• 0
Zaloguj się, aby obserwować  
Evil_Khan

GRATISY DLA OSÓB KTÓRE ZAMÓWIŁY HOMM5 W GRUDNIU 2005 !!!

Pytanie

Witam, jako, że już kilka razy poruszałem temat na forum ogólnym HOMM5 ale bez skutku - zakładam osobny temat. Liczę, że nie zginie on w potoku innych i ktoś z CDP udzieli wreszcie jakieś wiążącej odpowiedzi !
Swego czasu w Grudniu 2005 była taka promocja CDP, że do każdej zamówionej gry były jakię gratisy (np.: książki ze Świątyni Pierwotnego Zła). To samo miało dotyczyć gry HOMM5,która pomimo że wydana w czerwcu została zamówiona w grudniu. Swego czasu ktoś z CDP pisał, że aby nie przekładać wysyłki HOMM5 gratisy zostaną wysłane w późnijeszym terminie. Minął miesiąc i nadal nic o tej wysyłce nie wiadomo. Niechciałbym się narzucać ale jak ktoś coś obiecuje to wypadało by dotrzymać słowa...Zatem pytam (po raz kolejny) :
CO Z GRATISAMI DLA OSÓB KTÓRE ZAMÓWIŁY HOMM5 W GRUDNIU 2005 ?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

79 odpowiedzi na to pytanie

  • 0
Dnia 05.07.2006 o 10:50, spider88 napisał:

> CO Z GRATISAMI DLA OSÓB KTÓRE ZAMÓWIŁY HOMM5 W GRUDNIU 2005 ?!
A nie dostałeś kiedyś gry ??

?? nie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 05.07.2006 o 10:46, Evil Khan napisał:

Witam, jako, że już kilka razy poruszałem temat na forum ogólnym HOMM5 ale bez skutku - zakładam
osobny temat.


sorry ale skoro masz pytanie dotyczącą swojego zamówienia to po co zadajesz je na forum? jeśli masz sprawę to skontaktuj się z firmą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 05.07.2006 o 10:51, Evil Khan napisał:

?? nie :(

Na początku marca była akcja gdzie było kilka gier do wyboru .Ja wybrałem Diablo II to było przy okazji przeniesienia premiery .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 05.07.2006 o 10:54, spider88 napisał:

> ?? nie :(
Na początku marca była akcja gdzie było kilka gier do wyboru .Ja wybrałem Diablo II to było
przy okazji przeniesienia premiery .

WHAT !? Albo mam amnezję wsteczną albo przespałem temat :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 05.07.2006 o 10:54, spider88 napisał:

> ?? nie :(
Na początku marca była akcja gdzie było kilka gier do wyboru .Ja wybrałem Diablo II to było
przy okazji przeniesienia premiery .


Ja też to miałem, ale to dotyczyło innej gry, albo Fable''a albo TRS''a 2006 albo AOEIII już nie pamiętam ... przesunęli termin dostawy i jako rekompensatę dali grę do wyboru

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Są dwie wypowiedzi na ten temat.
http://www.gram.pl/forum_post.asp?tid=2431&pid=12833
Oraz druga, która będzie szczególnie interesująca dla osób które zamówiły w grudniu a miały problemy z płatniościami
http://www.gram.pl/forum_post.asp?tid=2431&pid=13963
Jestem raczej spokojny o to czy takowe niespodzianki zostaną wysłane, bo CDP strzeliłoby sobie samobójczą bramkę odwołując tą akcje. Bo klient którego zaufanie zostało zawiedzione to klient stracony.
Mam tylko nadzieje, że nie będą to niespodzianki typu ksiązka - Świątynia Pierwotnego Zła (mam jedno z Białego Kruka, +jeszcze jedno z gratisa grudniowego )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 05.07.2006 o 11:06, GeoT napisał:

Ja też to miałem, ale to dotyczyło innej gry, albo Fable''a albo TRS''a 2006 albo AOEIII już
nie pamiętam ... przesunęli termin dostawy i jako rekompensatę dali grę do wyboru

Może masz rację bo TRS''a 2006 też miałem zamówionego . Ups . No to chcemy gratisów za Herosów ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Czekajcie ja musze zobaczyć kiedy zamówiłem Homm5 :P
Pamiętam było ciemno padał śnieg za oknem - 6 stopni Celsjusza, siedziałem przed komputerem i rozmyślałem edycje kolekcjonersą czy standardową :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

ta dodatkowa gra to byla za przelozenie premiery TRS2006. ja zlozylem zamowienie na trainza w grudniu i z przesylka w marcu nie dostalem prezentu niespodzianki, ale napisalem do dzialu obslugi klienta i przyslali mi pozniej kalendarz - kolonotatnik z king konga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Jest upragnione info :)

http://www.gram.pl/forum_post.asp?tid=2431&pid=1
[aktualizacja 5]
GRATISY DLA OSÓB, KTÓRE ZAMÓWIŁY HOMM5 W GRUDNIU 2005!!!
Wszystkie osoby, które zamówiły heroes 5 do końca roku 2005 otrzymają obiecane niespodzianki
Niespodziankę otrzymają również osoby, które miały problemy z autoryzacją płatności a złożyły swoje zamrowienia na grę jeszcze w grudniu. Paczki będziemy wysyłać sukcesywnie w przyszłym tygodniu. O fakcie nadania paczki będziemy informować jej odbiorcę mailowo ;)

THX CDP :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 06.07.2006 o 15:31, Kamil.i.Maciek napisał:

Wspaniała Firma ze Wspaniałymi Grami! :D Co tu mówić CDP ma klase ;D
Ze swojej strony dziękuje i CDP i Evilowi Khanowi, za poruszenie tematu! :)

Dziękuję i przepraszam CDP, że wywlokłęm sprawę na światło dzienne narażając Was na koszty. Wierzę jednak, że CDP nie zbankrutuje wysyłając kilka zbędnych gadżetów a reklama będzie znaczna :)
Pozdr. for all :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Co do gadżetów :P
Ja chce czrną podkoszulke z wielkim białym napisem gram.pl a do tego niebieski długopis by się sprzydał ;))
No dobra co nie dadzą i tak będe zadowolony! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 06.07.2006 o 15:40, Kamil.i.Maciek napisał:

Co do gadżetów :P
Ja chce czrną podkoszulke z wielkim białym napisem gram.pl a do tego niebieski długopis by
się sprzydał ;))
No dobra co nie dadzą i tak będe zadowolony! :D



za pazernosc dostaniesz wielki czarny dlugopis i malutka niebieska koszulke z malutkim napisem gram.pl
;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować