Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Niepotwierdzone: Call of Duty: Advanced Warfare także na konsolach poprzedniej generacji

26 postów w tym temacie

> I znowu, ten sam silnik, nie wielka różnica graficzna a wymagania pewnie na poziomie
> Watch Dogsa.

A czego się spodziewać, skoro co roku mimo zapowiedzi dostajemy to samo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.05.2014 o 23:51, polskiniko napisał:

A czego się spodziewać, skoro co roku mimo zapowiedzi dostajemy to samo?

No wiesz w takim AC to chociaż wymagań nie podnosili a tutaj... Szkoda słów na tę serie, a najgorsze jest że ludzie jak zombie polecą do sklepów i kupią :(.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> W ghost też nie była.

Ale komputer, który udźwignąłby to na wysokich ustawieniach kosztowałby tyle, co lot w kosmos i z powrotem. MW2 mogłem pociągnąć na przeciętnym 3 letnim komputerze, a Ghostsa męczę na nowej maszynie ze średnio niskimi ustawieniami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niedawno przecież był news że ten call of duty będzie robiony specjalnie dla konsol nowej generacji ( XBO, PS4 ) i to nie będzie kolejny port z PC oraz że na starszej generacji się nie pojawi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na początku jest napisane "niepotwierdzone", więc jest to taka plotka/ciekawostka i wcale być nie musi tak, jak jest napisane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Znowu PSV została pominięta,brawo.

Lepiej dobrze, po ostatnim Crapie jakim był CoD na PSV to ja już podziękuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nowe studio miało 3 lata na stworzenie tej gry i dopracowanie porządnej optymalizacji. Żeby tylko nie zepsuli tego, jak Ghosta.
Ciekawe tylko z jaką grą będzie walka o FPS roku PC, pewnie nowy BF nie wyjdzie, może nowy MOH lub Crysis?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Lepiej dobrze, po ostatnim Crapie jakim był CoD na PSV to ja już podziękuje.
No ja bym chętnie chciał kolejną część cod na PSV,zostaje mnie tylko Declassified,a multi jest świetne mapka Nuketown ;)
Właściwie to brakuje konsoli dobrego FPS nie wiem kiedy się doczekamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować