Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

LEGO The Hobbit - recenzja

14 postów w tym temacie

Dnia 02.05.2014 o 15:40, Demagol napisał:

Gry od Traveller''s Tales dawno zapleśniały, firma skończyła się na LEGO Star Wars II.

Oj tam, Indianę Jonesa wycalakowałem i bawiłem się przy tym świetnie. Później zaczęło się robić trochę mętnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja się dobrze bawiłem potem tylko przy The Complete Saga (ale tylko dobrze), Indiana Jones mnie zmęczył i już nie miałem ochoty grać w inne gry, zwłaszcza, że "franczyzy" były nieinteresujące. O, jeszcze grałem w The Clone Wars, ale to nudna, słaba gra była.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.05.2014 o 15:43, Dared00 napisał:

> Gry od Traveller''s Tales dawno zapleśniały, firma skończyła się na LEGO Star Wars
II.
Oj tam, Indianę Jonesa wycalakowałem i bawiłem się przy tym świetnie. Później zaczęło
się robić trochę mętnie.


W pewnym sensie się nie zgodzę ponieważ uważam, że Lego Władca Pierścieni to najlepszy tytuł z tej serii.

Problem serii Lego polega na tym, że gra po pewnym czasie staje się nudna a tym bardziej gry gramy samemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Gry od Traveller''s Tales dawno zapleśniały, firma skończyła się na LEGO Star Wars II.

Pierwszy Harry Potter od TT był równie dobry jak Star Warsy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mnie strasznie powtarzalna formuła gier z tej "serii" zamęczyła szybciej niż Wormsy. LEGO Star Wars II do perfekcji rozwinęło zaproponowany przez TT model rozgrywki, ale potem to już odcinanie kuponów i nuda, przynajmniej w przypadku reszty gier TT, w jakie grałem. W inne nie grałem, bo nie miałem ochoty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja przy tej grze bawię się świetnie, szczególnie jak wpadnie kumpel i przy piwku się gra na coopie ;). Dla mnie osobiście ta gra to 8,5/10 (nie musiałem oglądać filmu a i tak rozkminiłem fabułę bez jakiegoś większego problemu).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Ja przy tej grze bawię się świetnie, szczególnie jak wpadnie kumpel i przy piwku się
> gra na coopie ;). Dla mnie osobiście ta gra to 8,5/10 (nie musiałem oglądać filmu a i
> tak rozkminiłem fabułę bez jakiegoś większego problemu).

Rozkminiłeś dlatego, że przy piwku ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.05.2014 o 14:04, Jesus_Freak napisał:

Rozkminiłeś dlatego, że przy piwku ;)

Całkiem możliwe :D, ale nawet bez piwka ta fabuła nie jest aż tak bardzo skomplikowana by nie ogarnąć ^^.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

1. Gra wydana jest stanowczo za wcześnie, trzeba było poczekać na trzecią część i wówczas wydawać. W ten sposób produkt jest niepełny, wręcz bezczelnie wykastrowany z zakończenia. Podejrzewam, że wydawca potrzebował kasy.
2. Targetem gier LEGO są raczej dzieciaki, wobec tego brak dubbingu jest dużym błędem. Tym bardziej dziwi mnie fakt, że gracze walczą i podpisują petycję o dubbing w, na przykład, Risenie 3, który teoretycznie jest skierowany do graczy sporo starszych. Błędy polskich dystrybutorów. Dają lokalizację tam, gdzie nie trzeba i na odwrót.
3. LEGO "X" jest serią fajną (uwielbiam LEGO Indiana Jones i Star Wars), ale ile można? To trochę jak z tymi wszystkimi Assassin''s Creed, Call of Duty i innymi wydawanymi co chwila grami. Aż odechciewa się grać. Ja do tej pory nie mogę skończyć AC Revelations, bo granie praktycznie w to samo po raz czwarty autentycznie mnie męczy.

Werdykt: nie zagram, nawet jak będzie w Biedronce za 20 złoty. Chociaż pewnie jakieś dzieciaki jarające się filmem/książką chętnie zagrają :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.05.2014 o 21:40, PabloZ_94 napisał:

1. Gra wydana jest stanowczo za wcześnie, trzeba było poczekać na trzecią część i wówczas
wydawać. W ten sposób produkt jest niepełny, wręcz bezczelnie wykastrowany z zakończenia.
Podejrzewam, że wydawca potrzebował kasy.

Wydadzą LEGO Hobbit 2, sprzeda się jak świeże bułeczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować