• 0
Zaloguj się, aby obserwować  
Toshix

Gothic II Złota Edycja

Pytanie

Witam
Grę Gothic II Złota Edycja zakupiłem dnia 19.06.2006 w Empiku.
Po rozpakowaniu folii i otwarciu podełka okazało sie że klips jest oderwany który podtrzymuje katalog oraz instrukcje do gry, byłem z tym w Empiku ale powiedziano mi że to uszkodzenie mechaniczne i nie moga mi tego wymienić.
Więc mam pytanie czy jest możliwość wymiany podełka lub przysłanie mi takowego?
Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

18 odpowiedzi na to pytanie

  • 0

Dzwoniłem ale się nie dodzwoniłem na numer (0-22) 519 69 66 a potem wcisnąłem 6 i czekam.... i się rozłączyło!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 05.07.2006 o 21:23, ToshiT_T napisał:

Dzwoniłem ale się nie dodzwoniłem na numer (0-22) 519 69 66 a potem wcisnąłem 6 i czekam....
i się rozłączyło!!


Spróbuj tu: telefon: (022) 519 69 00 (wybierz 0)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Tak, więc hmm kwestia bardzo skomplikowana :P

W drodze wyjątku...
Jeżeli Epik nie chce Ci podmienić pudełka możesz oczywiście go wysłać do nas, aczkolwiek musisz przesłać do nas opakowanie wraz z dowodem zakupu (bez płyt i instrukcji).

Jeżeli nie posiadasz dowodu zakupu to niestety za bardzo nie pomogę.
Pragnę także na przyszłość zwrócić uwagę by kontaktowali się z nami zanim coś wyślą :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Dzieki za słowa otuchy. :)
Dowód zakupu posiadam, mógłbym przesłać czemu nie, tylko czy dojdzie bez żadnych przeszkód, ale te koszty przesyłki(nigdy nie przesyłałem paczek :) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

A mnie zastanawia po co CDP dowód zakupu gry jeśli chcą wymienić tylko pudełko? Przecież już po okładce można poznać czy gra była oryginalna czy nie. Moim zdaniem to baaardzo dziwny wymóg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 06.07.2006 o 22:39, Wojman napisał:

A mnie zastanawia po co CDP dowód zakupu gry jeśli chcą wymienić tylko pudełko? Przecież już
po okładce można poznać czy gra była oryginalna czy nie. Moim zdaniem to baaardzo dziwny wymóg.


Tyle tylko, że okładke można wydrukować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

... I ja miałem identyczny problem ( mam jeszcze fakturę ) z grudnia bodajże. Zamówiłem grę, na następny dzień doszła pocztą polską ( WOW ) , ale nie miałem pieniędzy, i listonosz zamiast zostawić paczkę na najbliższej poczcie walnął ją do miasta obok... wow :) Wróciła do mnie z połamanym klipsem trzymającym płyty, i 2 cd-eki się rysują...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 07.07.2006 o 09:29, mathewmw napisał:

Tyle tylko, że okładke można wydrukować.


Mozna tylko, ze z kads trzeba by bylo wziac wzór czyli np. pozyczyc pudelko od kumpla. Niemniej jednak wziąłem do ręki swój egzemplarz WarCrafta III, który jest zapakowany w identyczne pudełko jak Gothic II. Wyjąłem z niego okładke i się dokładnie przyjrzałem. Informacje zawarte na okładce są wydrukowane na śliskim kredowym papierze. Gdybym chciał ją sobie wydeukować to musiałbym mieć po pierwsze skaner, zeby zeskanować, a ja nie mam. Więc musiałbym w Photoshopie wszystko idealnie nakreślic i wyrysować, włącznie ze screenami, a następnie to wszystko wydrukować. I jakbym to wydrukował to i wysłał do CDP to jestem pewien, ze by po jednym rzucie oka poznali czy okladka jest wydrokowana przez użytkownika czy przez drukarnie. Mowiac krotko - dla mnie nadal co najmniej smiesznym wymogiem jest, ze zeby wymienic pudelko trzeba przyslac rachunek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Zanim zaczniecie jakieś teorie spiskowe, klonowanie opakowań i inne dziwne rzeczy.
To odpowiedź jest prosta... wszystkie reklamacje w sklepach w których zakupiliście dany towar dokonuje się z dowodem zakupu potwierdzającym jego zakup w danym miejscu. Takie same reguły doytyczą reklamacji praktycznie w każdym sklepie czy firmie.
Tak więc idąc dalej tym tropem, jeżeli ktoś nie zakupił u nas fizycznie towaru tylko przez empik czy inny sklep musimy mieć takie potwierdzenie że nabył towar legalną drogą.

Tak bynajmniej wygląda kwestia formalna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 04.07.2006 o 19:00, ToshiT_T napisał:

Witam
Grę Gothic II Złota Edycja zakupiłem dnia 19.06.2006 w Empiku.
Po rozpakowaniu folii i otwarciu podełka okazało sie że klips jest oderwany który podtrzymuje
katalog oraz instrukcje do gry, byłem z tym w Empiku ale powiedziano mi że to uszkodzenie mechaniczne
i nie moga mi tego wymienić.
Więc mam pytanie czy jest możliwość wymiany podełka lub przysłanie mi takowego?
Pozdrawiam


tez mialem taki problem i tez z ta gra (jeszcze do tego kartonowe pudelko bylo pogiete) z klipsem sobie poradzilem - wzialem kropelke ladnie rozprowadzielm, zamocowalem klips i wszystko pieknie trzyma i nie widac sladow

wiec zamiast wysylac opakowanie i placic za wymiane kup klej i pobaw sie w majsterkowicza, efekt bedzie taki sam a koszta mniejsze no i satysfakcja wieksza ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Mógłbym tak zrobić :)
Ale jak się kupuje to nie powinno być zniszczone lub uszkodzone wtedy by tego nie było.
A tak pozatym i tak CDP lubię :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Ludzie o czym tu mowa.
Klips się urwał?
Idziesz do sklepu kupujesz nowe pudełko DVD na wyprzedarzy za 50gr. Przekładasz całość do nowego pudełka i po sprawie.
Zdaje się że autor niniejszego tematu jest perfekcyjnym melancholikiem dla którego wszystko musi być na tip-top - proponuję nieco więcej inwencji i pomyślunku.
Pozdro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Witam
Więc wysłałem dość dawno temu kopertę z pudełkiem i paragonem na adres CDProjekt w ramach wymiany ale podczas pisana adresu strzeliłem byka w nazwie ulicy a także nie napisałem adresu zwrotnego. Czy w takim razie mam jakieś szanse na odesłanie bądź przysłanie koperty??
Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować