Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Darksiders żyje! Niebawem "ekscytujące wieści"

27 postów w tym temacie

Dnia 12.05.2014 o 14:01, severes napisał:

Poniedziałek i taka wspaniała wiadomość, jakby tak nie mogło być zawszę :)
Co do postaci Strife''a to przypomnę że Death i War posługiwali
się jego pistoletami a on sam w komiksie z nich korzystał więc czym ma walczyć teraz
?

Trójka przecież może dziać się po wydarzeniach w 1/2, to nie jest problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szczerze mówiąc, to nie wiem dlaczego seria miała takie problemy sprzedażowe. Okej, jedynka było IMO monotonna momentami (za długie dungeony), ale dwójka już była super. Trzy razy pochodziłem, ale jak już podszedłem, to nie wyszedłem. Poza tym, klimat i pomysł na serię był w ogóle świetny, bardzo dobrze napisane dialogi i bardzo fajne postacie, skala obu gier i ich światów olbrzymia, bardzo dobry system walki - no taka zelda dla dorosłych w sumie. Tak na kapitalistyczny rozsądek, to w sumie dziwne, że ktoś jeszcze daje jej szansę, ale dla mnie to bardzo dobrze. Czekam na wieści.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.05.2014 o 18:57, Siriondel napisał:

Szczerze mówiąc, to nie wiem dlaczego seria miała takie problemy sprzedażowe. Okej, jedynka
było IMO monotonna momentami (za długie dungeony), ale dwójka już była super. Trzy razy
pochodziłem, ale jak już podszedłem, to nie wyszedłem. Poza tym, klimat i pomysł na serię
był w ogóle świetny, bardzo dobrze napisane dialogi i bardzo fajne postacie, skala obu
gier i ich światów olbrzymia, bardzo dobry system walki - no taka zelda dla dorosłych
w sumie. Tak na kapitalistyczny rozsądek, to w sumie dziwne, że ktoś jeszcze daje jej
szansę, ale dla mnie to bardzo dobrze. Czekam na wieści.

A dla mnie wręcz odwrotnie jedynka była świetna a dwójka już tak średnio i nie dziwię sie że sie nie sprzedała tak dobrze oceny też spokojnie o 2-3 punkty za wysokie według mnie no ale cóz każdy ma swoje zdanie ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> do kogo nalezaly te pistolety ktore zdobywalismy w 2 czesci?
Do Waśni, innego z Jeźdzców.
Jak dla mnie w ogóle najlepsza chyba "growa" wiadomość w tym roku, już mówię z wyprzedzeniem. XD Uwielbiam tą serię, szkoda, że tak słabo się sprzedała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Co wy tak o tej śmierci? Mam nadzieję że kolejna część to kolejny jeździec. A szczególnie
> Furia bo w openingu Darksiders 2 Furia była kobietą więc na to czekam. Pograć kobietą
> która ma bicz i nim wybija przeciwników . :D
Raczej będzie Furia. W DII używamy pistoletu Waśni, więc nie wiadomo, czy zginął, czy po prostu utracił jakoś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować