Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Dragon Age: Inkwizycja: świat gry jest za duży, by zwiedzić go w całości przed ukończeniem kampanii

29 postów w tym temacie

> Świat gry jest za duży a wiec stworzymy bardzo wile płatnych dlc które go uzupełnią oczywiście
> za pewną opłatę. I w ten sposób możemy dodatkowo zarobić. pomyśleli producenci gry ;/.
> Znowu będzie multum dlc a nie gra już pełna ;/

znowu ktoś gada te bzdury...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I tak będzie jakiś finałowy pojedynek uruchamiany wejściem do jakiegoś lochu czy jakiegoś zamku. Wystarczy zostawić to na sam koniec i przelecieć resztę. Widać ile wiedzy o grach mają specjaliści w rodzaju Pana Producenta. On jest pewnie takim specjalistom od produkcjowania generalnie, ze mógłby spokojnie produkcjonować wszystko. Od rowerków trójkołowych Bobo, poprzez wino winopodobne marki Samuraj aż po prezerwatywy samosmarujące. No ale go akurat na odcinek gier rzucili

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ciekawi mnie kiedy pochwalą się powierzchnią tego "dużego świata" i jak to będzie z jego zapełnieniem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To teraz poproszę o dopytanie deva: ile lokacji będzie pochodzić z tak zwanego recyklingu? Czy ponownie będzie to około 80-90% gry, jak w DA2? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Super, jeszcze nie zacząłem gry, a już wiem, gdzie rozegra się finałowa scena. Brawo BioWare .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

..."- Zakładamy, że gracze nie zwiedzą całego świata przed ukończeniem kampanii – powiedział producent, Cameron Lee, w rozmowie z Game Informerem. – Świat gry jest po prostu za duży."...
Czyli mam rozumieć, że misje dodatkowe będą na tyle nudne aby zniechęcić mnie do eksploracji ogromnego według twórców świata gry - zanim ukończę główną kampanię?
Czy może to oznacza, że nie zdążę zwiedzić całego świata przed ukończeniem głównego wątku - ponieważ będę musiał trochę zaczekać na płatne DLC, którego go urozmaicą? :D ...i będę chciał mieć już wszystko za sobą?

Ogromny świat powinien kusić zawartością, która sprawi, że chęć eksploracji będzie równie silna co główna linia fabularna... będzie kusiła gracza nowymi przygodami. Abyśmy my gracze chcieli odkryć wszystkie tajemnice zanim ukończymy grę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować