Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Konkurs Age of Wonders III - zrób model pająka, zgarnij super nagrody!

35 postów w tym temacie

gram.pl

Tym razem stawiamy przed wami poważne wyzwanie, bo i nagrody są niebanalne. Wśród nich znajdziecie nie tylko mnóstwo ciekawych drobiazgów, ale również słuchawki SteelSeries Flux Luxury,oraz unikatową figurkę smoka z Age of Wonders III, pochodzącą z limitowanej serii!

Przeczytaj cały tekst "Konkurs Age of Wonders III - zrób model pająka, zgarnij super nagrody!" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hehe. Swietny konkurs. Zrob figurke zeby wygrac figurke :p to mozeod razu zrobie od razu smoka zamiast pajaka :p bedzie szybciej i pewna nagroda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Hehe. Swietny konkurs. Zrob figurke zeby wygrac figurke :p to mozeod razu zrobie od razu
> smoka zamiast pajaka :p bedzie szybciej i pewna nagroda :)

w sumie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.05.2014 o 12:57, XywkaToy napisał:

Ten Pająk musi być w jakiejś poważnej formie czy może być na wesoło?

Powinien być podobny do jednego z trzech wzorcowych. Rozpoznawalny. Reszta to licentia poetica :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.05.2014 o 15:08, Lucas_the_Great napisał:

Ej ci tak mało zgłoszeń? Dla samych słuchawek wartych powyżej pół tysia, warto się postarać
:D
Nie wieżę, że gramowicze nie mają zdolności plastycznych...

Ja właśnie coś tam tworzę.
Tylko się tam w redakcji nie śmiać jak zgłoszenie pójdzie... :D
A tak z ciekawości, ile jest zgłoszeń na ten moment?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.05.2014 o 15:08, Lucas_the_Great napisał:

Ej ci tak mało zgłoszeń? Dla samych słuchawek wartych powyżej pół tysia, warto się postarać
:D
Nie wieżę, że gramowicze nie mają zdolności plastycznych...


Ja już od kilku dni coś tworzę, jednak mam takie pytanko, czy zdjęcia pająka w czasie tworzenia to musi być zdjęcie przedstawiające początek prac czy może być już w połwie dokończony?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.05.2014 o 15:08, Lucas_the_Great napisał:

Nie wieżę, że gramowicze nie mają zdolności plastycznych...

Chyba nie wierzysz ;)

A co do zdolności plastycznych, to pewnie mają, ale naród leniwy teraz :)

P.S. Jest jakakolwiek szansa na nowy pr0gram czy to już definitywnie umarło? Wielu ludziom brakuje Waszego głosu ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy tylko ja mam roblem wysłać prace? Wyskakuje "Wewnętrzny błąd serweraHTTP 500" i czy powie ktoś gdzie są odpowiedzi na pierwsze dwa pytania, bo nie jestem pewien co do nich. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.05.2014 o 18:27, fapek66 napisał:

Czy tylko ja mam roblem wysłać prace? Wyskakuje "Wewnętrzny błąd serweraHTTP 500"
i czy powie ktoś gdzie są odpowiedzi na pierwsze dwa pytania, bo nie jestem pewien co
do nich. :)


nie jest łatwo, ja zainstaluje na nowo zeby sprawdzi gdzie był pingwin.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spoiler

Na jakiejś tam stronie pisze, że jest czar co przyzywa pingwiny, a władza nad zwirzentami dawała możliwość przejęcia stwora.

i nie wiem jak to interpretować. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.05.2014 o 15:08, Lucas_the_Great napisał:

Ej ci tak mało zgłoszeń? Dla samych słuchawek wartych powyżej pół tysia, warto się postarać
:D
Nie wieżę, że gramowicze nie mają zdolności plastycznych...

Lucas, mógłbyś sprawdzić czy dotarło moje zgłoszenie ze zdjęciami i odpowiedziami? Kliknąłem ''akceptuj'' i po długim ładowaniu wyskoczył błąd, a gdy cofnąłem stronę jest napis ''dziękujemy za zgłoszenie''.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.05.2014 o 19:37, lajkbass96 napisał:

Lucas, mógłbyś sprawdzić czy dotarło moje zgłoszenie ze zdjęciami i odpowiedziami? Kliknąłem
''akceptuj'' i po długim ładowaniu wyskoczył błąd, a gdy cofnąłem stronę jest napis ''dziękujemy
za zgłoszenie''.

Nie podpiął się gotowy pająk. Proces tworzenia jest. Doślij na lukasz.wisniewski@redakcja.gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chyba się załapałem. Niby komunikat wyskoczył, że wysłane.

Skoro już praktycznie koniec, to się pochwalę moim pajączkiem. Trochę to zajęło, ale chyba wyszło nieźle :D

https://www.facebook.com/media/set/?set=a.564447040342679.1073741838.260608100726576&type=1

Może ktoś dać znać, czy moja praca została wysłana prawidłowo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

CriX bardzo fajne kolory, ja swojego robiłem głównie z modeliny i sierści ze starego kożucha, tylko malowanie mi trochę nie wyszło.

20140521074117

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować