Zaloguj się, aby obserwować  
Jedimax

Call of Duty: Advanced Warfare

37 postów w tym temacie

Dnia 09.11.2014 o 17:35, Numenpl napisał:

właśnie oglądam gameplay od angry joe i już wiem, że nie kupię gry przez cholerny matchmaking
działa gorzej niż ustawa przewiduje.

W tej grze kto laguje i częściej respi za plecami przeciwnika ten wygrywa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O co chodzi z tą rzekomą krótkością kampanii? Gram na średnim poziomie trudności i raczej nie sterczę w miejscu, jestem na misji Sentinel czyli mniej więcej tuż przed połową, a licznik na Steam (i ten w głowie :P) pokazuje mi 4.8 godziny. Czyżby wszyscy kupowali grę po to, aby robić speedruny?

BTW - pewnie masa osób już na to zwróciła uwagę, ale skąd się wzięła w grze ta tekstura ostrzeżnia przed prądem? :D

20141110011301

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.11.2014 o 20:04, Kraju napisał:

Obsługa dedyków będzie wprowadzona w jednym z najbliższych patchów.

dedyki już teoretycznie są. Niemniej jednak chodzi mi o sprawnie funkcjonujacą przeglądarkę serwerów, gdzie każda chętna osoba może sobie swój własny serwer wynająć, a czegoś takiego chyba nie będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Powiedzcie mi czy tak jak w przypadky CoD Ghost nie pogram sobie nie mając tych 6 GB Ramu ?? Jest jakiś patch co w poprzedniej grze zmniejszał wymagania ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.11.2014 o 09:51, Kerigun napisał:

Powiedzcie mi czy tak jak w przypadky CoD Ghost nie pogram sobie nie mając tych 6 GB
Ramu ??


W multi pgorasz, w singla nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mam pytanko. Jak odpalić polskie napisy? W opcjach steama nie ma języka polskiego, a w grze mogę włączyć lub wyłączyć napisy które są po ang. xd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nazwę gry powinni zmiecnić na BAL of Duty: Advanced BALfare.

Poważnie, żadna chyba broń w grze nie ma startu do BALa. Aczkolwiek to nie powinno dziwić, bo w prawie każdym CoDzie była jedna bron, która poważnie wybijała się nad wszystkie inne (jak MP-40 w WaWie, FAMAS w Black Ops, FMG-9 Akimbo w MW3)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po pierwszym kontakcie z Advanced Warfare muszę powiedzieć, że jestem pozytywnie zaskoczony. Jako stary przeciwnik CoD''a nawet dobrze się dziś bawiłem w multi. Szybko, dynamicznie, fajnie można się zresetować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

AW jest bardzo przyjemne, mówię to jako entuzjasta tej serii. Na pewno lepszy niż 3 poprzednie części.

@Ecko - Dziwne, bo na moim średnim sprzęcie mam płynną rozgrywkę bez spadków (oczywiście na najniższych detalach, w maksymalnej rozdziałce).
@Lisun - Racja, jest ciut za mocna, ale jakoś dziwnie mi się z nią gra. Wolę kałacha. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Narzekałem swego czasu, że w BF4 90% broni nie nadaje się do niczego, że nie ma na niektórych pozycjach alternatyw i w sumie wszyscy latają z tym samym. To zawsze solidny minus dla takich gier, gdzie zabawa sprzętem winna być jednym z gwoździ programu.
Po kilkudziesięciu godzinach spędzonych z Advanced Warfare muszę powiedzieć, że tutaj jest jeszcze gorzej. Mała ilość broni i w dodatku balans tragiczny. Szkoda, bo to naprawdę bardzo przyjemne multi, ale na bogów, nie można było się wysilić bardziej i dać więcej równorzędnych giwer? ;x

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.12.2014 o 06:36, Firefly94 napisał:

@Lisun - Racja, jest ciut za mocna, ale jakoś dziwnie mi się z nią gra. Wolę kałacha.

Nie ma tu takich brani jak było w pierwszym CoD:MW :( ?
Zastanawiam się, czy nie kupić na święta tej gry, ale jak zacząłem oglądać te gameplaye z tymi skokami etc. to mi brak tego starego stylu co był kiedyś, a na jaki mam ochotę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli mocno ogrywałeś czwórkę to najnowsza część może nie przypaść ci do gustu. Mapy są mniejsze i ginie się chyba najszybciej w całej serii. Trzeba mieć oczy w tyłku albo biegać za sojusznikami żeby robili za mięso armatnie. A i tak co chwile zmienia się resp, wiec kulka w plecy to normalka. Jest po prostu baaardzo szybko, ale i efektownie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No nie, zasadniczo ze "starej gwardii" broń dostępna w tej grze to kałach i futurystyczny Thompson. :P Gierkę polecam, ale jeżeli skoki Ci nie odpowiadają, to wróć do poprzednich części.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Od wczoraj mam problemy. Ciągle wyskakuje mi informacja, że nie mogę połączyć się z usługą sieciową gry. Co ciekawe, za 4-5 razem w końcu uda mi się dostać na serwer. Ale tak jest przy każdym uruchomieniu trybu multi. Wie ktoś, czy to globalny problem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować