Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Darksiders żyje! Niebawem "ekscytujące wieści"

27 postów w tym temacie

No czas najwyższy na kolejną część. Gdy Nordic przejęło prawa sądziłem, że szybciej się tym zajmą. No ale lepiej tak niż w ogóle. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję, że kolejna część będzie bliższa pierwszej odsłonie, dwójka mimo większego świata miała moim zdaniem znacznie słabszego bohatera, fabułę jak i ogólny gameplay.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.05.2014 o 11:45, Rakit napisał:

Mam nadzieję, że kolejna część będzie bliższa pierwszej odsłonie, dwójka mimo większego
świata miała moim zdaniem znacznie słabszego bohatera, fabułę jak i ogólny gameplay.

Jest całkiem inny developer. Więc można się spodziewać w zasadzie wszystkiego, ale akurat po starych częściach oceniać raczej nie ma co ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No skoro w ewentualnej trzeciej części swoje palce będzie maczał Joe to chyba można być dobrej myśli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nareszcie chcę poznać losy śmierci i wojny dalsze :). Chyba jako jedyny slasher w którym fabuła mnie zaciekawiła ;p, reszta to tylko pusta sieczka dla mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Yey!!! Mam nadzieję że teraz opowiedzą o historii Plagi i Głodu. Do tego niech dodadzą Co-opa na 2 osoby i będzie murowany GOTY. :D Jak cudownie usłyszeć na początku tyg, że ulubiona seria jeszcze żyje. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co wy tak o tej śmierci? Mam nadzieję że kolejna część to kolejny jeździec. A szczególnie Furia bo w openingu Darksiders 2 Furia była kobietą więc na to czekam. Pograć kobietą która ma bicz i nim wybija przeciwników . :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Świetny news, po Wojnie i Śmierci czas na kolejnego Jeźdźca, mam nadzieję, że równie nonszalanckiego i charyzmatycznego co Śmierć. Czekam z niecierpliwością na więcej info ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Świetna informacja :)
Darksiders to jedna z tych serii, które zaskarbiły sobie moją sympatię i szkoda byłoby gdyby kolejne części się nie pojawiły.
W końcu historia jeźdźców jeszcze się nie skończyła i czekam na przygody Fury i Strife''a.
Mam nadzieję, że nowa część będzie jeszcze lepsza niż poprzednie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak czytałem, że THQ upada to było mi smutno za każdym razem jak słyszałem albo widziałem Darksidersów. Mam nadzieję, że 3 będzie równie fantastyczna co poprzednie części! Nie mogę się doczekać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Poniedziałek i taka wspaniała wiadomość, jakby tak nie mogło być zawszę :)
Co do postaci Strife''a to przypomnę że Death i War posługiwali się jego pistoletami a on sam w komiksie z nich korzystał więc czym ma walczyć teraz ? Tak czy inaczej bardzo czekam na powrót jednego z najlepszych slasherów w jakie grałem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O ile jedynka mnie kompletnie nie porwała, dwójka zassała mnie jak komar na głodówce. Czekam i liczę na wysoki poziom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja nie umiałem dać szansy tym grom. Ale i jedynka (jak już poświęciłem te dwie godzinki) i dwójka (na premierę, błędów na Ps3 nie uświadczyłem, więc tym bardziej plus dla studia, które dopracowało grę) bardzo mi się podobały. Trochę ponad 20 godzin obydwie części. Nie tylko przyjemny slasher, ale zagadki potrafiące lekko sfrustrować, gdy miałem tylko chwilę na grę.

Bardzo dobre gry, dzisiaj milej wspominam część pierwszą (bardziej pamiętam lokacje), ale dwójka, szczególnie końcówka, też mnie usatysfakcjonowała. A co do nadchodzącej części to mogę tylko tyle powiedzieć, że będę obserwować, ale dopóki gra nie wyjdzie, nie będę podejmować decyzji o zakupie, bo kto wie jakie cuda z tego mogą wyjść.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jedynka miała jedną wadę: na początku, w formie samouczka, trzeba było przejść przez trzy piekielnie nudne areny. Cała reszta była osom, bo nigdy później nie było czegoś takiego, że wchodzę do pomieszczenia, a tu z góry i z dołu kraty.

Wtedy pomyślałem, że dwójka będzie lepsza, bo na pewno zdają sobie sprawę, jak bardzo te areny nie pasują do gry.

Potem wyszła dwójka i okazało się, że przejście 10 metrów bez krat, które pojawiają się z każdej strony i każą rozwalać przeciwników, to sukces. Lol. Zrąbali tę grę. W jedynce czuć było siłę jeźdźca, która nie daje sobie w kaszę dmuchać, który idzie do przodu, by oczyścić swoje imię. W dwójce śmierć idzie do przodu, by pokonać przeciwników, dzięki czemu opuszczą się kraty, dzięki czemu będzie mógł pójść do przodu i pokonać przeciwników, dzięki czemu znowu opuszczą się kraty. WTF?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować