Zaloguj się, aby obserwować  
Sark9

Osoby do wspólnej gry w Guild Wars 2

6 postów w tym temacie

Zakładałem już wiele tematów, pisałem dużo postów ale niestety wyszło jak wyszło czyli g**** wyszło ale teraz spróbuję raz jeszcze. Już nie będę się rozpisywać bo nazwa mojego tematu wiele mówi to od razu przejdę do rzeczy:
-wiek 18 + błagam was ! zlitujcie się nad moja duszą udręczona przez gimnazjalistów !
-sprawny mikrofon i mózg
-Mogę grać o stałych porach ale nie nocnych.
-Dużo czasu na grę
-dobrego humoru
-zaangażowanie
Grę zacznę od nowa a kim ? to ustalimy.
Przyjmę tylko zaproszenia od gildii nowo powstałych/ o małych ilościach graczy w niej będących bo z takich mam najmilsze wspomnienia. Gdy dołączę nie będę siedział z założonymi rękami tylko zacznę ją wspierać i żadnych stanowisk wyższych niż szeregowy członek za to nie oczekuję. Mogę też stworzyć z kimś wspólną gildię bo gildia jest dla mnie zbiorowiskiem ludzi chętnych do pomocy innym, służącym dobrą radą, gadającą na skype czy Ts o wszystkim i o niczym itd.
Nie gryzę jak wściekły pies i zapraszam ! ;)
Serwer Blacktide

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.05.2014 o 20:53, Sark9 napisał:

Serwer Blacktide

Najprawdopodobniej problemem jest serwer, na którym jesteś. Jakbyś mógł zmienić serwer to może by coś się ruszyło. Ja np. jestem na Aurora Glade i tam jest dużo polaków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ze mną jest taka sytuacja że chcę wrócić do gry a grałem już kilka dni przed jej premierą i jeszcze wcześniej brałem udział w tych wszystkich stress testach itd. Z gry odszedłem już po dwóch miesiącach i to bez żadnych sukcesów więc siłą rzeczy zaczynam od zera. Chętnie dołączę więc do gildii ale takich gdzie jest mało ludzi i najlepiej jakby była świeżo założoną i gdzie jest zainteresowanie nową osobą bo wtedy czuje że jestem już jej częścią albo też mogę z kimś drugim stworzyć gildię bo jestem pewny że są ludzie którzy myślą podobnie jak ja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.05.2014 o 16:51, Sark9 napisał:

Ze mną jest taka sytuacja że chcę wrócić do gry a grałem już kilka dni przed jej premierą
i jeszcze wcześniej brałem udział w tych wszystkich stress testach itd. Z gry odszedłem
już po dwóch miesiącach i to bez żadnych sukcesów więc siłą rzeczy zaczynam od zera.
Chętnie dołączę więc do gildii ale takich gdzie jest mało ludzi i najlepiej jakby była
świeżo założoną i gdzie jest zainteresowanie nową osobą bo wtedy czuje że jestem już
jej częścią albo też mogę z kimś drugim stworzyć gildię bo jestem pewny że są ludzie
którzy myślą podobnie jak ja.

JA też brałem udział w stress testach. I jak chcesz to możemy zrobić nową gildię. Mój nick w grze to Necro Viktoria. Najpiew się zgadajmy co i jak zanim się podejmie pochopne decyzje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować