowanie nowinek technicznych (czołgi, okręty podwodne, samoloty) czy wydarzenia z wojną związane - Kocioł bałkański, zabójstwo arcyksięcia Franciszka Ferdynanda, Rewolucja październikowa i Bitwa Warszawska (zresztą, czy ktoś w Activision słyszał o niej?).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ogłoszenie kolejnej części chyba już nikogo nie zaskakuje. Kolejny rehash popularnych pomysłów. Zapewne ten tytuł wejdzie w miejsce Modern Warfare i za około dwa lata zobaczymy Advanced Warfare 2...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To była PLOTKA, nic potwierdzonego.

Dnia 02.05.2014 o 14:51, Michu94x napisał:

Oprócz zmagań w okopach można ukazać bitwy morskie


W trakcie I wojny światowej odbyła się tak naprawdę jedna duża bitwa morska. Besides, w takiej bitwie uczestniczą statki ostrzeliwujące się z odległości paru kilometrów a nie piechota.

Dnia 02.05.2014 o 14:51, Michu94x napisał:

zastosowanie nowinek technicznych (czołgi,

Jadące maksymalnie 10 km/h. CoD jest grą dynamiczną, takie czołgi do tego nie pasują.

Dnia 02.05.2014 o 14:51, Michu94x napisał:

okręty podwodne

Co będziesz robił na okręcie podwodnym w strzelance pierwszoosobowej? Jak chcesz sterować I wojenną łodzią podwodną, to pretensje miej do twórców Silent Huntera, nie Call of Duty.

Dnia 02.05.2014 o 14:51, Michu94x napisał:

samoloty

I znowu - to nie Call of Duty.

Dnia 02.05.2014 o 14:51, Michu94x napisał:

wydarzenia z wojną związane - Kocioł bałkański, zabójstwo arcyksięcia Franciszka Ferdynanda, Rewolucja
październikowa i Bitwa Warszawska

Mała dynamika. Wydarzenia na strzelankę się nadają (bo dlaczego nie?), ale na pewno nie do Call of Duty. Activision doskonale wie, że to by się nie sprzedało w takiej ilości, jak to, co jest tutaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.05.2014 o 15:06, Henrar napisał:

jedna duża bitwa morska. (ciach)


Na 6h singla wystarczy z nawiązką. :D

Dnia 02.05.2014 o 15:06, Henrar napisał:

samoloty
I znowu - to nie Call of Duty.


Nie muszą odwalać symulacji:
https://www.youtube.com/watch?v=7R9JzT-66Yg

===

Teoria spiskowa on:

Te wypowiedzi Kevina o tym, jak ludzie chcą kontroli ich życia plus sterowanie przez jednego człowieka - zalatuje propagandą NWO i zwiastunem antychrysta.

Teoria spiskowa off.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> > Za spektakularność nazwy (Wezwanie do broni: Zaawansowanie walczący w wojnach) ktoś
> powinien
> > oberwać, szczególnie po tym, jak wszyscy już wcześniej wyśmialiśmy tytuł MoH: Warfighter.
>
> Gra się nazywa "Advanced Warfare", nie "Warfighter". PEPSI ZNOWU DAŁ CIAŁA ACH TEN PEPSI.
>
> @Henrar
: Patryjoci mieli być: http://www.gram.pl/news/2014/04/30/garsc-plotek-nt-nowego-call-of-duty-blacksmith-czy-patriots-zapowiedz-w-maju-i-wojna-swiatowa.shtml

Znowu dał ciała ach ten pepsi... to prawda, to prawda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> EDIT: lol, sry. Najpierw obejrzałem, a teraz doczytałem, że to jest KS. ;)
Po głosie nie poznałeś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.05.2014 o 16:58, Noxbi napisał:

> EDIT: lol, sry. Najpierw obejrzałem, a teraz doczytałem, że to jest KS. ;)
Po głosie nie poznałeś?

Właśnie głos jest imo najmniej podobny xd. Sam Kevin może dobrze by wyglądał na silniku CryEngine 3, ale tak jest d***...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 02.05.2014 o 17:10, Afro69 napisał:

Właśnie głos jest imo najmniej podobny xd.


Glos i przemowa zywcem wyciete z House of Cards. Po samym glosie mozna Kevina poznac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Za spektakularność nazwy (Wezwanie do broni: Zaawansowanie walczący w wojnach) ktoś powinien
> oberwać, szczególnie po tym, jak wszyscy już wcześniej wyśmialiśmy tytuł MoH: Warfighter.
>
>
> *Edit*
> A nie, chwila, gra to Advanced Warfare. Okej, nie jest źle, nie jest źle, ale przez chwilę
> sprawa mnie przeraziła.
I tak "Wezwanie do (służby/obowiązku/broni): Zaawansowana Wojna" jest przerażającym tytułem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.05.2014 o 19:40, Nortic napisał:

I tak "Wezwanie do (służby/obowiązku/broni): Zaawansowana Wojna" jest przerażającym tytułem.

Po angielsku wszystko brzmi dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nowy COD przypomina połączenie Elizjum z Wyspą, graficznie wygląda nieźle powiedział bym że wygląda jak pierwszy Crysis!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nawet nie chcę o tym słyszeć. Po poprzedniczce i jej okropnej optymalizacji, nie mam nawet co marzyć o przyjemności związanej z grą. Więcej godzin siedziałem w opcjach niż przy samej grze, a wstępniaki fabularne przed każdą misją znam już na pamięć... Wszystko po to, żeby połączyć ze sobą płynną rozgrywkę z grafiką nie spadającą poniżej normy ustalonej przez Black Ops 2. Niestety, mimo wielu godzin męczarni nie udało mi się to. Dlatego też podziękuję już zmarnowanych pieniędzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.05.2014 o 17:13, TigerXP napisał:

Glos i przemowa zywcem wyciete z House of Cards. Po samym glosie mozna Kevina poznac.

Jestem fanem House of Cards i właśnie dlatego zaskoczyły mnie te porównania tutaj. Owszem, ma pewne maniery, ale to nie to samo, moim zdaniem ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować