Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Nadchodzą żołnierze nowej generacji. Świeże fakty i screeny z Call of Duty: Advanced Warfare

70 postów w tym temacie

Miał być policyjny Battlefield, będzie Call of Duty ::P.

Zastanawia mnie jeden fakt. Jak można tworzyć grę przez 3 lata wystarczającą na 5h? Rozumiem, jeśli gra ma otwarty świat, w którym jest tyle losowości. Jednak Call of Duty jest liniowe, oskryptowane, korytarzowe aż do bólu! Co więc zajmuje tak długi czas produkcji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na ten moment nie zapowiada się to zbyt dobrze. Egzoszkielety? Ewidentnie przyjrzeli się projektowi Titanfalla i wzięli z niego coś dla siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.05.2014 o 16:16, eLp_Ne napisał:

Realia są takie, że w komentarzach jest hejt, a później ci sami biegną pierwsi po swoje
kopie i okazuje się, że co roku ten crap jest bestsellerem


Źródło, że hejtują i później kupują ci sami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Źródło, że hejtują i później kupują ci sami?

W komentarzach na forach, yt, wszędzie gdzie tylko nie spojrzę widzę krytykę, a wyniki sprzedaży mówią co innego. Gdyby gracze zrobili prawdziwy bojkot, a nie biegli do sklepów to może coś by się zmieniło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.05.2014 o 18:27, eLp_Ne napisał:

W komentarzach na forach, yt, wszędzie gdzie tylko nie spojrzę widzę krytykę, a wyniki
sprzedaży mówią co innego. Gdyby gracze zrobili prawdziwy bojkot, a nie biegli do sklepów
to może coś by się zmieniło.

Prosta odpowiedź - milcząca większość. Przeciwny się udzielają, inni grają, ale nic nie piszą (oczywiście większa część, bo i obrońcy się znajdą). Fora zwyczajnie nie są reprezentatywne. Osobiście nie kupię. Zakończyłem swoją przygodę z CoD na częściach drugowojennych i od tamtej pory nie wsparłem tych corocznych rehashów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Prosta odpowiedź - milcząca większość. Przeciwny się udzielają, inni grają, ale nic nie
> piszą (oczywiście większa część, bo i obrońcy się znajdą). Fora zwyczajnie nie są reprezentatywne.

W sumie jakbym grał w to g*wno to też byłbym w tej "milczącej większości"

Dared00, +1 za screen :E

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> W komentarzach na forach, yt, wszędzie gdzie tylko nie spojrzę widzę krytykę, a wyniki
> sprzedaży mówią co innego. Gdyby gracze zrobili prawdziwy bojkot, a nie biegli do sklepów
> to może coś by się zmieniło.

Bo coda kupują casuale którzy nigdy w nic innego nie grają (chyba że w fife) I uważają że na forum dla graczy wchodzą same zapryszczale nerdy którzy nie są cool.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.05.2014 o 18:54, PEEPer napisał:

Bo coda kupują casuale którzy nigdy w nic innego nie grają (chyba że w fife) I uważają
że na forum dla graczy wchodzą same zapryszczale nerdy którzy nie są cool.

Wręcz przeciwnie - to ludzie z for dla graczy myślą, że ich wypowiedzi są odzwierciedleniem rynku, co absolutnie nie jest zgodne z prawdą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Trzy lata pracowali nad grą, a kampania na 6h :/

Nosz kurcze blaszka, a pierwszy Modern Łorfer ile miał? 50h? I nikt nie psioczył wtedy, że krótko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dałem wcześniej posta, ponieważ mnie rozbraja jak ktoś uważa, że jak ktoś jedzie po serii CoD, to jest tym samym, który grę kupił.

Na moim przykładzie - serii nie lubię, nie omieszkam dać krytycznego komentarza, to jakim cudem z urzędu jestem umieszczany w grupie ludzi, którzy ten produkt zakupili?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"zaawansowanego arsenału i zestawu zdolności, nowego wyposażenia, technologii, perków i pojazdów"

Ło Matko Bokso... kupili mnie tym tekstem:P
Tak na serio to żenada totalna, ta sama paplanina przy każdej kolejnej części.... Wystarczy przypomnieć "rewolucyjnego".... psa ... z Ghosta. Szkoda gadać.....

hydzior -- skąd takie wnioski ? masz jakieś rzetelne dane statystyczne na ten temat ? czy tak tylko piszesz, żeby coś pisać ? ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fun fact: najwięcej na temat Call of Duty mają do powiedzenia osoby, które w serię dawno przestały grać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jejku, ja mam jeszcze 4 najnowsze gry z serii zaległe. :o

Dnia 05.05.2014 o 20:44, Dared00 napisał:

No ba, nawet kiedyś 50 zł na tym zarobiłem

A na czym przegrałeś piwo? ;p


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W sumie odchodząc od tematu nowego CoDa to w taką grę czysto policyjną albo chociaż związaną z jakimiś akcjami antyterrorystycznymi w miastach bym zagrał. Nawet jakby to miał być dzień z życia amerykańskiego policjanta i jego partnera, który jadą na rutynowy patrol i w tym momencie zaczyna się jakaś grubsza impreza, że ktoś atakuje coś, terroryści zajmują dzielnicę i parę innych po bokach i muszą się przedzierać blah blah blah... to byłoby całkiem fajne, coś w stylu może The Raida. Taka niby rutynowa akcja a tutaj booooom! To byłoby w sumie fajne, choć już nie raz użyte w wielu filmach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować