Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

2014 rok bez Need for Speeda, ale nowa część powstaje

26 postów w tym temacie

Mam wielką nadzieję że ten rok przerwy zaowocuje naprawę porządnym nfs''em. Ostatni porządny tytuł w który grałem to Carbon potem same flaki z olejem nie wiedzieli co już z tymi wyścigami robić....a było coraz gorzej (nie licząc serii Shift)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"mogę obiecać, że będziemy Was słuchać"
"Damy Wam grę, o jaką prosicie"


Wam, czyli komu? Fanom starszych części, czy fanom tuningu? Bo obu grupom jednocześnie nie jesteście w stanie dać gry, o jaką proszą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> "mogę obiecać, że będziemy Was słuchać"
> "Damy Wam grę, o jaką prosicie"

>
> Wam, czyli komu? Fanom starszych części, czy fanom tuningu? Bo obu grupom jednocześnie
> nie jesteście w stanie dać gry, o jaką proszą.

To są niestety problemy współczesnej retoryki twórców gier.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W 2001 roku był NFS: Motor City.

Chyba, że nie liczymy tego, bo tylko multi, albo że to Spin-off.

Licząc Motor City, gra wychodziła co roku od drugiej części.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tam nie wierzę już w tę serię. Od czasów pierwszego Most Wanted czy Undergrounda nie było nic fajnego. A ostatnie produkcje wołają o pomstę do nieba. Ładna grafika i sterta idiotyzmów.

Ciekawe co rozumieją pod słowem - innowacyjny ? Może dodadzą uzbrojenie jak w wozach Bonda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie obraził bym się za Underground w starym stylu, bo od kilku lat, co wypuszczą z tej serii, to skaszaniony eksperyment. Zamiast wyścigów, policja i przebijanie się w korkach, nuda i bzdura. Jeśli nie będzie to Underground 3, to może Porsche Unlimited 2015.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> "mogę obiecać, że będziemy Was słuchać"
> "Damy Wam grę, o jaką prosicie"

>
> Wam, czyli komu? Fanom starszych części, czy fanom tuningu? Bo obu grupom jednocześnie
> nie jesteście w stanie dać gry, o jaką proszą.

Coś w stylu Forzy/GT byłoby idealne. Mix samochodów egzotycznych(supercarów), japońców i innych wozidełek do tuningu oraz muscle cary. Do tego mieszanka wyścigów torowych oraz malowniczych otwartych tras jak w pierwszych NFSach. Do tego tuning mechaniczny i optyczny oraz sensowny arcade''owo-symulacyjny styl jazdy jak w serii Toca czy Race Driver; łatwy przy włączonych wspomagaczach i wymagający acz bez przesady przy wyłączonych. Serie FM i GT nie bez powodu święcą triumfy. Da się zrobić, wymaga to jedynie trochę czasu i użycia mózgu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> "mogę obiecać, że będziemy Was słuchać"
> "Damy Wam grę, o jaką prosicie"

>
> Wam, czyli komu? Fanom starszych części, czy fanom tuningu? Bo obu grupom jednocześnie
> nie jesteście w stanie dać gry, o jaką proszą.
W starszych częściach tunning był, Underground i Undergorund 2 więc jakby nie było skoro w starszych nfsach dali radę temu sprostać to czemu by nie mieli dać rady zrobić tego samego tyle że na nowym silniku graficznym.

Zaix_91 Tylko jeśli prawda to żeby nie było powtórki z Most Wantedem najnowszym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> W starszych częściach tunning był, Underground i Undergorund 2 więc jakby nie było skoro
> w starszych nfsach dali radę temu sprostać to czemu by nie mieli dać rady zrobić tego
> samego tyle że na nowym silniku graficznym.

Mówiąc "starsze części" kolega miał na myśli te sprzed Undergroundów. Tak, były takie. W TNFS, NFS2, NFS3 i NFSHP2 tuningu nie było wcale, a w NFS Road Challenge był szczątkowy (gotowe pakiety ulepszeń).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.05.2014 o 10:09, Eternal101 napisał:

W starszych częściach tunning był, Underground i Undergorund 2 więc jakby nie było skoro
w starszych nfsach dali radę temu sprostać to czemu by nie mieli dać rady zrobić tego
samego tyle że na nowym silniku graficznym.

Mówiąc "starsze części", miałem na myśli części 1-6, nie Undergroundy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.05.2014 o 09:56, Galder_Grasfiord napisał:

Jeśli nie będzie to Underground 3, to może Porsche Unlimited 2015.


To byłoby coś. Pierwsza część była genialna !!!
Ale gdyby to robiła ekipa od ostatniego Most Wanted to i taki potencjał da się zmarnować :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jakoś mam przeczucie, że ten rok przerwy zbyt wiele nie zmieni :D No i - już standardowo - bez "jesteśmy podekscytowani" nie mogło się obyć. Co to za branża - te gry - że sami podekscytowani ludzie tam pracują? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.05.2014 o 11:08, Headbangerr napisał:

Jakoś mam przeczucie, że ten rok przerwy zbyt wiele nie zmieni :D No i - już standardowo
- bez "jesteśmy podekscytowani" nie mogło się obyć. Co to za branża - te gry - że sami
podekscytowani ludzie tam pracują? ;)

A co mają powiedzieć - "za rok będzie nowy NFS, ale w sumie i tak nas to wali"? ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie Hot Pursuit z 2010 było świetnym powrotem do starszych części. Niestety EA zdążyło w międzyczasie wychować sobie fanów wiejskiego tuningu, którzy krzyczeli HURR DURR ODDAJCIE MI MOJEGO PEŻOTA 206 Z WIELKIM SPOJLEREM! Niestety później coś się sknociło. Nie grałem w Rivals, ale udostępnienie wszystkich samochodów od początku w Most Wanted było największym debilizmem, jakiego można było dokonać i zaprawdę nie wiem, co w tym momencie kierowało twórcami.

Obecnie uważam, że do klasycznych założeń serii najbliżej było... GRID 2. Wiem, że to dość kontrowersyjna pozycja, ale przemierzając świetnie zaprojektowane trasy, czułem się jak za starych, dobrych czasów (kto pamięta Cote d''Azur, Schwarzwald, czy Country Woods, ten wie, o czym mówię). Nieszczególnie jarają mnie wyścigi po terenach miejskich, tak więc liczę, że twórcy jednak nie ugną się i nie pójdą w kierunku Undergroundów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować