Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Gram.tv - gramy w betę Survarium

26 postów w tym temacie

> Kurde tylko dlaczego MMO.
A czemu nie? MMO zawsze na topie, jeśli będzie fajnie zrobione i zachowa Stalkerowski klimat, a MMOFPS''ów jest dość mało w miare dobrych na rynku gier.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niestety, ale jakość nagrania, nawet w 1080p, jest dość kiepska. Gra ciekawa, chociaż wydaje mi się, że należy ją rozpatrywać w kategoriach mniejszego zła, bo co prawda lesze to, niż nic, ale zdecydowanie wolałbym nowego S.T.A.L.K.E.R.A.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Niestety, ale jakość nagrania, nawet w 1080p, jest dość kiepska. Gra ciekawa, chociaż
> wydaje mi się, że należy ją rozpatrywać w kategoriach mniejszego zła, bo co prawda lesze
> to, niż nic, ale zdecydowanie wolałbym nowego S.T.A.L.K.E.R.A.
A kto by nie wolał? Ale trzeba się zadowolić tym co nam dają niestety ;<.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> A czemu nie? MMO zawsze na topie, jeśli będzie fajnie zrobione i zachowa Stalkerowski
> klimat, a MMOFPS''ów jest dość mało w miare dobrych na rynku gier.

Bo nie lubię multiplayerów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie dostałem klucza do zamkniętej bety, więc z chęcią skorzystałem z otwartej, która była niedawno i wrażenia mam jak najbardziej pozytywne pomimo że raczej nie interesowałem się tym tytułem. Udało mi się grać na wszystkich mapach i może nie są wielkie, ponieważ to dopiero tryb drużynowego PvP. Jednak wszystkie są stworzone z wielką dbałością i czasami przystawałem tylko po to aby podziwiać, np. anomalie. Nie mogę się doczekać udostępnienia trybu PvE gdzie będziemy mogli przemierzać Zonę z innymi graczami :3 i mimo tego że jest to MMO to czuć klimat STALKERa i jest to tytuł godny zainteresowania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.05.2014 o 17:44, Eternal101 napisał:

Teraz 3/4 rynku ma MP, przyzwyczaj sie lepiej xD.


Ja kilka miesięcy temu grałem w betę i też się zawiodłem że tylko multiplayer jest. Generalnie problem z ta gra polega na tym że wiele fanów STALKERA myślało że to będzie coś podobnego. Owszem klimat jest podobny ale na tym się kończy. Tu nie ma żadnej eksploracji czy otwartego świata. Ta gra to po prostu World of Tanks FPP! Są nieduże mapki i wybiera się rozgrywkę jak w WoT. Ja myślałem że będę mógł swobodnie chodzić i zwiedzać całą mapę ze znajomymi a tutaj jest podział na areny i tylko zwykłe strzelanie. Strasznie się zawiodłem :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wystarczy się trochę zainteresować, to dopiero jeden z trzech trybów, wolna eksploracja ze znajomymi i innymi graczami będzie dodana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to mamy podobnie, też byłem święcie przekonany, że to ma być taki Stalker z otwartym światem i z innymi graczami na mapie, a to zwykły shooter online :|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.05.2014 o 18:06, garot22 napisał:

Ja kilka miesięcy temu grałem w betę i też się zawiodłem że tylko multiplayer jest. Generalnie
problem z ta gra polega na tym że wiele fanów STALKERA myślało że to będzie coś podobnego.
Owszem klimat jest podobny ale na tym się kończy. Tu nie ma żadnej eksploracji czy otwartego
świata. Ta gra to po prostu World of Tanks FPP! Są nieduże mapki i wybiera się rozgrywkę
jak w WoT. Ja myślałem że będę mógł swobodnie chodzić i zwiedzać całą mapę ze znajomymi
a tutaj jest podział na areny i tylko zwykłe strzelanie. Strasznie się zawiodłem :(

eLp_Ne Dobrze napisał, trub eksploracji będzie dodany do gry, pamiętam że to wersja beta dopiero ;>.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Teraz 3/4 rynku ma MP, przyzwyczaj sie lepiej xD.

Nie mam zamiaru się przyzwyczajać. Gdy jakaś gra przechodzi na taki model od razu leję na nią ciepłym moczem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.05.2014 o 20:06, ajax34 napisał:

Nie mam zamiaru się przyzwyczajać. Gdy jakaś gra przechodzi na taki model od razu leję
na nią ciepłym moczem.

No to cóż, mało gier masz do wyboru bez Multika :>.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.05.2014 o 20:36, ajax34 napisał:

Multiplayer to nie tylko MMO.

No tak, ale niektóre gry wręcz wymuszają tego multika, czyli jakbyś grał w MMO xD.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> No tak, ale niektóre gry wręcz wymuszają tego multika, czyli jakbyś grał w MMO xD.

Dlatego takowe gry odpuszczam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.05.2014 o 22:38, ajax34 napisał:

Dlatego takowe gry odpuszczam.

Czyli jak każda gra by miała coś takiego to w nic byś nie grał? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Czyli jak każda gra by miała coś takiego to w nic byś nie grał? :D
> Teraz 3/4 rynku ma MP, przyzwyczaj sie lepiej xD.

Większych idiotyzmów nie czytałem od dawna. Co ma Ci gość powiedzieć? Nie lubi mp i tyle! Ja też nie lubię i co? Mam się "przyzwyczaić" bo większość gier ma ten tryb? Co za bezsensowne rozumowanie!

Poza tym od cholery jest gier gdzie mp jest tylko dodatkiem albo w ogóle go nie ma. Skyrim? Watch Dogs? Nowy Wolfenstein? Last of Us? Bioshock Infinite? STALKER Lost Alpha? Pillars of Eternity? Far Cry 3? I tak dalej i tak dalej. Gier z naciskiem na kampanie SP jest dużo. Bardzo dużo. I będą powstawać dopóki się sprzedają a sprzedają się świetnie. Poza tym jest od groma deweloperów, którzy chcą tworzyć właśnie takie gry. Z naciskiem na historię, postacie i samotnego gracza odkrywającego każdy zakamarek. Więc nic się o mnie ani o @ajax34 nie martw. Damy sobie radę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować