Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

W co zaGRAMy w maju 2014 roku - najciekawsze premiery miesiąca

41 postów w tym temacie

Adam Berlik

Maj przyniesie premierę długo oczekiwanego Watch Dogs od Ubisoftu, ale oprócz tego w nadchodzących dniach do sprzedaży trafią między innymi takie tytuły, jak Bound by Flame, Wolfenstein: The New Order, The Incredible Adventures of Van Helsing II oraz Tropico 5. A co oprócz nich? 10 najciekawszych premier maja omawiamy w naszym artykule.

Przeczytaj cały tekst "W co zaGRAMy w maju 2014 roku - najciekawsze premiery miesiąca" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No na Pieseły czekam, na Pieseły... ale jeszcze Wolfenstein będzie, będzie jeszcze Wistleblower, który zapowiada się przepysznie. Zobaczymy, będzie fajnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Osobiście najbardziej czekam na Bound by Flame, bo zapowiada się naprawdę bardzo dobry cRPG a dawna nic ciekawego w tym temacie nie było. Wolfenstein od początku mi się nie podobał, ale jednak teraz myślę, że dam mu przynajmniej jedną szansę. Na Watch Dogzy nie czekam bo to kupa będzie (szczególnie na PC) i wolę sobie w spokoju poczekać na GTA V.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak wyjdzie Watch Dogs to będzie się można wkońcu czegoś spodziewać po The Division i The Crew. Bo jakoś nie czekam z niecierpliwością na Watch Dogsy tylko na The Division i The crew. Jakoś już mnie single nie kręcą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No no no, solidny ten maj. Myślałem, że zainteresuje mnie tylko Watch Dogs, ale chyba warto będzie się jeszcze przyjrzeć Outlast i Bound By Flame :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kupuję Whistleblowera (dostałem Outlasta na PS4 z PS Plusem). Zagram też na pewno w Watch Dogs, nie wiem tylko czy kupię na premierę czy jakoś później. Ciekaw jestem ocen Bound By Flame, jak się okaże dobre to kto wie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No, no WD zbliża się wielkimi krokami ^^ Ja chyba jednak poczekam z zakupem do momentu aż sprawię sobie PS4 bądź Xbone :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W tym miesiącu mnie interesuje dodatek do Outlasta i Wolfenstein.Z WD poczekam do wakacji, albo i dłużej, bo za dużo pojawiło się znaków zapytania i niepewności przed premierą!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wolfenstein to podstawa.Van Helsing II zostawiam na kiedy indziej,tym bardziej że właśnie gram w jedynkę.Co do Watch Dogs to cóż,nie da się grać we wszystko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przede wszystkim Transistor. Być może też Watch_Dogs, ale im więcej pokazują tym mniej jestem zainteresowany.
A jeżeli chodzi o Wolfenstein''a to się zobaczy. Jeżeli okaże się, że będzie to typowy shooter a''la CoD, gdzie przez 50% gry (albo i lepiej) oglądamy custscenki, to ja podziękuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Drakengard 3 dla mnie najciekawszy i co z tego wyjdzie.

No i ten napompowany hype''em Watch_Dogs - liczę na coś bardzo ciekawego fabularnie poza ładnymi trailerami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować