Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Zaprezentowano premierowy zwiastun Bound by Flame

16 postów w tym temacie

Nie czuję się zachęcony.

Swoją droga ktoś mógłby mi bez problemu wmówić, ze to trailer Dragon Age. ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z projektu na projekt widać postępy w pracy Spidersów. Czekam na tę produkcję i liczę, że doczekam czasów, aż zostanie im powierzony większy budżet, a zespół zostanie uzupełniony o kilku utalentowanych ludzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zwiastun emanuje patosem na kilometr, ale to już chyba tradycja w cRPG. Sama gra prezentuje się ładnie, pod względem animacji jak i samej grafiki. Do tego jest szansa, że to będzie fajnie sklejona i dobrze opowiedziana historia :)
Co do tych 30 godzin nie byłbym przekonany, ale jeśli faktycznie tyle przyjdzie mi spędzić grając w Bound by Flame - winszuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gdybym nie zagrał w Mars: Warlogs, pewnie bym się nie interesował tym tytułem. Jednak po M:W jestem piekielnie napalony na tę grę, bo wiem, że to studio jest zdolne i umie nadać rpgowi duszę. To dziś rzadkość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fajna zapowiedź. Wcześniej w ogóle nie interesowałem się tytułem a tutaj nawet przyszła chęć na zagranie. Dla mnie jednak wydanie 259 zł za wielką niewiadomą to przesada. Swoją drogą posrało ich z cenami na nową generację. Od premiery PS4 oprócz gier ze startera nic nie kupiłem na premierę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kontekst fabularny nie specjalnie do mnie przemawia... Granie pokrzywdzonymi ułomami do mnie nie przemawia. Podobnie jak romanse z siostrami jak w Drakensang itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gdzie można kupić w Polsce wersję pudełkową na PC ? Gra będzie z napisami ? Bo na cdp piszą że tak ale już steam i gry.online mówi coś innego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować