Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Avengersi dostaną swoją grę, gdy Marvel znajdzie odpowiedniego wykonawcę

9 postów w tym temacie

Avengers tylko i wyłącznie od Rocksteady. Na chwilą obecną jedyna firma, która stworzyła grę o superbohaterze na najwyższym poziomie.

Ciekawe czy ich umowy zabraniają przejścia z marki DC na Marvel?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niech zabiorą się za to ludzie od Deadpool''a. Gra była genialna. :D Albo lepiej niech zrobią 2gą część, a Avengersów zostawią komu innemu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No ale przecież X-Men Legends i Marvel Ultimate Alliance to były całkiem dobre gry. Wystarczy tylko wyrwać Raven Software z paszczy Activision i dawaj. ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się, że Rocksteady kończy się umowa z DC na Batmany po wydaniu Arkham Knight, aczkolwiek Panowie z R''steady mieli się chyba potem zająć własnym, niezależnym projektem, który nie będzie powiązany z Batmanem (a można założyć, że dowolni superbohaterowie to jakiś związek), tak więc nie liczyłbym na nich, aczkolwiek może teraz jakieś studio się obudzi, zdobędzie licencję i faktycznie wyjdzie z tego fajny tytuł. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.05.2014 o 03:03, Panopticon napisał:

na silniku mass effect zrobić rpg o "nowym" superbohaterze, a kompanami byliby bohaterowie
z universum. dziekuje dobranoc, hit.

Bo ja wiem, wolałbym wcielić się w Kapitana Amerykę czy Starka, niż jakiegoś noname''a.

Chętnie bym zobaczył MUA3, jedynka była świetna, dwójka podobno już nie do końca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować