Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Gram.tv - gramy w betę Survarium

26 postów w tym temacie

Dnia 04.05.2014 o 01:20, Antosz napisał:

Większych idiotyzmów nie czytałem od dawna. Co ma Ci gość powiedzieć? Nie lubi mp i tyle!
Ja też nie lubię i co? Mam się "przyzwyczaić" bo większość gier ma ten tryb? Co za bezsensowne
rozumowanie!

Debilizmy? DRM wymuszający granie przez neta to nie jest mój wymysł, takie są fakty że co raz więcej developerów tworzy gry nastawione na multi i F2P bo to IM SIĘ OPŁĄCA!

Dnia 04.05.2014 o 01:20, Antosz napisał:

Poza tym od cholery jest gier gdzie mp jest tylko dodatkiem albo w ogóle go nie ma. Skyrim?
Watch Dogs? Nowy Wolfenstein? Last of Us? Bioshock Infinite? STALKER Lost Alpha? Pillars
of Eternity? Far Cry 3? I tak dalej i tak dalej. Gier z naciskiem na kampanie SP jest
dużo. Bardzo dużo. I będą powstawać dopóki się sprzedają a sprzedają się świetnie. Poza
tym jest od groma deweloperów, którzy chcą tworzyć właśnie takie gry. Z naciskiem na
historię, postacie i samotnego gracza odkrywającego każdy zakamarek. Więc nic się o mnie
ani o @ajax34 nie martw. Damy sobie radę.

Tja sprzedają się świetnie, widać to właśnie 1mln kopii, 600 tysięcy, maks 3-4 mln kopii gier to nie jest świetna sprzedaż... Tylko GTA V sprzedało się w 30+ mln kopii, no i gry Blizza każda po parenaście milionów i wciąż się sprzedają ;>. WD miał mieć podobne coś do Dark Souls'a że graczej kiedy będą chcieli moglby się dołączać do twojej gry SP, ale dano mozliwość wyłączenia (łaskwość UBI i trucie graczy pomogły) gdyby nie to miałbyś SP w MP :), wiec przykład WD jest lekko nie na miejscu. Tak czy siak nie chce niech nie gra, po za tym to on ciągnie bezsensowną dyskusję, ja wyraziłem tylko swoje zdanie nigdzie nie napisałem mu "MUSISZ W TO GRAĆ". EoT.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.05.2014 o 09:08, Eternal101 napisał:

Debilizmy? DRM wymuszający granie przez neta to nie jest mój wymysł, takie są fakty że
co raz więcej developerów tworzy gry nastawione na multi i F2P bo to IM SIĘ OPŁĄCA!


Wcale nie wymusza wcale grania przez neta, bo grać możesz także na profilu offline w wielu grach. W multi także grać nie musisz, a wiele z nich dziś to co-op, w którego też grać nie musisz.

Branża poszła w kierunku gier F2P nie dlatego, że DRMy wymuszają to (bo gry wchodzą w skład Steam długo po premierze i jest często wysłuchanie głosu fanów, a i łatwiej jest wszystko mieć w jednym miejscu). Po prostu wiele gier z tego segmentu żyje z wykupowanych przez użytkowników dodatków, których mieć nie muszą, boostów do XP i tak dalej. Natomiast gry w multi to mało jest gier, które naprawdę mają dobry multiplayer, przy którym można spędzić sporo czasu. Większość z nich to są rzeczy dodane tylko po to, aby było i gracz miał poczucie, że ma coś więcej niż tylko singla. Ale tak naprawdę skupia się tylko na rozgrywce dla jednego gracza, w multi może pogra chwilę i potem weźmie sobie odpuści.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Czyli jak każda gra by miała coś takiego to w nic byś nie grał? :D

Dokładnie tak jak mówisz. Nie tylko gry sa w życiu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gdzie temu tworowi do Stalkera? Co wy porównujecie? Wstyd, że to się tak mianuje. Jakiś bezmózgi shooter.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować