Zaloguj się, aby obserwować  
Filip92

Gothic II jako najnudniejsza gra-Dziwne

28 postów w tym temacie

Oglądałem kiedyś materiał na TVN Turbo i mówili ze Gothic II to najnudniejsza i najogrsza gra w polsce i niepolecali jej kupna. Co o tym sądzicie? Ja uważam że gorthic II to super gra i wcale nie jest nudna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.07.2006 o 21:27, Filip92 napisał:

Oglądałem kiedyś materiał na TVN Turbo i mówili ze Gothic II to najnudniejsza i najogrsza gra
w polsce i niepolecali jej kupna. Co o tym sądzicie? Ja uważam że gorthic II to super gra i
wcale nie jest nudna


Heh co za idiotyzm ci tvn turbo, bo gothic to najlepsza gra jaka kiedykolwiek wyszla i najciekawsza kiedy to mowili i dokladnie co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

tacy ludzie pewnie się znają na grach tyle co ja na samochodach czyli praktycznie nic nie wiedzą :P więc ich zdanie na temat gier mnie obchodzi tyle co zesłoroczny śnieg w Mongolii...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.07.2006 o 21:27, Filip92 napisał:

Oglądałem kiedyś materiał na TVN Turbo i mówili ze Gothic II to najnudniejsza i najogrsza gra
w polsce i niepolecali jej kupna. Co o tym sądzicie? Ja uważam że gorthic II to super gra i
wcale nie jest nudna

Gothic 2 nie jest nudny, to najlepsza gra w całej galaktyce!!! Nie wież gazetom bo kłamią jak mogą:) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.07.2006 o 22:00, wdowiakm napisał:

> Oglądałem kiedyś materiał na TVN Turbo i mówili ze Gothic II to najnudniejsza i najogrsza
gra
> w polsce i niepolecali jej kupna. Co o tym sądzicie? Ja uważam że gorthic II to super
gra i
> wcale nie jest nudna
Gothic 2 nie jest nudny, to najlepsza gra w całej galaktyce!!! Nie wież gazetom bo kłamią jak
mogą:) Pozdrawiam

proponuję nie dopisywać się do tematu..... widzę że zakłądasz te tematy tylko po to aby wznieść rangę, to miło że chcesz zostać "kimś" ale nie zakładaj durnych i powtarzających się tematów dopisuj się do już istniejących zamiast zakłądać nowe, niniejszym proszę o nie dopisywanie się w tym temacie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.07.2006 o 01:12, Dark SMG napisał:

proponuję nie dopisywać się do tematu..... widzę że zakłądasz te tematy tylko po to aby wznieść
rangę, to miło że chcesz zostać "kimś" ale nie zakładaj durnych i powtarzających się tematów
dopisuj się do już istniejących zamiast zakłądać nowe, niniejszym proszę o nie dopisywanie
się w tym temacie


Kolego po pierwsze to nie ja założyłem ten temat po drugie najpierw sprawdź kto założył później oskarżaj lub zwracaj uwagę! Widzę, że jesteś przodownikiem więc znasz troszke zasady tutaj panujące. A czy nie dopisywać się do tematu to nie wiem, moderator ani pracownik CDP nie zamknął tego tematu czyli można tu się wypowiadać. Pozdrawiam następnym razem patrz dokładnie kto jest autorem tematu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.07.2006 o 16:32, wdowiakm napisał:

> proponuję nie dopisywać się do tematu..... widzę że zakłądasz te tematy tylko po to aby
wznieść
> rangę, to miło że chcesz zostać "kimś" ale nie zakładaj durnych i powtarzających się tematów

> dopisuj się do już istniejących zamiast zakłądać nowe, niniejszym proszę o nie dopisywanie

> się w tym temacie

Kolego po pierwsze to nie ja założyłem ten temat po drugie najpierw sprawdź kto założył później
oskarżaj lub zwracaj uwagę! Widzę, że jesteś przodownikiem więc znasz troszke zasady tutaj
panujące. A czy nie dopisywać się do tematu to nie wiem, moderator ani pracownik CDP nie zamknął
tego tematu czyli można tu się wypowiadać. Pozdrawiam następnym razem patrz dokładnie kto jest
autorem tematu.

sorki mój błąd pomyliłem posty, ale jak widzę jesteś brygadzistą więc też pewnie znasz reguły więc wiesz że zakładanie wtórnych tematów jest co najmniej nie wskazne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.07.2006 o 17:44, Dark SMG napisał:

sorki mój błąd pomyliłem posty, ale jak widzę jesteś brygadzistą więc też pewnie znasz reguły
więc wiesz że zakładanie wtórnych tematów jest co najmniej nie wskazne


Ok nic się nie stało tylko troszke mnie zdziwiło że zwracasz mi uwagę nie autorowi:0 I zgadzam się z Toba że nie jest wskazane zakładanie podobnych lub takich samych tematów:) Pozdrawiam i zyczę miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z tego co wiem, Gothic II znalazł przynajmniej z milion zadowolonych nabywców... A milion zadowolonych przecież nie może się mylić! Tak się zastanawiam, czy może przypadkiem w następnym wydaniu tegoż ,,magazynu" za grę roku/wszechczasów (zależy od skromności sponsorów programu) nie została wybrana któraś gra z serii Maluch/Poldek/Syrenka/Warszawka itp. Racer. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.07.2006 o 17:58, wdowiakm napisał:

> sorki mój błąd pomyliłem posty, ale jak widzę jesteś brygadzistą więc też pewnie znasz
reguły
> więc wiesz że zakładanie wtórnych tematów jest co najmniej nie wskazne

Ok nic się nie stało tylko troszke mnie zdziwiło że zwracasz mi uwagę nie autorowi:0 I zgadzam
się z Toba że nie jest wskazane zakładanie podobnych lub takich samych tematów:) Pozdrawiam
i zyczę miłego dnia

ja również pozdrawiam i jednocześnie apeluję do wszystkich "Tam na goze jest taki pasek gdzie mozna wpiszwac literki a punziej kliknac enter i wzskakuja takie ruzne poyzcje, warto y tego skozsta to sie nazywa WYSZUKIWARKA"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

o lol..wszyscy dobrze wiemy ze takie pisanie podojnych tematow nie jest dobre no ale bez przesady..co drugi post "skorzystaj z wyszukiwarki"itp.
raz powiedziec to chyba wystarczy:]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ee tam,jak ktoś nie lubi RPG to już nigdy nie polubi, nawet jeśli inni uważali jakąś gre z tego gatunku za najllepszą i najwspanialszą na świecie,to on pozostanie niewzruszony.Wiem to z autopsji :D .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To ja dam posta który zakończy tą dyskusję.
Jak wszyscy wiemy, aby zagłębić się w cRPG, potrzeba czasu. Panowie amatorzy z tego programu nie mieli czasu na przetestowanie gry. Dostali losowego save''a, zagrali 10 minut i stwierdzenie - gra jest nudna. Niestety, amatorszczyzna średnio może mówić o grach cRPG ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A mnie to nie dziwi. Co prawda w 2 nie grałem, ale w 1 - i owszem. RPG lubię, ale w Gothiku żeby akcja zaczęła się rozkręcać, trzeba spędzić masę godzin nad głupimi pierwszymi questami. Umierałem z nudów, kiedy musiałem przebiec parę kilometrów żeby pogadać z kimś z drugiej osady, a potem wrócić i przekazać cośtam komuśtam. Ta gra jest nudna, bo za wolno rozwija się fabuła, akcja, no po prostu wszystko. Trochę przypomina mi pod tym względem GTA:SA, którego też nie lubię, bo jest grą ZA DUŻĄ. Mam życie osobiste i nie lubię spędzać 24 godzin na dobę przed komputerem, a niestety tego wymaga Gothik i jemu podobne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam tylko takie pytanie... W jakim programie na TVN Turbo mówią o grach?! Mam ten kanał ale w ogóle go nie oglądam.
A może bym zaczął (zakładając, że poziom wtajemniczenia prowadzących się poprawi)? Ze dwa lata temu z anteny zniknął Gamebox, wcześniej Tilt TV. Obecnie jest tylko Hyper a tego niestety nie mam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować