Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Project Beast - wspólne dzieło Sony Japan i From Software? Zobacz screeny!

75 postów w tym temacie

Dnia 05.05.2014 o 16:40, Eternal101 napisał:

Czy bzdura czy moja racja, przekonamy się gdy zostaną i o ile zostaną zapowiedziane nowe
Dark Soulsy, i jakie platformy docelowe zostaną postawione.

Czyli uważasz, że w momencie zapowiedzi nowych Soulsów, From Software straci prawa do marki "Dark Souls", ale za to nie będzie już kupione przez Kadokawę? Bo o to mi chodziło.

"From Software zostało wykupione przez Kadokawa Games" <- to jest FAKT.
"From Software sprzedało prawa do marki Dark Souls firmie Kadokawa Games" <- to jest BZDURA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.05.2014 o 16:44, Dared00 napisał:

Czyli uważasz, że w momencie zapowiedzi nowych Soulsów, From Software straci prawa do
marki "Dark Souls", ale za to nie będzie już kupione przez Kadokawę? Bo o to mi chodziło.

Nic takiego nie napisałem, nie napisałem że stracił prawa całkowicie ale nie będzie on sam jak do tej pory decydował na jakie platformy wyda grę.

Dnia 05.05.2014 o 16:44, Dared00 napisał:

"From Software zostało wykupione przez Kadokawa Games" <- to jest FAKT.
"From Software sprzedało prawa do marki Dark Souls firmie Kadokawa Games" <- to jest
BZDURA.

Nie zmienia to faktu że polityka firmy może się zmeinic do platform.

Kodi24 Wynikło, że to są tylko domysły a nie konkretne informacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.05.2014 o 16:39, kodi24 napisał:

Właśnie sprawdzam :D Ehh cały GAF, banda hiper-podnieconych dorosłych dzieciaków ;D
Tam już nawet Banderasa dorzucili a pasek zdrowia to "GAF Server" ;)


Potem przeróbki to już jak dla mnie był przerost formy nad treścią, dlatego wrzuciłem tę. :)

Zapewne do E3 (albo kilku dni przed, może coś wycieknie) nie dowiemy się w zasadzie niczego konkretnego o tym projekcie. W każdym razie czekam z niecierpliwością bo wygląda mniam. W końcu będzie w co grać na PS4. ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.05.2014 o 16:47, Eternal101 napisał:

Kodi24 Wynikło, że to są tylko domysły a nie konkretne informacje.


No co ty nie powiesz, zupełnie jakby tę grę już zapowiedziano -_- Koleś sensownie wyjaśnia czym to IP może być, bez pociskania niepotrzebnych farmazonów, których w internecie zdecydowanie za dużo;

Aha i eot z mojej strony, dla mnie temat czasowo wyczerpany;

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.05.2014 o 16:47, Eternal101 napisał:

Nic takiego nie napisałem

Napisałeś, cytuję: "Czy bzdura czy moja racja, przekonamy się gdy zostaną i o ile zostaną zapowiedziane nowe Dark Soulsy". Powyższa odpowiedź odnosiła się do mojej wypowiedzi o tym, że twoje wypowiedzi dotyczące "sprzedaży marki Dark Souls" były bzdurą. To się NIE ZMIENI. Kadokawa NIE wykupiła praw do marki Dark Souls od From Software. Jeżeli ktoś twierdzi inaczej, plecie bzdury.

Dnia 05.05.2014 o 16:47, Eternal101 napisał:

Nie zmienia to faktu że polityka firmy może się zmeinic do platform.

W żadnym z moich postów ani słowem nie odnosiłem się do polityki firmy, więc nie wiem dlaczego ty z takim uporem się do niej odnosisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.05.2014 o 17:00, kodi24 napisał:

No co ty nie powiesz, zupełnie jakby tę grę już zapowiedziano -_- Koleś sensownie wyjaśnia
czym to IP może być, bez pociskania niepotrzebnych farmazonów, których w internecie zdecydowanie
za dużo;

No ale są osoby nie będę palcem wytykał

Spoiler

kevciu

które będą wciskać że na 100% są to nowe soulsy, i jak sie tylko nie zgodzisz z jego opinia zbeszta Cię jak za przeproszeniem krowe na pastwisku za to że nie chce muczeć w rytm muzyki ;<.

Dared00 No ok niech będzie na Twoje. Może i nie wykupiła praw do marki ale teraz ma większe prawo głosu w sprawie tej marki prawda? I zapewne na tyle duże by w jakiś sposób decydować o platformach docelowych. Napisałem o polityce bo od tego się w końcu cała dyskusja zaczęła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

które będą wciskać że na 100% są to nowe soulsy

Jak na razie więcej wskazuje niż są niż że nie są, design z Soulsów jest? Jest, mgła oddzielająca lokacje jest? jest, Miyazaki jest? jest. Więc o co Ci chodzi?
jak będą soulsy to i tak będziesz pisał inne bzdury.

Prawda jest taka, wszystko co pisałem się zgadza Ty nie masz ŻADNYCH argumentów poza jednym ''nie i już''. Chociaż gówno (jak zawsze) wiesz.


I pisze to bo jestem na 100% pewny że mam do czynienia z ogame_fan z Gry Online proste.

nie wiem kto to ale miło mi słyszeć że dla wiekszej ilości osób jesteś pustyk dzieciakiem

mam nadzieję żę za ten tekst z gimbusem dostajesz reprymende albo najlepiej wylecisz stąd z hukiem

nadzieja matką głupich

Dark Souls już samo w sobie ludzie uwazali za kontynuacje Demon''s Soulsa


Co jest bzdurą, Dark Souls nie jest żadną kontynuacją Demon''s Souls
I nazw własnych obcojęzycznych nie odmieniaj.

A gdzieś jest nawiązanie do Project Beast bo nie widzę no sorry ale znów argument zmieciony...

Twój na pewno! a nie sorry, Ty nie masz argumentów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po obejrzeniu screenów, od razu mi się soulsy nasunęły. Zobaczymy co z tego będzie, ale wiadomoko, że będzie to coś MEGA wartego zakupu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.05.2014 o 11:56, Eternal101 napisał:

Myślałem że się ludzie tu domyślą ;/.

Jak maja sie domyslec, skoro uzywasz zlego skrotu? DS= Demon''s Souls, DkS=Dark Souls. Spotkalem sie tez ze skrotem DeS dla Demon''s Souls, ale DS to Demon''s Souls.


Bedzie sie dzialo :). Czekam na E3 i prawdopodobna oficjalna zapowiedz :)


Kazdy, ale to kazdy powie Ci, ze to: http://otakudome.com/wp-content/uploads/2014/05/2ps51lf.jpg to jest standardowy fog-gate, dostepny w kazdej z gier z serii Souls

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.05.2014 o 17:28, kevciu napisał:

Jak na razie więcej wskazuje niż są niż że nie są, design z Soulsów jest? Jest, mgła
oddzielająca lokacje jest? jest, Miyazaki jest? jest. Więc o co Ci chodzi?
jak będą soulsy to i tak będziesz pisał inne bzdury.

Nie, jesli będą i potwierdzi to sam producent gry to nie będę pisał a póki co to są twoje domysły żadnych konkretów.

Dnia 05.05.2014 o 17:28, kevciu napisał:

Prawda jest taka, wszystko co pisałem się zgadza Ty nie masz ŻADNYCH argumentów poza
jednym ''nie i już''. Chociaż gówno (jak zawsze) wiesz.

No ty za to wiesz dużo... Umiesz tylko wyzywać gdy ktoś się nie zgadza z twoją opinią a zazwyczaj wyzywasz nowych użytkowników którzy na forum są krótko pokazałeś to już chyba z miliard razy na GoL''u jeśli się nie mylę i mam do czynienia z ogame_fan..

Dnia 05.05.2014 o 17:28, kevciu napisał:

nie wiem kto to ale miło mi słyszeć że dla wiekszej ilości osób jesteś pustyk dzieciakiem

Jak nie wiesz, doskonale wiem że to ty bo tylko ty aka ogame_fan potrafi wejśc na forum i zacząć ludzi od gimb wyzywać, nie wiesz kto to powiadasz, to teraz KŁAMIESZ bezczelnie kłamiesz, skoro jesteś kolejną osobą która ubzdurała sobie ze ja to LEGEDNARNY PIKUSP to siedzisz na GoL''u i na 100% znasz go (ba jestem na 100% pewien że to ty i się mi tu nie migaj). Jestem pustym dzieciakiem? Tyle razy proponowałem ci normalną rozmowę na skype/ts/mumble czy innym komunikatorze i nigdy jakoś ciebie nie usłyszałem, może to nie ja a jednak Ty jesteś dzieckiem bo jak pisałem zachowanie na GoL''u i wyzywanie od "debili", "gimbusów", "idiotów", "chorych umysłowo" to raczej nie jest zachowanie człowieka który jest w pełni mentalnie dojrzały (bez urazy ale taka prawda).

Dnia 05.05.2014 o 17:28, kevciu napisał:

nadzieja matką głupich

Każda matka kocha swoje dzieci i nie porzuca ich w potrzebie (no chyba zę mama Madzi ale nevermind :D).

Dnia 05.05.2014 o 17:28, kevciu napisał:

Co jest bzdurą, Dark Souls nie jest żadną kontynuacją Demon''s Souls
I nazw własnych obcojęzycznych nie odmieniaj.

Ale ludzie ją za takową uważali (czy dalej uwazają nie wiem i nie interesuje mnie to). Skoro ludzie mogą pisać "soulsy" a to też angielski wiec ja będę pisał pełną nazwą o jakie soulsy mi chodzi, bo ludzie nie są medium by się domyśleć...

Dnia 05.05.2014 o 17:28, kevciu napisał:

Twój na pewno! a nie sorry, Ty nie masz argumentów.

Nope, twój został zmieciony bo żadnych konkretów mi nie dałeś które wskazywałyby jasno ze to będzie na milaird procent Demon''s Souls 2.

BTW To nie forum GoL''a i jeśli do mnie piszesz używaj opcji "odpowiedz" bo nie będę wchodził specjalnie na ten topic by przeczytać co żeś napisał.


Piotrek_K DeS to jest skrót Demon Souls, DS to skrót hmm uniwersalny bardziej moze być używany do okreslania Dark Souls jak i Demon''s Souls. No i co z tego ale nie znaczy że to będzie Demon's Souls 2, to może byc jaka kolwiek inna gra z taką mechaniką. Nawet w Crysisie mogliby sobie coś takiego zaimplementować gdyby chcieli. Zamiast się kłócić nie lepiej poczekac do E3 i wtedy zobaczyć kto miał rację ?


Tak swoją drogą ludzie się napalili tylko żeby później nie było rozczarowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.05.2014 o 11:39, Eternal101 napisał:

> Pół żartem pół serio :D
OK :D.


Za miesiąc wszyscy będą wiedzieli czyli po E3 - kto jaką konsolę sobie wymarzy - życzę wszystkim wszystkich konsol - nie będzie może wtedy fanboy''skich wojen XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.05.2014 o 23:49, porckypizgus napisał:

Za miesiąc wszyscy będą wiedzieli czyli po E3 - kto jaką konsolę sobie wymarzy - życzę
wszystkim wszystkich konsol - nie będzie może wtedy fanboy''skich wojen XD

Mnie osobiście konsole nie interesują aż tak bardzo jak niektórych z tego forum (oddany gracz PC''towy, rozumiesz? ;p) i mam nadzieję że jeśli macza palce w tym projekcie Frim Software nie będzie on exem tylko grą multiplatformowa :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.05.2014 o 21:09, Eternal101 napisał:

Tak swoją drogą ludzie się napalili tylko żeby później nie było rozczarowania.


Tak jak ludzie napalili się na GTAV na PC? :>

Wszystko wskazuje, że to kolejny Souls. I jako że Sony sponsoruje grę - na inne platformy niż Playstation nigdy nie wyjdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.05.2014 o 09:18, Henrar napisał:

Tak jak ludzie napalili się na GTAV na PC? :>

Na ten temat się wypowiadałem, nigdzie nie jest napisane że na PC nie wyjdzie wiec po co poruszasz ten wątek? Jak nie na wakacje to na zime ale pewnie wyjdzie tylko pytanie kiedy dokładnie?

Dnia 08.05.2014 o 09:18, Henrar napisał:

Wszystko wskazuje, że to kolejny Souls. I jako że Sony sponsoruje grę - na inne platformy
niż Playstation nigdy nie wyjdzie.

Domysły, domysły i jeszcze raz domysły to może jakakolwiek gra z tą samą mechaniką :). Owszem Sony sponsoruje ale jej nie robi i to nie oni decydują na jakie platformy grę wypuszczą twórcy ;). Ale przekonamy się na E3.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.05.2014 o 10:22, Eternal101 napisał:

Domysły, domysły i jeszcze raz domysły to może jakakolwiek gra z tą samą mechaniką :).


Project Dark [Beast] -> Dark [Beast] Souls (jest precedens)
http://img6.gram.pl/20140505094404.jpg - fog gate z poprzednich Soulsów. (jest precedens)
http://www.gram.pl/upl/galerie/8175/201405050920018.jpg - design inspirowany zachodnim mrocznym fantasy.

Można śmiało przypuszczać, że to kolejna gra z "Souls" w tytule - nawet jeżeli nie, to jest duchowy spadkobierca.

Dnia 08.05.2014 o 10:22, Eternal101 napisał:

Owszem Sony sponsoruje ale jej nie robi i to nie oni decydują na jakie platformy grę
wypuszczą twórcy ;). Ale przekonamy się na E3.


Oczywiście, że decydują. Poza tym:

"Sony Japan Studio i From Software pracują wspólnie nad projektem na PS4".

Jeżeli ta gra jest prawdziwa to nie ma co liczyć na wersje na inne platformy niż PlayStation, nie oszukujmy się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.05.2014 o 10:22, Eternal101 napisał:

Owszem Sony sponsoruje ale jej nie robi i to nie oni decydują na jakie platformy grę
wypuszczą twórcy ;). Ale przekonamy się na E3.


Tak w zasadzie to decydują - to oni płacą za produkcję i na pewno ich umowa obfituje w różne deadline''y, warunki współpracy i dystrybucji produktu, decydują pewnie nawet o zabezpieczeniach i ilości DLC. Mają święte prawo zażyczyć sobie by gra była exclusivem dla PS4 i From może co najwyżej szukać wówczas kogo innego do ufundowania produktu.

Zresztą... PS4 może i jest nową konsolą ale już sprzedała się w ponad 7 milionach egzemplarzach więc nawet jako exclusive twórcy nie mieliby co narzekać na zyski i powątpiewam by aż tak ich smuciła niemożność wydania na innych platformach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.05.2014 o 09:02, Eternal101 napisał:

> Za miesiąc wszyscy będą wiedzieli czyli po E3 - kto jaką konsolę sobie wymarzy -
życzę
> wszystkim wszystkich konsol - nie będzie może wtedy fanboy''skich wojen XD
Mnie osobiście konsole nie interesują aż tak bardzo jak niektórych z tego forum (oddany
gracz PC''towy, rozumiesz? ;p) i mam nadzieję że jeśli macza palce w tym projekcie Frim
Software nie będzie on exem tylko grą multiplatformowa :).


Też jestem za tym by "wszystko było na wszystko".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować