Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Wypływają kolejne grafiki ze Star Wars 1313

19 postów w tym temacie

Disney przejął Gwiezdne Wojny (i tym samym Lucas Arts), spojrzał na to, co ma pod ręką, zwolnił około 150 osób i anulował wszystkie tworzone projekty (SW: First Assault i SW 1313). Sama nazwa Lucas Arts wciąż istnieje, choć z tego, co grzebię na Kotaku ( http://kotaku.com/disney-shuts-down-lucasarts-468473749), samo studio pa-szło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> A sam Disney się w grobie przewraca...jak mogli tak ciekawy tytuł skasować? T_T

Ciekawie to wyglądają tylko grafiki, niestety zapowiadało się kolejne odtwórcze action/adventure, które nie wykorzystywałoby nawet i połowy potencjału pomysłów z concept artów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.05.2014 o 13:31, szyslay napisał:

[tu były wulgaryzmy] DISNEY :/ ... :(


Degrad -1 za słownictwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czyli co, jednak oceniamy gry na podstawie screenów i trailerów, czy nie? Bo po rozmaitych narzekaniach na Watch_Dogs, Dark Soulsy i Alienów, jestem w tym wątku trochę skonfudowany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.05.2014 o 14:39, Dared00 napisał:

Czyli co, jednak oceniamy gry na podstawie screenów i trailerów, czy nie? Bo po rozmaitych
narzekaniach na Watch_Dogs, Dark Soulsy i Alienów, jestem w tym wątku trochę skonfudowany.

Na moje, oceniamy przynajmniej wygląd (choć 1313 można raczej z tego wyłączyć, skoro dzisiaj mowa o grafikach koncepcyjnych, a wcześniej dostaliśmy chyba tylko jeden gameplay). Jeśli wydawca zamierza budować zaufanie graczy na kłamstwie, usprawiedliwiając swoje działania tekstem "Materiał nie przedstawia finalnej jakości gry" jak przy Alienach, to już jego sprawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Same lokacje wyglądają ciekawie...
> Może mi ktoś przypomniec, dlaczego ta gra została anulowana?
Ciekae czy cała gra będzie ciekawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie sądzę. Zapowiadał się kolejny klon Gears of War z nutką Uncharted. A jakby tak zrobić takiego Preya 2, tylko gwiezdnowojennego? To byłoby coś!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.05.2014 o 14:05, aTF-KUDLaTY666 napisał:

A sam Disney się w grobie przewraca...jak mogli tak ciekawy tytuł skasować? T_T


Panu Walterowi 50 lat temu to się nawet nie śniło, jak będą dzisiejsze bajki, filmy i gry wyglądać, więc wątpię, czy akurat ta konkretna sprawa zrobiłaby mu dużą różnicę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie podniecają mnie ani Gwiezdne Wojny, ani strzelanki, ani fantasy. Jednak tę grę... brałbym, oj tak. Było coś wyjątkowego w koncepcji.

Teraz cała nadzieja w Cyberpunk 2077.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować