Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Plotka: nowa gra Guerrilla Games to RPG z otwartym światem niczym Wiedźmin?

16 postów w tym temacie

Z chęcią będę śledził informacje na temat tej gry, mam nadzieję że po przeskoczeniu z FPS''ów dośc dobrych nie zrobią strzału w kolano i nie wydadzą jakiegoś pół produktu. Ciekawe też jakie będą docelowe platformy i czy (bez jęczenia) znajdzie się w nich PC :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Z chęcią będę śledził informacje na temat tej gry, mam nadzieję że po przeskoczeniu z
> FPS''ów dośc dobrych nie zrobią strzału w kolano i nie wydadzą jakiegoś pół produktu.
> Ciekawe też jakie będą docelowe platformy i czy (bez jęczenia) znajdzie się w nich PC
> :).

Nie ma szans na inne platformy niż te od Sony. Guerilla to studio 1st party, więc projekt i marka należą do Sony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.05.2014 o 11:16, Eternal101 napisał:

Z chęcią będę śledził informacje na temat tej gry, mam nadzieję że po przeskoczeniu z
FPS''ów dośc dobrych nie zrobią strzału w kolano i nie wydadzą jakiegoś pół produktu.
Ciekawe też jakie będą docelowe platformy i czy (bez jęczenia) znajdzie się w nich PC
:).

Nie wyjdzie na PC. Ile razy trzeba powtarzać, że gry od SCE na PC nie lądują?

I ile razy będziesz uprawiał port-begging?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.05.2014 o 11:30, Henrar napisał:

Nie wyjdzie na PC. Ile razy trzeba powtarzać, że gry od SCE na PC nie lądują?

Dnia 12.05.2014 o 11:30, Henrar napisał:

I ile razy będziesz uprawiał port-begging?

Człowieku nikomu nie przeszkadza tylko TOBIE! Gadasz jakbyś tam pracował i wiedział to na 100%-.-. Mam prawo się wypowiedzieć w każdym temacie na tym forum, i bez urazy ale czy ty mnie śledzisz czy co? W każdym wątku musi się znaleźć twoja wypowiedź krytykująca mnie... Nie jesteś moderatorem, a jeśli moderator nic nie ma na razie do mnie to nie wiem o co chodzi Tobie... Po 2 czy ja prosze o port na PC, po prostu jestem ciekawy... Pamiętaj że guerilla ma jedną grę na koncie wydaną na PC ;).

tytacz Zobaczymy gdy dojdzie do oficjalnej zapowiedzi ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Troszkę szkoda, że gra wyjdzie tylko na konsole od Sony, bo strasznie mnie intryguje ten zatrudniony scenarzysta. Kto grał w Fallout: New Vegas ten wie dlaczego. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.05.2014 o 11:39, Zaix_91 napisał:

Troszkę szkoda, że gra wyjdzie tylko na konsole od Sony, bo strasznie mnie intryguje
ten zatrudniony scenarzysta. Kto grał w Fallout: New Vegas ten wie dlaczego. :)

Znając życie gra będzie mocny średniak biorąc pod uwagę żę nie mają kompletnie żadnego doświadczenia z RPG''ami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To juz nie ma lepszych ergegow zeby sie wzorowac na wiesku? Fakt porownywania do gry, ktora jeszcze nie ujrzala swiatla dziennego, pomine.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.05.2014 o 11:16, Eternal101 napisał:

Ciekawe też jakie będą docelowe platformy i czy (bez jęczenia) znajdzie się w nich PC :)

"Guerrilla signed an exclusive development agreement with Sony Computer Entertainment in late 2004, that would see future development solely for Sony''s line of video game consoles"

"In December 2005, Sony Computer Entertainment announced the acquisition of Guerrilla Games from then parent company Media Republic, making the developer a wholly owned first party studio within the publisher."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.05.2014 o 11:38, Eternal101 napisał:

Człowieku nikomu nie przeszkadza tylko TOBIE!

Mam uczulenie na osoby wypowiadające się na temat, na który nie mają pojęcia.

Dnia 12.05.2014 o 11:38, Eternal101 napisał:

Gadasz jakbyś tam pracował i wiedział to
na 100%-.-.

To studio first party Sony Computer Entertainment. Ten fakt powinien mówić ci już sporo.

Dnia 12.05.2014 o 11:38, Eternal101 napisał:

Mam prawo się wypowiedzieć w każdym temacie na tym forum, i bez urazy > ale
czy ty mnie śledzisz czy co?

A ja mam prawo na te posty odpisać i skorygować te głupoty.

Dnia 12.05.2014 o 11:38, Eternal101 napisał:

W każdym wątku musi się znaleźć twoja wypowiedź krytykująca
mnie... Nie jesteś moderatorem, a jeśli moderator nic nie ma na razie do >
mnie to nie
wiem o co chodzi Tobie...

Bo ludzie ci odpisują i cię poprawiają, a ty najwidoczniej nie czytasz nic i piszesz dokładnie to samo, co wcześniej mimo wielu dowodów, że racji nie masz.

Dnia 12.05.2014 o 11:38, Eternal101 napisał:

Po 2 czy ja prosze o port na PC, po prostu jestem ciekawy...
Pamiętaj że guerilla ma jedną grę na koncie wydaną na PC ;).

Ma, owszem. Z czasów, gdy nie należeli do SCE.

Dnia 12.05.2014 o 11:38, Eternal101 napisał:

tytacz Zobaczymy gdy dojdzie do oficjalnej zapowiedzi ;).

Nie wyjdzie. Koniec i kropka. Prędzej to na Vitę wyjdzie. Sprawdź, czym jest SCE, jakie studia do nich należą i na jakie platformy wychodzą te gry. Przestań pisać głupoty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


> Znając życie gra będzie mocny średniak biorąc pod uwagę żę nie mają kompletnie żadnego

Dnia 12.05.2014 o 11:43, Eternal101 napisał:

doświadczenia z RPG''ami.



^^ No i co z tego ? A CDP miał jakiekolwiek doświadczenie w "rolplejach" zanim zrobili Wiedźmina ? A BioWare przed Baldur''s Gate (podpowiadam - mieli jedną grę na koncie i nie był to rolplej) ? Przykłady można mnożyć...

ps. Scenarzystę mają tip-top, w Fallout: New Vegas odwalił kawał dobrej roboty. Także ja bym z tym "wyczuwaniem" średniaka jeszcze się trochę wstrzymał. Przynajmniej do zapowiedzi i pierwszych urywków gameplayu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.05.2014 o 11:16, Eternal101 napisał:

Z chęcią będę śledził informacje na temat tej gry, mam nadzieję że po przeskoczeniu z
FPS''ów dośc dobrych nie zrobią strzału w kolano i nie wydadzą jakiegoś pół produktu.
Ciekawe też jakie będą docelowe platformy i czy (bez jęczenia) znajdzie się w nich PC
:).


Nie wyjdzie na PC. Przyklej sobie na monitor karteczkę z napisem: Guerilla, Naughty Dog etc. = Playstation.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ROTFL, wyskakiwać z PC w grze robionej przez wewnętrzne studio Sony - rozumiem jakby to był jakiś janusz, ale jak czytam to forum to ten Eternal jest prawie w każdym temacie, więc powinieneś już jakieś podstawy branży znać.

Co do tematu to liczę że to będzie FPP z jakimś naprawdę rewelacyjnym systemem walki, bo od czasów Dark Messiaha to nic się w tej kategorii lepszego nie pojawiło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niczym Wiedźmin? A od kiedy Wiedźmin ma być grą z otwartym światem? No chyba, że twórcy również planują wprowadzić tą namiastkę otwartości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować