Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Sprzedaż gier w Wielkiej Brytanii - The Amazing Spider-Man 2 zalicza niesamowity start, udany debiut Child of Light

8 postów w tym temacie

Adam Berlik

The Amazing Spider-Man 2 był najlepiej sprzedającą się grą na Wyspach w minionym tygodniu. W pierwszej dziesiątce znajdziemy także innego debiutanta, Child of Light firmy Ubisoft, które zajmuje dziewiąte miejsce.

Przeczytaj cały tekst "Sprzedaż gier w Wielkiej Brytanii - The Amazing Spider-Man 2 zalicza niesamowity start, udany debiut Child of Light" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niby gra słaba ale ludzie kupują co jest dość smutne, bo powinno się twórcom pokazać że gra jest słaba to może nastepnym razem zrobiliby coś lepszego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Niby gra słaba ale ludzie kupują co jest dość smutne, bo powinno się twórcom pokazać
> że gra jest słaba to może nastepnym razem zrobiliby coś lepszego.
Cóż marka robi swoje, film jest dobry, więc i gra daje radę, w grze chodzi o fabułę, która nie jest słaba ani dobra, czyli jest to coś w co każdy powinien zagrać :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.05.2014 o 14:14, kiczka116 napisał:

Cóż marka robi swoje, film jest dobry, więc i gra daje radę, w grze chodzi o fabułę,
która nie jest słaba ani dobra, czyli jest to coś w co każdy powinien zagrać :P

Na filmie byłem w kinie i był fajny, ale gra jakoś nie przekonuje do siebie niestety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Niby gra słaba ale ludzie kupują co jest dość smutne, bo powinno się twórcom pokazać
> że gra jest słaba to może nastepnym razem zrobiliby coś lepszego.

Gadasz głupoty, pewnie nawet nie zagrałeś. Ja grałem i w porównaniu do pierwszej części naprawdę dużo zmienili, oczywiście grafika wciąż pozostała słaba, ale samych elementów urozmaicających rozgrywkę jest sporo, a historia opowiedziana w grze nawet mnie zainteresowała, dlatego właśnie gra tak dobrze się sprzedaje, oczywiście to też zasługa filmu, ale mogę powiedzieć z czystym sercem, że jest lepiej. System walki jest bardzo fajny, kostiumy, komiksy, misje główne. Tylko wizualnie wciąż z innej epoki... jak na taką grę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>Gadasz głupoty, pewnie nawet nie zagrałeś. Ja grałem i w porównaniu do pierwszej części
Grałem i ta gra to najgorsza tegoroczna inwestycja jak na razie.

Dnia 06.05.2014 o 14:25, DrakeBurn napisał:

naprawdę dużo zmienili, oczywiście grafika wciąż pozostała słaba, ale samych elementów

Niby co zmienili? Ten sam system walki, może jeden czy 2 combosy więcej dodali.

Dnia 06.05.2014 o 14:25, DrakeBurn napisał:

urozmaicających rozgrywkę jest sporo, a historia opowiedziana w grze nawet mnie zainteresowała,

Historia? Trochę z filmu, trochę kontynuacji pierwszej odsłony gry? Gdzie cżłowiek gubi się co jest do czego.

Dnia 06.05.2014 o 14:25, DrakeBurn napisał:

dlatego właśnie gra tak dobrze się sprzedaje, oczywiście to też zasługa filmu, ale mogę

Sprzedaje się bo jest marka "Spider-Man" identycznie jak Thief który jest słaby i tego nie podważy nikt.

Dnia 06.05.2014 o 14:25, DrakeBurn napisał:

powiedzieć z czystym sercem, że jest lepiej. System walki jest bardzo fajny, kostiumy,
komiksy, misje główne. Tylko wizualnie wciąż z innej epoki... jak na taką grę.

Kostiumy i komiksy to zbędne dodatki (znajdźki) które są grze nie potrzebne. Wizualnie hmm stoi na tym samym poziomie co jedynka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Kostiumy i komiksy to zbędne dodatki (znajdźki) które są grze nie potrzebne. Wizualnie
> hmm stoi na tym samym poziomie co jedynka.

Potrzebne, bo komiksy możesz przeglądać, a kostiumy modyfikują statystyki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.05.2014 o 01:59, DrakeBurn napisał:

Potrzebne, bo komiksy możesz przeglądać, a kostiumy modyfikują statystyki.

1. Tnij posty, proszę.
2. No to fakt bardzo potrzebne te komiksy...
3.I tak uważam to za zbędny bajer.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować