Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

8 maja mamy poznać przyszłość serii Unreal Tournament

30 postów w tym temacie

Oby... po prostu był nowy UT. Do tej serii mam tyle serca, że łyknę wszystko. Nawet mobilny tytuł. Nawet jeśli to będzie crap.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hello Kitty: Unreal Tournament Cat Manga edition też przyjmiesz?

... chociaż z drugiej strony, jakby się nad tym zastanowić, to brzmi lepiej niż oryginał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oj nie, starość nie radość - nowego formatu bym nie przeżył... Trudno mi sobie wyobrazić mobilne UT, to byłoby naprawdę złe ;D Podobnie jak przeglądarkowego. Już prędzej coś na wzór Warframe... Najlepiej niech to będzie reboot serii z porządnymi mapami, z porządnie wspieranym multiplayerem, najlepiej jako dark sci-fi, a nie jakieś disco i lasery ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.05.2014 o 18:53, ww3pl napisał:

Hello Kitty: Unreal Tournament Cat Manga edition też przyjmiesz?

O. O. To jest to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.05.2014 o 18:53, ww3pl napisał:

Hello Kitty: Unreal Tournament Cat Manga edition też przyjmiesz?

... chociaż z drugiej strony, jakby się nad tym zastanowić, to brzmi lepiej niż oryginał.

[łapa w górę] Z przyjemnością.

A tak w ogóle to I''ve seen worse XD
Obrazek zdechł... to dam linka
http://www.hello-cthulhu.com/?date=2003-11-30

20140503192257

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po licznych sukcesach w segmencie F2P nie wyobrażam sobie innego modelu rozgrywki dla nowego UT. Zastanawiam się tylko, dlaczego Epic tak długo z tym czekał.

Ja wiem, że taki Titanfall też posiada tylko multi i z powodzeniem sprzedawany jest w pudełkach, ale już UTIII nie osiągnął oczekiwanego sukcesu komercyjnego. F2P może na nowo tchnąć ducha w serię, a biorąc pod uwagę, że już Fortnite ma korzystać z tego rozwiązania, dla mnie wszystko jest jasne. Wierzę przy tym, że Epic jest na tyle poważnym studiem, że podejdzie do tematu z należytym wyczuciem i stworzy znakomity tytuł nie tylko pod względem wykonania, ale też nie będzie na siłę wciskało mikropłatności pozwalających na uzyskanie przewagi. Dobre przykłady do naśladowania? Team Fortress 2, DOTA2, LoL, czy też inne Warthunder.

Dziwne tylko, że jeszcze niedawno nie kazali sobie robić nadziei na kolejną część. http://www.gram.pl/news/2014/03/20/powrot-unreal-tournament-epic-games-rozwiewa-watpliwosci.shtml

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Żeby tylko nie jakieś dziadostwo F2P...

Jeżeli automatycznie odrzucasz każde F2P "bo to F2P", to parę ciekawych gier może cię ominąć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bardziej chodziło Dandzialfowi o to, że wiele dobrych serii poszło w stronę społecznościowo/freetoplayową i jakby w tą samą stronę poszło UT to byłoby dziwnie... nie mówię, że źle, bo może gra byłaby całkiem dobra, a do dokupienia byłyby wtedy jakieś skórki, dziwne sprawy. Można wtedy faktycznie z UT zrobić dobra markę e-sportową F2P i mówię tutaj naprawdę szczerze...

Natomiast też przy okazji prosi się o to, aby wraz z nowym Unreal Engine pojawił się także nowy UT tak jak było w przypadku III, która była naprawdę dobra. Pomijając dość słabą kampanię i pominięcie aspektu turniejowości w samej grze (ot wspomnienie takie małe, ze Malcolm brał udział w turniejach) to po wielu patchach (Titan Pack - do dziś dla mnie wzór genialnego rozszerzenia/DLC za free) była to gra naprawdę dobra i mogłaby do dziś być dobrą grą e-sportową. Niestety trochę została zepchnięta na bok, a szkoda, bo do dziś graficznie nie ustępuje, a funu daje co nie miara.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.05.2014 o 19:36, LESZ3u napisał:

Po licznych sukcesach w segmencie F2P nie wyobrażam sobie innego modelu rozgrywki dla
nowego UT. Zastanawiam się tylko, dlaczego Epic tak długo z tym czekał.


Bo przez długi czas uważali, że jak robić gry, to głównie na konsole. Dopiero jakiś czas temu do decydentów dotarło, że niemała kasa im przechodzi koło nosa.

Dnia 03.05.2014 o 19:36, LESZ3u napisał:

Dziwne tylko, że jeszcze niedawno nie kazali sobie robić nadziei na kolejną część. http://www.gram.pl/news/2014/03/20/powrot-unreal-tournament-epic-games-rozwiewa-watpliwosci.shtml


Bo wszystko wskazuje na to, że będzie to mały deszcz z dużej chmury.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.05.2014 o 18:53, ww3pl napisał:

Hello Kitty: Unreal Tournament Cat Manga edition też przyjmiesz?

... chociaż z drugiej strony, jakby się nad tym zastanowić, to brzmi lepiej niż oryginał.


Hmm, na pewno bym sprawdził, aczkolwiek wolałbym to jako opcjonalny mod/mutator.

Naturalnie chciałbym nowego UT-killera, który zje dynamiką rozgrywki wszystkie CoD-y czy produkty Warframe''opodobne, zapewni wszystko to, co pokochałem w poprzednich Unrealach i Tournamentach.

Pożyjemy, zobaczymy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, że nie ogłoszą nowego singlowego Unreala. Chociaż pewnie trudno by było odtworzyć tamten klimat, a i oczekiwania wobec takiej "legendy" byłyby zbyt wygórowane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.05.2014 o 23:02, Arcling napisał:

Szkoda, że nie ogłoszą nowego singlowego Unreala. Chociaż pewnie trudno by było odtworzyć
tamten klimat, a i oczekiwania wobec takiej "legendy" byłyby zbyt wygórowane.

Czy ja wiem? Unreal 2 był dość średni, a i sam Unreal jako marka gry jest praktycznie martwy. Poza garstką hardkorowych fanów raczej wielkiego hype''u by na trójkę nie było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować